0:0
konec (0:0)
14.07.2022, 19:00 • Tengiz Burjanadze Stadium, Gori • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.48 3.23 2.71 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.48 - 3.23 - 2.71
Dila Gori – Kuopion Palloseura
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 64. Mosiašvili (DGR), 79. Lomtadze (DGR), 81. Madinga (DGR) – 31. Bispo (KPS), 55. Tomas (KPS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:18.
Dila Gori:
Kanevtsev – Čiteišvili, Obiero, Čičinadze, Wanderson – Mosiašvili (69. Madinga), Alef, Gagnidze (C) – Gudušauri (54. Gale), Spanderašvili, Gomis (75. Lomtadze).
Náhradníci: Buliskeria, Fuladze – Drame, Dzotsenidze, Gale, Gaprindašvili, Kapanadze, Lomtadze, Madinga.
Trenér: Andrej Děmčenko
Kuopion Palloseura:
Kreidl – Ricardo (26. Hämäläinen), Toivomäki (C), Tomas – Uzochukwu, Popovitch (6. Haarala), Dahlström, Carrillo – Bispo, Väyrynen, Antwi.
Náhradníci: Töyräs, Virtanen – Aspegren, Haarala, Hämäläinen, Järvinen, Miettinen, Savolainen.
Trenér: Simo Valakari
Rozhodčí: Karabajev – Bělskij, Bělogradov (KAZ)
Diváci:
První zápas: KuPS - Dila Gori 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
81
79
75
ze hřiště odchází Honore Gomis, přichází Giorgi Lomtadze.
69
ze hřiště odchází Cotne Mosiašvili, přichází Francisco Madinga.
64
55
54
ze hřiště odchází Paata Gudušauri, přichází Thierry Mikael Gale.
31
26
ze hřiště odchází Paulo Ricardo, přichází Taneli Hämäläinen.
6
ze hřiště odchází Anton Popovitch, přichází Santeri Haarala.