05.10.2022, 19:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • 7. kolo • Štěpán Slovák

Tipsport: 1.13 13.0 8.07 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (21:22:39)
TJ Sokol Nové Veselí – TJ Cement Hranice 32:24 (15:8)
Nejvíce branek: J. Flajsar 7/1, Halíček 5, Štěpán 3 – Halama 7/1, Andrš 6, Piwko 4/1. Rozhodčí: Petr Kichner – Michal Vacula. Sedmimetrové hody: 5/3 – 3/2. Vyloučení: 3:4. Diváci: 205.
Zázrak se nestal a domácí tak berou dva body! Přesto je na místě pochválit hosty, kteří to po změně stran nezabalili a do svých útoků chodili v početní výhodě, za což byli ale několikrát potrestáni střelou od odkryté svatyně. Druhý poločas díky tomu nabídl daleko svižnější házenou, konečné skóre závěrečné třicetiminutovky bylo 17:16 pro Nové Veselí. Z individuálního hlediska se střelecky dařilo především Jakubu Flajsarovi, autorovi sedmi domácích gólů. Za hosty se rovněž sedmkrát trefil Miroslav Halama.

Konec zápasu. (32:24)

60

Definitivní tečku za tímto zápasem udělal z pravého křídla Klein! (32:24)

60

Tomášek posouval do křídla Navrátilovi, ovšem balón skončil v zámezí. (32:23)

59

Halama během chvíle neproměnil dvě dobré příležitosti. Napotřetí mu to z pravé strany už vyšlo! (32:23)

59

Skvělé zakončení Navrátila z pravého křídla do horní části branky! (32:22)

58

Dlouhý pas Halamovi, který běžel sám na prázdnou bránu. Balón mu ale v klíčové chvíli utekl do zámezí, což se samozřejmě neobešlo bez posměšků z řad domácích příznivců. (31:22)

58

Po úspěšné trefě se Popela nechal také vyloučit. Halama následně proměnil sedmičku. (31:22)

58

Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Marek Popela). (31:21)

57

Teprve osmnáctiletý hráč Marek Popela proměňuje sedmičku a navyšuje na deset branek! (31:21)

57

Po faulu na Strýčka je nařízen sedmimetrový hod, balón si bere Popela. (30:21)

57

Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák). (30:21)

56

Domácí chybovali při pokusu o přihrávku do pivota, Andrš proměnil samostatný únik střelou nahoru. (30:21)

56

Ztráty na obou stranách, do konce zbývá necelých pět minut, u balónu Nové Veselí. (30:20)

55

Se štěstím se k míči na brankovišti dostal Ciboran. Domácího gólmana překonal technickým zakončením! (30:20)

54

A zase pokus o snadný zásah. Vyorálek se mezi tři tyče vrátil včas. (30:19)

53

Technické chyby Hranic využil Hajko, který trefil prázdnou branku přes celé hřiště. Dnes poněkolikáté stejný obrázek. (30:19)

53

Po trefě Andrše je hranické manko zase desetibrankové. (29:19)

52

Parolly proměnil samostatný únik proti Vyorálkovi a je vyvoláván domácími fanoušky! (29:18)

52

Martin Štohanzl si na míč ještě sáhl, sám díky tomu bude rozehrávat. (28:18)

51

Rozběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, u míče jsou hosté. (28:18)

50

Na rozdíl deseti branek snižuje hostující Ševčík, hra je teď hodně neurovnaná. (28:18)

50

Hostům teď pomohla branková konstrukce. Hraničtí házenkáři už pospíchají do postupného útoku. (28:17)

49

Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí. (28:17)

49

Piwko snižuje. Druhý poločas nabídl už dvaadvacet branek, hraje se daleko rychlejší házená než v úvodní třicetiminutovce. (28:17)

48

Do vzduchu se pověsil Bendicsek, který zakončoval na vzdálenější tyč do dolní části branky. (28:16)

48

Halama z pravé strany přesně do vzdálenějšího růžku! (27:16)

47

Třetí novoveselská trefa v řadě, na svědomí ji má Bendicsek! (27:15)

47

Domácí fanoušci se marně dožadovali dvouminutového trestu pro soupeře, hra pokračuje. (26:15)

46

Rychlou akci domácích zakončil svým třetím gólem v zápase Štěpán! (26:15)

45

Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Filip Dořičák). (25:15)

45

Dořičák míč z levého křídla napálil do hlavy brankáře Martina Štohanzla, který zůstává ležet na palubovce Nejspíše se bude vylučovat. (25:15)

44

Reakce Parollyho domácím trvala přesně deset vteřin! (25:15)

44

Halama se prosazuje ze šesti metrů, obrany jakoby ve druhém poločase ani neexistovaly, hosté těží z početní převahy, ve které hrají. (24:15)

43

O bleskovou odpověď se podstřelem z nějakých devíti metrů postaral Hajko! (24:14)

43

Mezi obránci Nového Veselí proskočil Padalík. (23:14)

42

Těžké zakončení Dořičáka z levého křídla. Hostující házenkář to zvládl na jedničku! (23:13)

41

Proti pravému křídelníkovi teď Tabara zasahovat nemusel. Hostující gólman běží na lavičku, Cement dorovnává síly. (23:12)

40

Flajsar proměnil sedmičku, proti které se do branky postavil Tabara. (23:12)

40

Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Miroslav Halama). (22:12)

40

Ve druhé půli se hraje zatím dost bezstarostná házená, další hranický gól přidává Andrš. (22:12)

39

Bendicsek se prosazuje přes celé hřiště do prázdné branky. (22:11)

38

Na pravé straně proskočil Ševčík, který snížil opět na deset gólů. (21:11)

37

Risk hostům zatím moc nevychází, skóre z domácího pohledu posouvá znovu Flajsar. (21:10)

36

Do dalšího samostatného úniku na nikoho utekl Halíček. Zakončení do prázdné brány si užil, náskok domácích je dnes poprvé dvouciferný! (20:10)

35

Krásná akce domácích, z pozice pivota ji zakončoval Miroslav Štohanzl, který trefoval odkrytou klec. (19:10)

34

Dva velmi dobré zákroky Martina Štohanzla během krátké chvíle, míč pro Nové Veselí. (18:10)

34

Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Tomášek). (18:10)

33

Hostující gólman zůstal na střídačce, Flajsar pak trefil prázdnou branku přes celé hřiště. (18:10)

33

Další domácí gól přidává Flajsar, rozdíl ve skóre je sedmibrankový! (17:10)

32

Na bližší tyč se z levé strany prosadil Dolák, který překonal Martina Štohanzla v domácí brance! (16:10)

31

Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, za domácí skóroval Flajsar. (16:9)

31

Jako první se ve druhém poločase prosazuje z pravého křídla hostující Halama. (15:9)

31

Začal druhý poločas. (15:8)
Úvodní třicetiminutovka je za námi. Favorit z Nového Veselí zatím jasně dominuje, když před odchodem do kabin vede sedmigólovým rozdílem. Druhý poločas začne zhruba ve 20:22.

30

První poločas skončil. (15:8)

30

Nakonec se jim to nepodařilo. Rozhodčí pískal kroky, z devíti metrů pak na druhé straně zakončoval znovu Piwko, který míč se štěstím propasíroval přes Schamse! (15:8)

30

Na startu třicáté minuty snižuje Piwko. Podaří se domácím dohrát první poločas s míčem na rukách? (15:7)

29

Proti dalšímu sedmimetrovému hodu Parollyho se do brány dostal i Vyorálek. Ten zapsal úspěšný zákrok! (15:6)

29

Další technická chyba Hranic, rozeběhly se poslední dvě minuty prvního poločasu. (15:6)

28

Sedmička pro Nové Veselí. Parolly míč napálil do šibenice, Tabara bez šance. (15:6)

27

Oddechový čas pro tým TJ Sokol Nové Veselí. (14:6)

27

Jedna z mála rychlých hranických akcí. Dořičák z hranice brankoviště na levé straně snížil. (14:6)

27

Schams proti Halamovi zasahovat nemusel, hostující křídelník trefil břevno. (14:5)

26

Štěpán trefoval prázdnou branku, do které se na poslední chvíli stihl vrátit Tabara, který vyrážel těsně před brankovou čaru. (14:5)

26

Branka Piwka neplatí, byl sice faulován, ale udělal krůček navíc. Hranice zůstanou u míče. (14:5)

25

Z pravého křídla se prosazuje domácí Navrátil, rozdíl ve skóre je devítibrankový! (14:5)

24

Také Tabara je po příchodu do branky velmi jistý. Na další gól čekáme už více jak dvě minuty. (13:5)

23

Na druhé straně úspěšný zákrok Schamse, který během necelých třiadvaceti minut inkasoval pouze pět branek! (13:5)

23

Balón si vzal na starost Halíček, jenže zakončoval pouze do horní tyče. (13:5)

22

Tabara vychytal Strýčka zakončujícího z pivota. Vše bylo s faulem, domácí budou rozehrávat sedmimetrový hod! (13:5)

22

Na rozdíl osmi branek snižuje hostující Andrš. (13:5)

21

Rozhodčí přisuzuje míč domácím házenkářům, ti směřují do postupného útoku. (13:4)

20

Akce sehraná až do pravého křídla, Halíček byl ve velmi dobré střelecké pozici a zaznamenal další gól. (13:4)

19

Na pravé spojce prolétl Andrš, jehož zakončení mířilo těsně kolem těla Schamse na bližší tyč. (12:4)

19

Pinkas trefoval pouze dobře postavenou hradbu domácích těl. Z bleskového protiútoku skóroval Miroslav Štohanzl. (12:3)

18

Rozhodčí signalizují hranickou pasivitu, hosté musí zakočnovat. (11:3)

17

Pozdě, ale přece odpískaný nedovolený zákrok na hostujícího Pinkase. (11:3)

17

Juráš zůstal na střídačce, Štěpán běžel sám na prázdnu branku. To snad ani nemohlo skončit jinak! (11:3)

16

V podstatě úplně stejná situace na druhé straně, také Halíček se prosadil z pravého křídla. (10:3)

16

Halama si z pravého křídla vyskočil do lepšího úhlu, odkud zakončoval úspěšně na vzdálenější tyč! (9:3)

15

Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice, už druhý během úvodní čtvrthodiny! (9:2)

15

Další rychlý protiútok domácího mužstva, další gól. Halíček skóroval z pravé strany na bližší tyčku. (9:2)

14

Štěpán běžel z levé strany sám na Juráše, který se zatím rozhodně nenudí. V první fázi naznačil, v té druhé rozvlnil síť. (8:2)

14

Na druhé straně zase Juráš vychytal Tomáška, potlesk by si v tuto chvíli zasloužil i hostující gólman. (7:2)

13

Piwko obelhal domácí obránce, pak ale tváří v tvář nepřekonal Schamse, který se dočkal hlasitého potlesku! (7:2)

12

Několik rychlých přihrávek, následně tvrdá rána Flajsara ze středu do protipohybu bezmocného Juráše. (7:2)

12

Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák). (6:2)

12

Hosté se na útočné polovině trápí, teď se navíc budou muset zase bránit postupné akci soupeře. (6:2)

11

Další samostatný únik na Juráše, Halíček si dolétl skoro až do branky! (6:2)

10

Z pravého křídla snižuje Halama. To nebyl úplně snadný úhel. (5:2)

9

Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice. (5:1)

9

Flajsar vystihl hostující rozehrávku a znovu běžel sám na branku. Napodruhé už se nemýlil! (5:1)

8

Domácí Flajsar běžel z levé strany sám na branku. Balón poslal razantním zakončením pouze do tyče! (4:1)

7

Pozorná domácí defenziva, hosté se těžce dostávají do střeleckých pozic. (4:1)

7

Levou stranou proletěl Melichar, který bez výraznějších problémů překonal Juráše! (4:1)

6

Totožná situace na druhé straně palubovky, rozhodčí pískal prorážení hostujícího Zamarskiho. (3:1)

6

Delší novoveselský útok ukončil rozhodčí za hranickou brankou, který pískal útočný faul. (3:1)

5

Melichar byl sám překvapen z toho, kolik dostal prostoru. Namířil si to do středu a překonal Juráše! (3:1)

4

Piwko versus Schams dnes podruhé. Tentokráte byl úspěšnější domácí gólman, který přečetl zakončení směřující mezi jeho nohy! (2:1)

4

Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl). (2:1)

3

Mohlo to být o dva góly, ovšem Juráš vychytal samostatný únik domácího házenkáře! (2:1)

3

Domácí házenkáři už zase vedou, z levého křídla se o to postaral Bartůněk! (2:1)

2

Sedmička pro hosty. Piwko překonal Schamse a srovnal vývoj tohoto zápasu! (1:1)

2

Právě Schams do brejku vyslal Gregoroviče, který se v samostatném úniku nemýlil! (1:0)

1

Výborný zákrok domácího brankáře Schamse na konci první minuty! (0:0)

1

Utkání právě začalo. (0:0)
Novoveselští do utkání půjdou jako obrovský favorit. Nejen, že je mezi oběma šestibodový rozdíl, ale domácí proti dnešnímu soupeři dokázali zvítězit už čtyřikrát v řadě a i dnes jim sázkové kanceláře dost věří.
Domácí házenkáři se chytili remízou proti slovenskému Prešovu, v poháru si splnili povinnost s Újezdem u Brna, o víkendu zapsali veledůležité vítězství ve Strakonicích, na které by rádi navázali proti Hranicím. Hosté jsou beznadějně poslední, na své první vítězství zatím stále čekají, dokonce vypadli i v pohárovém duelu s Velkou Bystřicí.
Hezký den. Chance Extraliga nabídne sedmé kolo, TJ Sokol Nové Veselí v jednom ze zápasů narazí na TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:30.

32:24

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, Ma. Štohanzl – J. Flajsar, Štěpán, Halíček, Navrátil, Bartůněk, Melichar, Parolly, Strýček, Hajko, Mi. Štohanzl, Gregorovič, Tomášek, Bendicsek, Popela.
Trenér: Jan Běloch

TJ Cement Hranice: Juráš, Tabara, Vyorálek – Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Klein, Andrš, Dořičák, Ciborán, Padalík, Dolák, Piwko.
Trenér: Radim Brož

Rozhodčí: Petr Kichner – Michal Vacula