09.09.2022, 19:30 • Cool East Arena • Skupina A • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 5.15 5.28 1.48 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:11

58:11 Roman HORÁK - 2:6

58:11

Sparta právě vstřelila branku!
Pražané mohou pomalu začít slavit zisk prvních tří bodů do tabulky! Necelé dvě minuty před koncem se prosazuje ROMAN HORÁK, který zachytil odražený puk od zadního mantinelu a z pozice u pravé tyče se nemýlil – 2:6! Asistence: Vladimír Sobotka, Michal Řepík.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

55:15

Další oslabení pro tým z Prahy, Martin Jandus (SPA) jde ven za držení. Spartu čekají další horké chvíle, Pirátům se čas na vyrovnání kvapem krátí.

50:21

Od dalšího pirátského zásahu nás dělily jen milimetry, Bjorkstrand z kruhu trefil horní tyč! Sparťané si se slibným náskokem zahrávají...

49:38

Svěřenci Pavla Patery si zbytečně komplikují život, Jakub Krejčík (SPA) jde ven za hákování.

44:34

44:34 Julian JAKOBSEN - 2:5

44:34

Aalborg právě vstřelil branku!
Domácí znovu snižují svou ztrátu! Na střeleckou listinu se zapisuje JULIAN JAKOBSEN a jeho zásah je při nejmenším kuriózní – Ladehoff z kruhu poslal pryž před brankoviště, kde se od hole jednoho z bránících protihráčů odrazila ke kleci. Ještě předtím ale zavadila o padajícího Jakobsena – 2:5! Bez asistence.

43:53

Vyloučen je nakonec jen David Němeček (SPA) za hrubost, Korsgaard vyvázl bez trestu. To znamená, že uvidíme další početní výhodu Pirátů.

40:57

A mohlo to být dokonce o pět branek, Ostap Safin z úniku trefil jen nastavený beton!

40:38

40:38 Vladimír SOBOTKA - 1:5

40:38

Dovolím si říct, že v Aalborgu je rozhodnuto! Spartu by teď o vítězství obral jen pořádný kolaps. Horák posunul z kruhu puk před brankoviště na hokejku VLADIMÍRA SOBOTKY, který si položil bezmocného Lillieho a následně zasunul pryž mezi jeho beton a tyč – 1:5! Asistence: Roman Horák, Michal Moravčík.

39:16

Kořenář zariskoval a vyšlo mu to! Spelling dojížděl kotouč, který pomalu klouzal ke sparťanské brance, a vypadalo to na únik, ale pražský gólman vyrazil ven ze své klece a včas puk rozehrál dopředu. Kvalitní práce.

39:00

Poslední minuta druhé třetiny!

29:48

29:48 Trevor GOOCH - 1:4

29:48

Odměnou za ubráněné oslabení budiž gól, domácí snižují na rozdíl tří branek! Čerstvě vysvobozený Bjorkstrand od mantinelu posunul puk ke vzdálenější tyči, kde číhal volný TREVOR GOOCH, a ten se z bezprostřední blízkosti klece nemýlil – 1:4! Asistence: Patrick Bjorkstrand.

27:36

Po konci komerční přestávky uvidíme další přesilovku Sparty, Patrick Bjorkstrand (AAL) zasáhl Kašeho hokejkou do obličeje. Jasná vysoká hůl.

24:35

24:35 Miroslav FORMAN - 0:4

24:35

Tak tohle je hodně hořká pilulka pro Aalborg, který je od začátku druhé části jednoznačně aktivnějším celkem na ledě! Po chybě jednoho z jeho obránců se do úniku dostal MIROSLAV FORMAN a ten Lillieho překonal střelou k tyči – 0:4! Bez asistence.

23:39

Na druhém konci hrací plochy byl po dokonalé přihrávce v šanci Jandus, ani ten se ale neprosadil! Úvod druhé třetiny v Cool East Areně rozhodně nenudí.

22:58

Moravčík v bezprostřední blízkosti své vlastní branky trestuhodně ztratil puk, Marcussen následně přestřelil! Hosté po pauze herně výrazně polevili, to se jim může vymstít...

21:50

Rollin Carlsson se dostal to úniku, který ale nakonec Kořenář ve spolupráci se svou obranou zvládl zneškodnit! Dánský klub je na koni.

19:00

Ohlášena poslední minuta první třetiny!

16:49

16:49 Michal ŘEPÍK - 0:3

16:49

Hosté přidávají další přesnou trefu, a to velmi podobným způsobem jako poprvé! Domácí obrana se nepoučila a znovu nechala MICHALA ŘEPÍKA úplně nehlídaného, což se jí ani tentokrát nevyplatilo. Ikona Sparty zachytila přihrávku Horáka u pravé tyče a obratem zakončila do růžku – 0:3! Asistence: Roman Horák, Vladimír Sobotka.

16:09

Aalborg nevyužil přesilovku a teď ho navíc čeká oslabení. Piráti totiž chvíli hráli v šesti, trest za příliš mnoho hráčů odsedí Patrick Bjorkstrand (AAL).

14:00

Jenže Michal Řepík (SPA) si nyní při defenzivních činnostech pomohl faulem, za hákování si na dvě minuty sedá na trestnou lavici.

05:27

05:27 Jakub KONEČNÝ - 0:2

05:27

Svěřenci Pavla Patery přetavili rychlé přečíslení dva na jednoho v další zásah, v Aalborgu už je to o dvě branky! Michal Řepík se vydal dopředu s JAKUBEM KONEČNÝM, položil si domácího brankáře a následně puk přesunul k opačné tyči právě na mladého útočníka, který bez obtíží zakončil – 0:2! Asistence: Michal Řepík.

02:30

02:30 Michal ŘEPÍK - 0:1

02:30

Drugge trestnou lavici opouští předčasně, Sparta využívá přesilovku a v polovině třetí minuty hry se ujímá vedení! Kaše našel v mezikruží nikým nehlídaného MICHALA ŘEPÍKA, který následně hravě umístil puk za bezmocného domácího brankáře! Tenhle gól jde za obranou – 0:1! Asistence: David Kaše, Vladimír Sobotka.

00:57

Pražané si vyzkouší přesilovku, už ve druhé minutě je za podrážení vyloučen Oskar Drugge (AAL).

2:6

Branky a nahrávky: 30. Gooch (Bjorkstrand), 45. Jakobsen – 3. Řepík (Kaše, Sobotka), 6. Konečný (Řepík), 17. Řepík (Horák, Sobotka), 25. Forman, 41. Sobotka (Horák, Moravčík), 59. Horák (Sobotka, Horák)

Aalborg Pirates: Lillie (Sørensen) – Koch, Drugge, Carstensen, Knudsen, Nielsen, Carroll, Frederiksen – Korsgaard, Jakobsen, Kabanov – Spelling, Bjorkstrand, Gooch – Ladehoff, Rollin Carlsson, Højbjerg – Nielsson, Marcussen, Anker – Boesen.
Trenér: Garth Murray.

HC Sparta Praha: Kořenář (Kovář) – Moravčík, Krejčík, Polášek, Graňák, Němeček, Jandus, Jurčina – Sobotka, Horák, Řepík – Safin, Thorell, Kaše – Buchtele, Přibyl, Forman – Konečný, Vitouch, Hauser.
Trenér: Pavel Patera.

Rozhodčí: Druseiks, Lundsgaard – Knøsen, Dalsgaard.

00:57 AAL 2 Drugge, podrážení
02:30 SPA 0:1 Řepík (Kaše, Sobotka)
05:27 SPA 0:2 Konečný (Řepík)