1:1
po penal. (4:3) (0:0)
25.08.2022, 19:00 • Turner Stadium, Be'er Sheva • Play-off • Info o změnách stavu (Adam Dořák)
Tipsport: 1.88 3.44 4.6 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.88 - 3.44 - 4.6
Hapoel Beer Ševa – Universitatea Craiova
1:1
po penal. (4:3) (0:0)
Branky: 105+1. Hemed (Sulejmanov) – 105. Roguljić
Karty: 15. Yosefi (HBE), 16. Elias (HBE), 88. Keltjens (HBE), 90+2. Abaid (HBE), 104. Lopes (HBE), 105+2. Martins (HBE) – 55. Cretu (CRI)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 9:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 19:23.
Hapoel Beer Ševa:
Glazer – Lopes, Vitor (C), Abaid (97. Dadya), Tibi – Elias (77. Keltjens), Yosefi (61. Hatuel), Bareiro – Ansah (73. Sulejmanov), Selmani (61. Hemed), Safuri (77. Micha)
Náhradníci: Rusu, Harush – Dadya, Hatuel, Hemed, Keltjens, Madmon, Martins, Micha, Shechter, Sulejmanov, Tzadik, Yehezkel
Trenér: E. Barda
Universitatea Craiova:
Lazar – Martić (91. Gaman), Melo, Screciu – Hanca (71. Capatina), Cretu, Mateiu (119. Nistor), Bancu – Baiaram (91. Roguljić), Koljic (105+3. Vatajelu), Ivan
Náhradníci: Popescu – Alexandru George, Capatina, Gaman, Markovic, Nistor, Rivaldinho, Roguljić, Vatajelu, Vina, Vladoiu
Trenér: M. Radoi
Rozhodčí: E. Lambrechts (BEL)
Diváci:
První zápas: Universitatea Craiova - Beer Ševa 1:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
119
ze hřiště odchází Mateiu, přichází Nistor.
105+3
ze hřiště odchází Koljic, přichází Vatajelu.
97
ze hřiště odchází Abaid, přichází Dadya.
91
ze hřiště odchází Baiaram, přichází Roguljić.
ze hřiště odchází Martić, přichází Gaman.
77
ze hřiště odchází Elias, přichází Keltjens.
ze hřiště odchází Safuri, přichází Micha.
73
ze hřiště odchází Ansah, přichází Sulejmanov.
71
ze hřiště odchází Hanca, přichází Capatina.
61
ze hřiště odchází Selmani, přichází Hemed.
ze hřiště odchází Yosefi, přichází Hatuel.