1:3 6:4, 4:6, 4:6, 1:6

28.06.2022, 13:49 • kurt č. 4 • 1. kolo • Filip Kosnáč sk

Tipsport: 2.72 1.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

1:6

Alex Molčan ukončil zápas skvelým víťazným bekhendovým volejom chrbtom k sieti a napokon sa teší z víťazstva nad španielskym tenistom Pedrom Martinezom v prvom kole Wimbledonu po setoch 4:6, 6:4, 6:4 a 6:1!

30-40

Neskoro bol Martinez pri forhendovom údere, ktorý poslal ďaleko do autu a Molčan má prvý mečbal!

0:4

Zdá sa, že je rozhodnuté, pretože Molčan obhodil Martineza na sieti bekhendom a je vo vedení 4:0 v štvrtom sete!

40-A

Martinezova dvojchyba a brejkbal pre Molčana!

40-A

Záverečný čopovaný bekhend Martineza skončil v sieti a Molčan má ďalší brejkbal!

0:2

Možno rozhodujúci moment zápasu, Martinez sa opäť pošmykol za základnou čiarou, čoho si Molčan asi ani nevšimol a pritom zahral víťazný krížny forhend!

40-A

Techincké údery prinášajú Molčanovi brejkbal, keď jeho posledný čopovaný úder s rotáciou von z kurtu už Martinez nevrátil!

4:6

Skvelá Molčanova hra v dôležitej koncovke tretieho setu, keď trafil víťazný krížny bekhend a set získal pomerom 6:4, takže otáča vývoj zápasu na 2:1 na sety!

0-40

Molčan si počkal na dlhý forhend Martineza a má hneď tri setbaly na returne!

A-40

Molčanova dvojchyba znamená druhý brejkbal pre Martineza!

A-40

Martinez má prakticky z ničoho brejkbal, keď trafil return pod nohy Molčana a ten vrátil len do siete!

A-40

Martinez uspel na sieti a má ďalší gembal.

0:0

Až teraz môže prebehnúť ošetrenie Pedra Martineza, ktorý má menšie problémy s ľavým chodidlom, od momentu keď sa nešťastne pošmykol.

4:6

Molčan napravil predchádzajúcu obrovskú chybu pri setbale, keď teraz dobehol Martinezov krátky úder a set zakončil víťazným krížnym úderom! V druhom sete tak vyhral Molčan pomerom 6:4 a vyrovnáva na 1:1 na sety!

40-A

Martinez dáva Molčanovi tretiu príležitosť, keď netrafil bekhend do kurtu!

40-A

Martinez trafil forhend do siete a Molčan má druhý setbal!

40-A

Martinez chce hrať krátke výmeny, rozhodol sa prejsť k sieti, ale Molčan ho prehodil forhendom a má setbal!

40-40

Chvíľu sa nám nehralo, ale Martinez zatiaľ nebol ošetrovaný, každopádne vyhodil forhend a Molčan teraz môže cítiť šancu proti trochu zdravotne indisponovanému súperovi.

A-40

Opäť pomohla Martinezovi aj páska, ktorá ovplyvnila výmenu v neprospech Molčana a španielsky tenista má tretí brejkbal!

A-40

Ale Martinez má vzápätí druhý brejkbal, keď Molčan netrafil dobiehaný krížny forhend do kurtu!

40-30

Predsa len má španielsky tenista brejkbal, keď prinútil Molčana k bekhendu do siete!

3:3

Nakoniec aj Martinezova chyba pri voleji a Molčan si berie ihneď stratené podanie späť, takže je vyrovnané 3:3 v druhom sete!

15-40

Molčan sa dostáva k dvom brejkbalom, keď výmenu zahral skúsene a zakončil víťazným bekhendovým volejom!

3:2

Martinez prešiel na sieť a dostal Molčana do úzkych, ktorý napokon vyhodil bekhend, čo potvrdilo aj jastrabie oko a španielsky tenista je vo vedení 3:2 v druhom sete!

40-15

Španielsky tenista však hrá veľmi dobre, dobehol krátky volej Molčana a po víťaznom bekhende má dva brejkbaly!

30-40

Molčan má dokonca brejkbal, pretože Martinez trafil forhend rámom rakety!

6:4

Na záver prvého setu dlhšia výmena, ktorá skončila symbolicky forhendovou chybou Molčana, takže Pedro Martinez víťazí v prvom sete po zásluhe pomerom 6:4!

40-0

Priamy bod znamená tri setbaly pre Martineza!

5:4

Molčan už tento brejkbal neodvráti, pretože gem ukončil nečisto trafeným forhendom a Martinez bude zaslúžene podávať na víťazstvo v prvom sete za stavu 5:4!

A-40

Martinez vytiahol return s dobrou dĺžkou a Molčan už nedostal bekhend na druhú stranu, takže španielsky tenista má brejkbal!

40-15

Šťastie pomohlo Martinezovi, pretože jeho úder poslala na Molčanovu polovicu páska a španielsky tenista má ďalšie brejkbaly!

40-A

Tretia príležitosť pre Molčana, ktorý efektívne skrátil hru a zahral víťazný volej do otvoreného priestoru!

15-40

Zrazu prichádzajú zbytočné chyby Martineza, ktorý pokazil jednoduchý bekhendový volej a Molčan má dva brejkbaly!

40-30

Lenže prvá dvojchyba slovenského tenistu dáva Martinezovi brejkbal!

A-40

Vynikajúca výmena a Martinez hrá naozaj výborný tenis, najprv zahral lob a následne trafil víťazný forhend, ktorý mu priniesol ďalší brejkbal!

40-15

Španielsky tenista sa rozhodol zaútočiť, priblížil sa k sieti a víťazným forhendovým volejom si zabezpečil dva brejkbaly!