1:1
konec (0:1)
07.07.2022, 19:00 • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Tomáš Kubečka)
Tipsport: 1.43 4.28 6.81 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.43 - 4.28 - 6.81
NK Olimpija Lublaň – FC Differdange 03
1:1
konec (0:1)
Branky: 62. Milović (Kvešič) – 10. Krefl (vla.)
Karty: 37. Lasickas (OLL), 76. Nukič (OLL), 90+4. Krefl (OLL) – 26. Medina (DIF), 65. Pami (DIF)
Neproměněná penalta:
NK Olimpija Lublaň:
Vidovšek – Lasikas, Milović, Crnomarković, Krefl – Pilj – Nukič, Doffo, Eišnik, Kvešič – Prtajin (72. Špehar)
Náhradníci: Aldair, Gavrič, Janković, Karamatič, Pintol, Ratnik, Sešlar, Slaviček, Špehar, Tall, Ziljkić
Trenér:
FC Differdange 03:
Cappa – Franzoni, D´Anzico, Brusco, Bedouret, Lempereur – Trani (67. Almeida), Medina, Pami (69. dos Reis) – Ulisses (83. Maazou), Cabral
Náhradníci: Almeida, Bei, dos Reis, Gulluni, Huskič, Maazou, Mafoumbi, Pomponi, Scanzano, Silva
Trenér:
Rozhodčí: Balakin – Žukov, Berkut
Diváci:
Alaškert – Hamrun 17:00 1:0
UE Santa Coloma – Breidablik 17:00 0:1
FK Panevėžys – Milsami 18:00 0:0
KuPS – Dila Gori 18:00 2:0
Banja Luka – B36 Tórshavn 18:00 2:0
Saburtalo – Partizani 18:00 0:1
Pogoň – Reykjavík 18:00 4:1
Magpies – Crusaders 18:00 2:1
Flora – Seinäjoki 18:00 1:0
Ružomberok – Kauno Žalgiris 18:30 2:0
Dinamo Tbilisi – Paide 19:00 2:3
Sfîntul Gheorghe – Mura 19:00 1:2
Olimpija Lublaň – Differdange 19:00 1:1
Floriana – CS Petrocub 19:00 0:0
Laçi – Iskra Danilovgrad 20:00 0:0
Gjilani – FK Liepāja 20:00 1:0
Bala Town – Sligo Rovers 20:00 1:2
Fola – Tre Fiori 20:00 0:1
Dinamo Minsk – Dečić 20:00 1:1
Škendija – FC Ararat 20:00 2:0
HB Tórshavn – Newtown 20:00 1:0
Gdańsk – Akademija Pandev 20:15 4:1
Budućnost – Llapi 20:30 2:0
Dunajská Streda – Cliftonville 20:30 2:1
Tre Penne – Tuzla City 20:45 0:2
Derry City – Riga FC 20:45 0:2
90+5
90+4
83
ze hřiště odchází Ulisses, přichází Maazou.
76
72
ze hřiště odchází Prtajin, přichází Špehar.
69
ze hřiště odchází Pami, přichází dos Reis.
67
ze hřiště odchází Trani, přichází Almeida.
65
62
46
45+2
37
26
10
1
NK Olimpija Lublaň: Vidovšek – Lasikas, Milović, Crnomarković, Krefl – Pilj – Nukič, Doffo, Eišnik, Kvešič – Prtajin
Náhradníci: Aldair, Gavrič, Janković, Karamatič, Pintol, Ratnik, Sešlar, Slaviček, Špehar, Tall, Ziljkić
FC Differdange 03: Cappa – Franzoni, D´Anzico, Brusco, Bedouret, Lempereur – Trani, Medina, Pami – Ulisses, Cabral
Náhradníci: Almeida, Bei, dos Reis, Gulluni, Huskič, Maazou, Mafoumbi, Pomponi, Scanzano, Silva
Rozhodčí: Balakin – Žukov, Berkut.