Extraliga dorostu

HC Oceláři Třinec – HC RT TORAX Poruba

2:3

konec (1:2, 1:0, 0:1)

15.09.2022, 17:30 • Werk arena, Třinec • 1 • Skupina Východ • Igor Mainka (@igor_mainka)

55:38

Poruba právě vstřelila branku!
Ostravané využili přesilovou hru a jdou do vedení! Zpoza levého kruhu napřáhl ke střele SEMEN VIKTOROVIČ STASJUK a puk po jeho ráně se zastavil až v bráně. Asistence: Tobiáš Vehovský – 2:3.

54:24

Příležitost pro Porubu! Mikula fauloval ve středovém kruhu protihráče a jde si sednout na trestnou lavici. Trest: Podražení, výše: 2 minuty.

46:11

Pohludka vystřelil z pravého kruhu přes obránce Veselého a puk orazítkoval levou tyč Láryšovy branky!

45:08

Domácí přesilovka bude zdvojnásobena. Na trestnou lavici zamířil Pavlíček, který inkasoval dvě minuty za hákování.

44:38

V dobré střelecké pozici se ocitl Urbánek, který se u pravé tyče dostal k odraženému puku, ale padajícího brankáře Láryše nedokázal prostřelit.

43:29

Třinec si zahraje přesilovku, poté co Veselý fauloval třineckého hráče kolenem. Za svůj čin obdržel trest ve výši dvou minut.

42:58

Skorokhod střelou od pravé tyče trefil bližší tyč.

42:45

Yevtiekhov našel krásnou přihrávkou před brankou rozjetého Skorokhoda, který zkoušel na Milotu bekhendovou kličku, ale třinecký gólman vyrazil střelu soupeře betonem.

40:00

To bude nepříjemný vstup do třetí třetiny. Ten odstartují domácí 75 sekundovým oslabením o dvou hráčích. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Vojtěch Granečný.

39:16

V závěru druhé třetiny si přesilovku zahraje Poruba. Střelec vyrovnávací branky Zielinski byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

37:49

Třinec právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno! Nahození ALEŠE ZIELINSKÉHO od modré čáry dolétlo až do pravého horního rohu Láryšovy branky! Asistence: David Lukas Holub – 2:2.

36:18

Třinec si zahraje v početní převaze. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Oleksii Yevtiekhov.

30:32

Rybnikár byl zcela volný mezi kruhy, kam dostal přihrávku, ale bleskovou střelou donutil k fantastickému zákroku porubského brankáře.

29:51

Přesilovka Ostravanům dlouho nevydržela. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Petr Sobol.

29:42

Poruba se dočká další přesilové hry. Na dvě minuty za hákování byl vyloučen Vojtěch Granečný.

25:15

Domácí přežili jedno oslabení a následuje druhé. Solowski si u mantinelu přidržel protihráče a rozhodčí jej vyloučil na dvě minuty.

23:11

Pohludka zbytečným krosčekem u mantinelu oslabil svůj tým. Domácí útočník inkasoval dvouminutový trest. Poruba si zahraje první přesilovou hru.

20:18

Domácí hned v úvodu měli šanci, přihrávku Švančary zpoza branky zkoušel zakončit Mikula, ale puk se mu zamotal mezi brusle.

18:26

Slezané snižují! Tlak před porubskou brankou využil důraznou hrou MICHAL RYBNIKÁR, který na druhý pokus dostal puk přes Láryšův beton do porubské branky! Asistence: David Lukas Holub, Štěpán Urbánek – 1:2.

18:12

Vynikající šance domácích! Rybnikár z levého rohu přihrál Pohludkovi, který z první vypálil přímo do brankáře Láryše.

16:04

S Třincem to nevypadá dobře! Chyba v obraně, únik Poruby do situace dva na jednoho, který se rozhodl vyřešit střelou o pravou tyč RODION KOIDA! Asistence: Daniil Skorokhod – 0:2.

12:54

Chyba třineckých hráčů, do úniku se vydal Hansel, zkusil střelu mezi betony, ale brankář Milota si toto místo pohlídal a střelu vyrazil.

11:50

Problém pro Porubu. Před třineckou brankou fauloval Oleksii Yevtiekhov, když podrazil třineckého hráče a nabídl domácím téměř minutovou přesilovku o dvou hráčích.

10:45

Bortoli u mantinelu podrazil domácího Mikulu a domácí si zahrají dvouminutovou přesilovou hru.

09:48

Velká šance Třince! Domácí vykombinovali obránce Poruby, Urbánek dostal od Pohludky přihrávku z levé strany do pravého kruhu a střelou z voleje orazítkoval bližší tyč branky za bezmocným Láryšem.

08:14

Ostravané se dostávají do vedení! Střelu Bodnara od modré čáry vyrazil brankář Milota pouze vedle sebe, kde si jako první dojel k puku DANIIL SKOROKHOD a dorazil puk do odkryté branky! Asistence: Mykyta Bodnar, Rodion Koida – 0:1.

05:59

Oceláři špatně střídali, soupeř jel ve třech na brankáře, ale domácí se stihli včas vrátit. Brankář Milota celou akci podpořil výborným zákrokem proti střele Yevtiekhova po přihrávce Koidy.

2:3

Branky a nahrávky: 19. Rybnikár (Holub, Urbánek), 38. Zielinski (Holub) – 9. Skorokhod (Bodnar, Koida), 17. Koida (Skorokhod), 56. Stasjuk (Vehovský)

HC Oceláři Třinec: Milota (Skácel) – Mrtka, Byrtus, Čmiel, Dravecký, Solowski, Zielinski, Holub (A) – Švančara (A), Ostřížek, Urbánek (C), Rybnikár, Blaha, Granečný, Sajdok, Mikula, Pohludka, Hebar.
Trenér: Malík.

HC RT TORAX Poruba: Láryš (Sobol) – Gebauer, Bodnar, F. Veselý, Bortoli, Pavlíček, Stasjuk – Indrst, Hansel, M. Veselý, Foltýn, Koida, Zachariasz, Skorokhod, Sobol (C), Vehovský, Yevtiekhov, Hlaváč.
Trenér: Moravec.

Rozhodčí: Pavel – Bartoň, Tvrdý.