Přípravný zápas

FK Teplice – FK VIAGEM Ústí nad Labem

2:0

konec (2:0)

25.06.2022, 11:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • Info o změnách stavu (Adam Dořák)

Tipsport: 1.07 11.7 22.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Teplice byly lepším celkem i ve druhém poločase. Ústí si pořádnou šanci vypracovalo až v závěru zápasu, ale Dramé dokázal vykopnout míč od brankové čáry. (13:05:23)

90

46

Pro druhý poločas poslal teplický trenér tuto sestavu: Němeček – Elmaghrabi, Knapík, Dramé, Švanda – Emmer, Bulmaga – Adigo, Kodad – Vachoušek, Ledecký
Teplice byly v prvním poločase hodně aktivní. Vypracovaly si i několik slušných akcí, ze kterých padly nakonec "jen" dvě branky.

45

11

Teplice právě vstřelily branku!
Autorem druhé branky je PATRIK ŽITNÝ, který prokličkoval obranou a poslal míč do sítě.

8

Žitný poslal centr na hlavičku ROMANA ČEREPKAIE a ten otevřel skóre utkání.

1

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

2:0

konec (2:0)

Branky: 8. Čerepkai, 11. Žitný

FK Teplice: Sestava 1. poločas: Mucha – Vondráček, Chaloupek, Hora – Jukl, Křišťan – Urbanec, Žitný, Adigo – Čerepkai, Kodad Sestava 2. poločas: Němeček – Elmaghrabi, Knapík, Dramé, Švanda – Emmer, Bulmaga – Adigo, Kodad – Vachoušek, Ledecký

FK VIAGEM Ústí nad Labem: Němec – Čítek, Hudec, Tymošenko, Uličný, Zaspal, Vorel, Čičovský, Mayerhofer, Cantin, Čenrý
Náhradníci: Plachý, Bozhok, Jirák, Kaleniuk, Koča, Fischer, Suroviak