MOL liga žen

Házená Kynžvart – DHK Baník Most

20:21

konec (11:10)

05.10.2022, 18:00 • hala Milana Prokeše Lázně Kynžvart • 5. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 7.9 15.0 1.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Házená Kynžvart – DHK Baník Most 20:21 (11:10)
Nejvíce branek: Dvořáková 5, Tesařová 4/2, Bezruková 4 – Cholevová 4/1, Stříšková 3/2, Eksteinová 3. Rozhodčí: Michal Hanák, Luboš Pavlíček. Sedmimetrové hody: 5/2 – 3/3. Vyloučení: 2:4. (19:35:19)
Druhý poločas byl extrémně vyrovnaný! Do posledních sekund byl zápas v remízovém stavu. Až vteřinu před koncem dokázala vedení na stranu mosteckých hráček překlopit Charlotte Cholevová a rozhodla tak o výhře Mostu.

Konec zápasu. (20:21)

60

Neuvěřitelné! Charlotte Cholevová se prosadila gólem v poslední sekundě a zajistila tak Mostu výhru 20:21! (20:21)

60

Veronika Dvořáková se dokázala prodrat k brance a skórovat. Je znovu vyrovnáno! (20:20)

59

Charlotte Cholevová se znovu prosazuje! minutu před koncem vede Most! (19:20)

58

Sofii Bezruková čtvrtým gólem v zápase zadělává na pořádné drama. Do konce chybí dvě a půl minuty. (19:19)

57

Gól vstřelil tým DHK Baník Most (Katarína Kostelná). (18:19)

57

Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Marija Božovićová). (18:18)

56

Charlotte Cholevová druhou brankou v utkání poslala Most čtyři minuty před koncem znovu do vedení. (17:18)

52

Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Veronika Dvořáková). (17:17)

52

Gól vstřelil tým Házená Kynžvart (Katka Dresslerová). (16:17)

51

Marie Poláková si připisuje v dnešním duelu druhou branku a hostující házenkářky jdou do náskoku. (15:17)

50

V oslabení skóruje i Veronika Mikulášková, která tak překlápí vedení po delší době znovu na stranu Mostu. (15:16)

50

Adéla Stříšková skóruje i v oslabení a Most tak srovnává stav utkání na 15:15. (15:15)