0:3
konec (0:1)
25.08.2022, 19:00 • Vibor Stadion, Viborg • Play-off • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
Tipsport: 4.43 4.15 1.75 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.43 - 4.15 - 1.75
Viborg FF – West Ham United
0:3
konec (0:1)
Branky: 22. Scamacca (Souček), 51. Benrahma (Cornet), 64. Souček
Karty: 58. Said (VBG) – 58. Cresswell (WHU), 87. Antonio (WHU)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 8:6. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 10:7.
Viborg FF:
Pedersen – Gaaei, Bürgy, Zaletel, Christian Sørensen – Leemans (77. Søndergaard), Grønning (C), Jacob Jensen (60. Žambůrek) – Lonwijk (60. Mortimer), Grot (60. Jatta), Said (78. Berger)
Náhradníci: Kiilerich – Lauritsen, Thorsen
Trenér: Jacob Fischer Friis
West Ham United:
Areola – Johnson, Kehrer, Ogbonna, Cresswell (C) (81. Zouma) – Souček (68. Downes), Lanzini (81. Zouma) – Cornet, Fornals, Benrahma (68. Coventry) – Scamacca (68. Antonio)
Náhradníci: Randolph, Hegyi – Bowen, Ekwah Elimby, Swyer, Mubama
Trenér: David Moyes
Rozhodčí: Harald Lechner – Andreas Heidenreich, Maximilian Kolbitsch (vš. Rakousko)
Diváci:
První zápas: West Ham - Viborg 3:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
Když v 51. minutě zvýšil Said Benrahma´na 2:0, bylo vše naprosto jasné a za třináct minut se navíc prosadil také Tomáš Souček, který uzavřel skóre na konečných 3:0.
West Ham tak v součtu vyhrál 6:1 a může se těšit na základní skupinu Evropské konferenční ligy, kde určitě bude patřit k předním týmům. Z hlediska koeficientů by měl být v prvním či nejhůře druhém losovacím koši.
Góly: 0-3
Góly: 0-1
Střely na branku: 3-5
Zákroky gólmanů: 2-3
Střely mimo: 8-6
Držení míče: 48% – 52%
Rohy: 3-4
Ofsajdy: 1-4
Fauly: 10-9
Žluté karty: 1-2
Červené karty: 0-0.
90+3
90+1
90
90
87
85
83
81
81
80
78
77
76
75
74
72