0:0
konec (0:0)
14.07.2022, 19:00 • Tengiz Burjanadze Stadium, Gori • 1. předkolo • Info o změnách stavu (Milan Huppert)
Tipsport: 2.48 3.23 2.71 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.48 - 3.23 - 2.71
Dila Gori – Kuopion Palloseura
0:0
konec (0:0)
Branky:
Karty: 64. Mosiašvili (DGR), 79. Lomtadze (DGR), 81. Madinga (DGR) – 31. Bispo (KPS), 55. Tomas (KPS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 58 % : 42 %.
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:18.
Dila Gori:
Kanevtsev – Čiteišvili, Obiero, Čičinadze, Wanderson – Mosiašvili (69. Madinga), Alef, Gagnidze (C) – Gudušauri (54. Gale), Spanderašvili, Gomis (75. Lomtadze).
Náhradníci: Buliskeria, Fuladze – Drame, Dzotsenidze, Gale, Gaprindašvili, Kapanadze, Lomtadze, Madinga.
Trenér: Andrej Děmčenko
Kuopion Palloseura:
Kreidl – Ricardo (26. Hämäläinen), Toivomäki (C), Tomas – Uzochukwu, Popovitch (6. Haarala), Dahlström, Carrillo – Bispo, Väyrynen, Antwi.
Náhradníci: Töyräs, Virtanen – Aspegren, Haarala, Hämäläinen, Järvinen, Miettinen, Savolainen.
Trenér: Simo Valakari
Rozhodčí: Karabajev – Bělskij, Bělogradov (KAZ)
Diváci:
První zápas: KuPS - Dila Gori 2:0
FK Liepāja – Gjilani 16:00 3:1
Akademija Pandev – Gdańsk 17:00 1:2
Europa – Víkingur 17:00 1:2
FC Ararat – Škendija 17:00 2:2
Paide – Dinamo Tbilisi • po penal. (6:5) 18:00 1:2
Milsami – FK Panevėžys 18:00 2:0
Kauno Žalgiris – Ružomberok 18:00 0:0
Tuzla City – Tre Penne 18:00 6:0
Seinäjoki – Flora • po prodl. 18:00 4:2
Dila Gori – KuPS 19:00 0:0
Atlètic Escaldes – Gżira United • po prodl. 19:00 0:1
B36 Tórshavn – Banja Luka • po penal. (4:3) 19:00 3:1
CS Petrocub – Floriana 19:00 1:0
Riga FC – Derry City 19:00 2:0
Newtown – HB Tórshavn • po penal. (4:2) 19:15 2:1
Differdange – Olimpija Lublaň • po prodl. 19:30 1:2
Hamrun – Alaškert 20:00 4:1
Mura – Sfîntul Gheorghe 20:00 2:1
Llapi – Budućnost 20:00 2:2
Sligo Rovers – Bala Town • po penal. (4:3) 20:00 0:1
Partizani – Saburtalo • po penal. (4:5) 20:00 0:1
Reykjavík – Pogoň 20:15 1:0
Larne FC – St Joseph's 20:45 0:1
Tre Fiori – Fola 20:45 3:1
Dečić – Dinamo Minsk 20:45 1:2
Iskra Danilovgrad – Laçi 21:00 0:1
Cliftonville – Dunajská Streda 21:00 0:3
Crusaders – Magpies 21:00 3:1
Breidablik – UE Santa Coloma 21:15 4:1
Ve druhém předkole se Kuopion Palloseura utká s Milsami. (21:26:58)
Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 10:2. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:18.
90+6
90
81
79
75
ze hřiště odchází Honore Gomis, přichází Giorgi Lomtadze.
69
ze hřiště odchází Cotne Mosiašvili, přichází Francisco Madinga.
64
55
54
ze hřiště odchází Paata Gudušauri, přichází Thierry Mikael Gale.
46
45+5
31
26
ze hřiště odchází Paulo Ricardo, přichází Taneli Hämäläinen.
6
ze hřiště odchází Anton Popovitch, přichází Santeri Haarala.
1
FC Dila Gori: Kanevtsev – Čiteišvili, Obiero, Čičinadze, Wanderson – Mosiašvili, Alef, Gagnidze (C) – Gudušauri, Spanderašvili, Gomis.
Náhradníci: Buliskeria, Fuladze – Drame, Dzotsenidze, Gale, Gaprindašvili, Kapanadze, Lomtadze, Madinga.
Trenér: Andrej Děmčenko
Kuopion Palloseura: Kreidl – Ricardo, Toivomäki (C), Tomas – Uzochukwu, Popovitch, Dahlström, Carrillo – Bispo, Väyrynen, Antwi.
Náhradníci: Töyräs, Virtanen – Aspegren, Haarala, Hämäläinen, Järvinen, Miettinen, Savolainen.
Trenér: Simo Valakari
Rozhodčí: Karabajev – Bělskij, Bělogradov (KAZ).