0:1
konec (0:1)
25.06.2022, 20:00 • Futbalový štadión Žiar nad Hronom • Skupina B • Info o změnách stavu (Vít Káňa)
Tipsport: 4.07 3.92 1.72 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 4.07 - 3.92 - 1.72
Izrael – Anglie
0:1
konec (0:1)
Branky: 6. Delap
Karty: 50. Madmon (ISR), 77. Faingold (ISR), 79. Edri (ISR) – 57. Iling-Junior (ENG), 64. Norton-Cuffy (ENG)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 0:4. Střely mimo: 5:16. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:15.
Izrael:
Tzarfati T. (B) – Tomer I., Edri S., Lemkin S., Revivo R. – Madmon I. (C) – Kancepolsky E. Y. – Turgeman D., Gloukh O., Lugasi A. – Kassus Abed T..
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Trenér: Haim O.
Anglie:
Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Trenér: Foster I.
Rozhodčí:
Diváci:
VSS Košice – Trebišov 10:30 2:0
Žilina – Karviná 11:00 3:0
KFC Komárno – Pohronie 11:00 1:2
Sparta – Dukla Praha 11:00 2:1
Teplice – Ústí n. L. 11:00 2:0
Slovácko – Trenčín 11:00 2:0
Příbram – Hr. Králové 12:00 1:5
Podbrezová – Brno 14:00 4:2
Ostrava – Kvítkovice 16:00 7:1
Hr. Králové – Liberec 16:30 4:1
Lanžhot – Zlín 16:30 0:2
Pardubice – Jihlava 17:00 3:1
90+4
85
ze hřiště odchází Kancepolsky, přichází Mucha.
79
77
76
ze hřiště odchází Chukwuemeka, přichází Ramsey.
ze hřiště odchází Delap, přichází Jebbison.
75
ze hřiště odchází Gloch, přichází Navi.
ze hřiště odchází Lugasi, přichází Baya.
64
57
56
ze hřiště odchází Turgeman, přichází Ebraheim.
55
ze hřiště odchází Abed, přichází Faingold.
50
46
ze hřiště odchází Quansah, přichází Norton-Cuffy.
ze hřiště odchází Edwards, přichází Doyle.
46
45+2
6
Autorem branky je DELAP.
1
Izrael: Tzarfati T. (B) – Tomer I., Edri S., Lemkin S., Revivo R. – Madmon I. (C) – Kancepolsky E. Y. – Turgeman D., Gloukh O., Lugasi A. – Kassus Abed T..
Náhradníci: Baye O., Ebraheim A., Feingold I., Gliklich L. (B), Gurno I., Israelov O., Mucha N., Nawi R., Yifrah N.
Trenér: Haim O.
Anglie: Sharman-Lowe T. (B), Oyegoke D., Quansah J., Edwards R., Chambers L. – Humphreys B., Chukwuemeka C. (C) – Devine A., Scott A., Iling-Junior S., Delap. L..
Náhradníci: Bynoe-Gittens J., Cox M. (B), Doyle C., Iroegbunam T., Jebbison D.. Norton-Cuffy B., Ramsey A., Scarlett D., Vale H..
Trenér: Foster I.