0:0
konec (0:0)
25.08.2022, 19:00 • Play-off • Info o změnách stavu (Tomáš Kubečka)
Tipsport: 2.52 3.57 2.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.52 - 3.57 - 2.73
FC Twente – ACF Fiorentina
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 45+1. Propper (TWE), 58. Sadílek (TWE), 63. Zerrouki (TWE), 77. Hilgers (TWE) – 30. Ikone (FIO), 43. Maleh (FIO), 76. Gollini (FIO) 90+3. Igor (FIO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:14.
FC Twente:
Unnerstall – Brenet, Propper, Hilgers (81. Bruns), Smal – Zerrouki, Sadílek (81. Ugalde) – Černý (67. Rots), Vlap, Misidjan (67. Tzolis) – van Wolfswinkel
Náhradníci: Brama, Bruns, Cleonise, El Maach, Everink, Kjolo, Rots, Salah-Eddine, Steijn, Tytoń, Tzolis, Ugalde
Trenér:
ACF Fiorentina:
Terracciano – Venuti, Milenkovič, Igor, Biraghi – Bonaventura, Amrabat, Maleh (60. Mandragora) – Ikone, Cabral (71. Jović), Sottil (71. González)
Náhradníci: Bnassi, Dodo, Duncan, Gollini, González, Jović, Kouame, Mandragora, Martínez, Nastašič, Saponara, Terzić
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Fiorentina - Twente 2:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2