Trebišov kontroluje bez problémov záver stretnutia.

Dnešný zápas v Rači sleduje 514 divákov.

Opäť striedanie v tíme hostí. Odchádza nová posila Novák a nahradil ho Zsemlye.

88

Striedajú aj domáci. Bellaya nahradil Ružička.

87

Hostia opäť striedajú. Z ihriska odišli Danko s Kolesárom a nahradili ich Sitarčík s Kovalčinom.

86

Rohový kop Rače nepriniesol nič vážne pred bránou hostí.

84

Obrovská príležitosť Rače! Csáno vystrelil veľmi nebezpečne ale Ikupemitan opäť chytá!

82

Trebišovčania aj v tejto fáze zápasu vystupujú na domácich s vysokým pressingom.

80

Prvé striedanie v tíme hostí. Strelec gólu Kenneth Ikugar odchádza z trávnika, na jeho miesto prišiel Vladimír Bajtoš.

78

Hráči Rače nevedia nájsť cestu cez obranu Trebišova. Hostia inkasovali v doterajšom priebehu sezóny iba 3 góly.

77

Palacka sa výborne natlačil cez ľavú stranu, ale Ikuepamitan jeho strelu zneškodnil.

76

Ilinjov pretiahnutý center dáva možnosť domácim začať útok.

74

Štvrté streidanie v tíme domácich. Antala nahradí Kováč.

72

Račania nevedia zatiaľ žiadnu svoju akciu dokončiť s nejakým vážnym ohrozením brány Trebišova.

71

Trebišovčania začínajú pritvrdzovať v osobných súbojoch.

69

Hra je teraz rozkúskovaná a vidíme súboje prevažne v strede hracej plochy.

67

Kopačku na hruď dostal Miroslav Antal! Ervin Matta môže byť rád, že vidí LEN žltú kartu!

65

Rača reaguje na inkasovaný gól dvomi striedaniami. Odchádzajú Bellás a Výbošťok a na ihrisko prídu Hlushko s Palackom.

63

Trebišov dal gól! KENNETH TIG – ISHOR IKUGAR si naskočil najvyššie na center a hlavou prekonáva domáceho brankára!

62

Videli sme sériu niekoľkých veľmi tvrdých zákrokov na jednej aj druhej strane.

61

Opäť ďalšia zakopnutá lopta až ďaleko za bránu hosťujúceho brankára.

59

Ikugar mal obrovskú šancu, ale sám zoči voči Riškovi bránu minul!

59

Výbošťok vyskúšal pozornosť Ikuepamitana, ten však ostal pozorný.

57

Trebišovčania sa nasťahovali na polovicu Rače a budú zahrávať rohový kop.

55

Bellás tvrdo faulovaný, lopta pre domácich. Na ihrisku sa nám začína priostrovať.

53

Tvrdý súboj v strede poľa. Lukáš Csáno zbúral Ervina Mattu a vidí žltú kartu.

52

Veľmi nepresný pokus aj na druhej strane. Riška bude vykopávať.

50

Miroslav Antal ale z priameho kopu zakopáva loptu skoro až za štadión.

49

Faul Begalu na Antala v nebezpečnej vzdialenosti od brány!

48

Račania sa snažili o kombináciu na polovici Trebišova, no uvidíme len odkop od brány Ikuepamitana.

46

Na začiatku druhého polčasu vidíme aj prvé striedanie v tíme domácich. Prichádza Csáno namiesto Lörincza.

46

Začal sa druhý polčas.
V prvom polčase sme nevideli žiaľ žiadnu veľkú šancu na jednej či druhej strane. Hráči si zatiaľ dávajú pozor v zadných radoch. Zostáva len dúfať, že v druhom polčase sa hra otvorí viac.

45+1

Prvý polčas sa skončil.

45

Nadstavovať sa v prvom polčase bude ešte 1 minúta.

43

Obrovská príležitosť pre Kolesára vo vnútri šestnástky domácich! Riška nakoniec zasiahol!

42

Matta teraz zablokoval strelu Bellása. Lopta pre Trebišov.

40

Dávid Špak skoro zariadil Rači obrovskú šancu, no nakoniec situáciu zvládol.

38

Roman Begala vidí prvú žltú kartu v zápase.

37

Kolesárov center presne našiel Ikugara, ten už zahlavičkoval lepšie no aj tak bez úspechu.

35

Trebišovčania teraz zakombinovali aj pred šestnástkou domácich. Opäť bez vážnejšej šance.

33

Skvelo to teraz spravil Antal, ktorý si zasekol protihráča, ale Ikuepamitana neprekonal!

32

Rokyta prenikol po ľavej strane, ale jeho center nenašiel žiadneho spoluhráča.

30

Rača sa nasťahovala na polovicu hostí, opäť ale sú to kombinácie prevažne pri stredovej čiare.

28

Begala padá v šestnástke, no píšťalka opäť nezaznela!

26

Prvá strela medzi tri tyče od domácej Rače. Antal ale trafil presne rukavice Ikuepamitana.

24

Vidíme aj prvú občerstvovaciu prestávku.

23

Rača síce drží loptu, no len na vlastnej polovici ihriska.

21

Stále vidíme len pohyby hráčov medzi šestnástkami bez vážnejšieho ohrozenia jedného či druhého brankára.

19

Sledujeme druhý rohový kop Trebišova, po ktorom nasleduje rovno aj tretí. Kolesárov center našiel Ikugara, no jeho hlavička sa skoro nedokotúľala ani k Riškovi.

17

Veľmi tvrdý zákrok na Antala, hostia okamžite zakopávajú loptu do autu. Račiansky hráč sa ťažko zdvíha z trávnika.

16

Hraničný zákrok Ikuepamitana na Bellása! Rozhodcova píšťalka ale mlčí!

14

Faul Ikugara dáva opäť možnosť domácim vymyslieť niečo smerom dopredu. Sledujeme zatiaľ medzišestnástkový futbal.

12

Begalova strela bola zblokovaná, nakoniec nenasleduje ani rohový kop, keďže sa lopta odrazila až k Jurajovi Štefankovi.

10

Hostia skúšajú vyšší pressing na rozohrávku Rače, ale zatiaľ bez úspechu.

8

Trebišovčania už boli v šestnástke domácich, no Ikugar nenašiel svojím centrom žiadneho spoluhráča.

7

Zatiaľ vidíme prevažne boje o loptu v strede ihriska. Nič vážne pred jednou či druhou bránou.

5

Prvá šanca Trebišova, nasledovať bude rohový kop.

4

Ofsajd na strane Rače, gólman hostí bude vykopávať.

2

V úvode sme videli hneď aj faul hostí na Juraja Štefanku.

1

Stretnutie sa práve začalo.
Úvodné zostavy:

FK Rača: Riška (B) – Lörincz, Terentiev, Vescei, Výbošťok, Štefanka, Ružička, Antal, Kňažek, Bellás, Adam (C)
Náhradníci: Žákech (B), Zošš, Csáno, Mitrík, Bellay, Hlushko, Kováč, Kadlečík, Palacka
Trenér: Richard Stražan

FK Slavoj Trebišov: Ikuepamitan (B) – Matta, Špak, Ilinjo, Jenat, Rokyta, Begala (C), Kolesár, Novák, Danko, Ikugar
Náhradníci: Dlubáč (B), Sitarčík, Sanusi, Rusnák, Kovalčin, Bajtoš, Zsemlye
Trenér: Gergely Geri

Rozhodca: Vaňo – Juhos, Lenický.
Súboj tabuľkových susedov nám môže priniesť veľmi zaujímavý zápas. Domáca Rača má za sebou divoký zápas so Žilinou B, ktorý napokon prehrala pod Dubňom 3:8. Trebišovčania síce v tejto sezóne vstrelili len 3 góly, no taktiež 3 iba inkasovali. Za sebou majú veľmi náročný domáci zápas minulého kola, kde kapitán Roman Begala 9 minút pred koncom rozhodol svojím gólom o deľbe bodov so Spartakom Myjava (1:1).
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.