3:1
konec (1:0)
18.08.2022, 20:45 • Olympijský stadion, Londýn • Play-off • Denisa Józsová
Tipsport: 1.18 6.95 15.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.18 - 6.95 - 15.0
West Ham United – Viborg FF
3:1
konec (1:0)
Branky: 24. Scamacca (Cornet), 64. Bowen, 78. Antonio (Benrahma) – 69. Jensen (Sørensen)
Karty: 68. Søndergaard (VBG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 7:0. Fauly: 7:6.
West Ham United:
Aréola – Coufal, Ogbonna (C) (67. Kehrer), Johnson – Ashby, Coventry (84. Downes), Souček, Cornet – Bowen (66. Benrahma), Scamacca (66. Antonio), Lanzini (46. Fornals).
Náhradníci: Trott, Randolph, Zouma, Fornals, Antonio, Downes, Benrahma, Kehrer, Okoflex, Elimby, Baptiste, Chesters.
Trenér:
Viborg FF:
Pedersen – Anyembe (34. Gaaei), Zaletel, Bürgy, Sørensen – Jensen (87. Thorsen), Grønning, Leemans (66. Søndergaard), – Žambůrek (87. Berger), Grot, Lonwijk (66. Mortimer).
Náhradníci: Kiilerich, Gaaei, Lauritsen, Søndergaard, Mortimer, Thorsen, Berger.
Trenér: Jacob Fischer Friis.
Rozhodčí: Di Bello – Preti, Peretti (ITA)
Diváci:
Odveta: Viborg - West Ham 0:3
Helsinki – Silkeborg 18:00 1:0
Ferencváros – Shamrock 18:30 4:0
Curych – Hearts 19:00 2:1
Malmö – Sivasspor 19:00 3:1
Apollon Limassol – Olympiakos 19:00 1:1
Pjunik – Šeriff 19:00 0:0
Ludogorec – Žalgiris Vilnius 19:45 1:0
Dnipro-1 – Larnaka 20:00 1:2
Gent – Omonia Nikósie 20:30 0:2
Austria – Fenerbahce 21:00 0:2
Raków – Slavia 18:00 2:1
RFS Riga – Linfield 19:00 2:2
CSKA Sofia – Basilej 19:00 1:0
M. Tel-Aviv – Nice 19:00 1:0
Young Boys – Anderlecht 19:00 0:1
Slovácko – AIK Stockholm 19:00 3:0
Molde – Wolfsberger 19:00 0:1
Universitatea Craiova – H. Be'er Sheva 19:30 1:1
Başakşehir – Antverpy 19:45 1:1
Zrinjski Mostar – Slovan Bratislava 20:00 1:0
Maribor – Kluž 20:15 0:0
Lech Poznaň – Dudelange 20:30 2:0
FCSB – Viking FK 20:30 1:2
Kolín nad Rýnem – Fehérvár 20:30 1:2
Villarreal – Hajduk Split 20:45 4:2
West Ham – Viborg 20:45 3:1
Shkupi – FC Ballkani 21:00 1:2
Fiorentina – Twente 21:00 2:1
Vaduz – Rapid 21:00 1:1
Partizan Bělehrad – Hamrun 21:00 4:1
Alkmaar – Gil Vicente 21:00 4:0
90+3
90+2
90+1
90
89
88
87
ze hřiště odchází Žambůrek, přichází Berger.
ze hřiště odchází Jensen, přichází Thorsen.
86
85
84
ze hřiště odchází Coventry, přichází Downes.
83
82
81
80
78
78. ANTONIO - 3:1
78
77