0:0
konec (0:0)
25.08.2022, 19:00 • Play-off • Info o změnách stavu (Tomáš Kubečka)
Tipsport: 2.52 3.57 2.73 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.52 - 3.57 - 2.73
FC Twente – ACF Fiorentina
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 45+1. Propper (TWE), 58. Sadílek (TWE), 63. Zerrouki (TWE), 77. Hilgers (TWE) – 30. Ikone (FIO), 43. Maleh (FIO), 76. Gollini (FIO) 90+3. Igor (FIO)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 1:2. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:14.
FC Twente:
Unnerstall – Brenet, Propper, Hilgers (81. Bruns), Smal – Zerrouki, Sadílek (81. Ugalde) – Černý (67. Rots), Vlap, Misidjan (67. Tzolis) – van Wolfswinkel
Náhradníci: Brama, Bruns, Cleonise, El Maach, Everink, Kjolo, Rots, Salah-Eddine, Steijn, Tytoń, Tzolis, Ugalde
Trenér:
ACF Fiorentina:
Terracciano – Venuti, Milenkovič, Igor, Biraghi – Bonaventura, Amrabat, Maleh (60. Mandragora) – Ikone, Cabral (71. Jović), Sottil (71. González)
Náhradníci: Bnassi, Dodo, Duncan, Gollini, González, Jović, Kouame, Mandragora, Martínez, Nastašič, Saponara, Terzić
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
První zápas: Fiorentina - Twente 2:1
Larnaka – Dnipro-1 18:00 3:0
Žalgiris Vilnius – Ludogorec • po prodl. 18:00 3:3
Silkeborg – Helsinki 18:30 1:1
Omonia Nikósie – Gent 19:00 2:0
Fenerbahce – Austria 19:00 4:1
Sivasspor – Malmö 19:00 0:2
Šeriff – Pjunik • po penal. (3:2) 19:00 0:0
Hearts – Curych 21:00 0:1
Shamrock – Ferencváros 21:00 1:0
Olympiakos – Apollon Limassol • po penal. (3:1) 21:00 1:1
Kluž – Maribor 19:00 1:0
Basilej – CSKA Sofia 19:00 2:0
Twente – Fiorentina 19:00 0:0
Viking FK – FCSB 19:00 1:3
Slavia – Raków • po prodl. 19:00 2:0
H. Be'er Sheva – Universitatea Craiova • po penal. (4:3) 19:00 1:1
Fehérvár – Kolín nad Rýnem 19:00 0:3
Viborg – West Ham 19:00 0:3
AIK Stockholm – Slovácko 19:00 0:1
Wolfsberger – Molde 19:00 0:4
FC Ballkani – Shkupi 20:00 1:0
Nice – M. Tel-Aviv • po prodl. 20:00 2:0
Hamrun – Partizan Bělehrad 20:00 3:3
Anderlecht – Young Boys • po penal. (3:1) 20:00 0:1
Dudelange – Lech Poznaň 20:30 1:1
Slovan Bratislava – Zrinjski Mostar • po penal. (6:5) 20:30 2:1
Linfield – RFS Riga • po penal. (2:4) 20:45 1:1
Antverpy – Başakşehir 20:45 1:3
Rapid – Vaduz 21:00 0:1
Hajduk Split – Villarreal 21:00 0:2
Gil Vicente – Alkmaar 21:00 1:2
81
ze hřiště odchází Sadílek, přichází Ugalde.
ze hřiště odchází Hilgers, přichází Bruns.
71
ze hřiště odchází Cabral, přichází Jović.
ze hřiště odchází Sottil, přichází González.
67
ze hřiště odchází Černý, přichází Rots.
ze hřiště odchází Misidjan, přichází Tzolis.
60
ze hřiště odchází Maleh, přichází Mandragora.