1:1
po penal. (4:3) (0:0)
25.08.2022, 19:00 • Turner Stadium, Be'er Sheva • Play-off • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
Tipsport: 1.88 3.44 4.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.88 - 3.44 - 4.6
Hapoel Beer Ševa – Universitatea Craiova
1:1
po penal. (4:3) (0:0)
Branky: 105+1. Hemed (Sulejmanov) – 105. Roguljić
Karty: 15. Yosefi (HBE), 16. Elias (HBE), 88. Keltjens (HBE), 90+2. Abaid (HBE), 104. Lopes (HBE), 105+2. Martins (HBE) – 55. Cretu (CRI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:23.
Hapoel Beer Ševa:
Glazer – Lopes, Vitor (C), Abaid (97. Dadya), Tibi – Elias (77. Keltjens), Yosefi (61. Hatuel), Bareiro – Ansah (73. Sulejmanov), Selmani (61. Hemed), Safuri (77. Micha)
Náhradníci: Rusu, Harush – Dadya, Hatuel, Hemed, Keltjens, Madmon, Martins, Micha, Shechter, Sulejmanov, Tzadik, Yehezkel
Trenér: E. Barda
Universitatea Craiova:
Lazar – Martić (91. Gaman), Melo, Screciu – Hanca (71. Capatina), Cretu, Mateiu (119. Nistor), Bancu – Baiaram (91. Roguljić), Koljic (105+3. Vatajelu), Ivan
Náhradníci: Popescu – Alexandru George, Capatina, Gaman, Markovic, Nistor, Rivaldinho, Roguljić, Vatajelu, Vina, Vladoiu
Trenér: M. Radoi
Rozhodčí: E. Lambrechts (BEL)
Diváci:
První zápas: Universitatea Craiova - Beer Ševa 1:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:23. (21:46:04)
5. série 4:3
4. série 4:3
4. série 3:3
3. série 3:2
3. série 2:2
2. série 2:1
2. série 1:1
1. série 1:1
1. série 0:1
120
119
ze hřiště odchází Mateiu, přichází Nistor.
106
105+3
105+3
ze hřiště odchází Koljic, přichází Vatajelu.
105+2