1:2
po prodl. (1:0)
14.07.2022, 19:30 • Stade Municipal de la Ville de Differdange, Differdange • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 3.86 3.46 1.87 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.86 - 3.46 - 1.87
FC Differdange 03 – NK Olimpija Lublaň
1:2
po prodl. (1:0)
Branky: 9. Bedouret (Trani) – 80. Doffo (Kvesić), 112. Milović (Krefl)
Karty: 10. Bedouret (DIF), 35. Trani (DIF), 88. Medina (DIF), 100. Cabral (DIF), 103. Brusco (DIF) – 19. Kvesić (OLL), 24. Ratnik (OLL), 100. Sešlar (OLL), 100. Crnomarković (OLL), 120+2. Tall (OLL) 84. Maazou (DIF)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:11.
FC Differdange 03:
Cappa – Franzoni (C) (109. Bei), D'Anzico (114. Pomponi), Brusco, Bedouret, Lempereur – Ulisses (81. Maazou), Pami (81. dos Reis), Medina, Trani (70. Almeida) – Cabral.
Náhradníci: Mafoumbi – Almeida, Bei, dos Reis, Gulluni, Huskic, Maazou, Pomponi, Scanzano, Moreira.
Trenér: Pedro Resende
NK Olimpija Lublaň:
Vidovšek – Lasickas (59. Krefl), Milović, Ratnik, Karamatić (86. Crnomarković) – Kvešić, Pilj (59. Sešlar), Doffo – Nukić (C), Prtajin (68. Tall), Ziljkić (68. Aldair).
Náhradníci: Mauricio, Pintol – Aldair, Crnomarković, Elšnik, Gavrić, Janković, Krefl, Lagundžić, Sešlar, Tall.
Trenér: Albert Riera
Rozhodčí: Attwell – Davies, Wood (ENG)
Diváci:
První zápas: Olimpija Lublaň - Differdange 1:1
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
118
ze hřiště odchází Agustin Doffo, přichází Nemanja Gavrić.
114
ze hřiště odchází Kevin D'Anzico, přichází Laurent Pomponi.
109
ze hřiště odchází Geoffrey Franzoni, přichází Gianluca Bei.
86
ze hřiště odchází Mateo Karamatić, přichází Djordje Crnomarković.
81
ze hřiště odchází Ulisses, přichází Moussa Maazou.
ze hřiště odchází Manuel Costa, přichází Marcelino.
70
ze hřiště odchází Guillaume Trani, přichází Gonçalo Almeida.
68
ze hřiště odchází Almedin Ziljkić, přichází Aldair.
ze hřiště odchází Ivan Prtajin, přichází Lamine Tall.
59
ze hřiště odchází Justas Lasickas, přichází Aljaž Krefl.
ze hřiště odchází Marin Pilj, přichází Svit Sešlar.