18.06.2022, 10:30 • Žákava • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.01 18.0 23.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

88

88. Jan KLIMENT - 6:0

88

Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoriáni korunují výkon ve druhém poločase, v němž už dávají pátou branku. Přesně se totiž trefuje další letní posila Plzně JAN KLIMENT, jenž zvyšuje na 6:0!

66

66. Václav PILAŘ - 5:0

66

Ve druhém poločase si Viktoria dělá co chce a přidává od přestávky čtvrtou trefu. Navrátilec z Jablonce VÁCLAV PILAŘ totiž zkompletoval hattrick!

61

Balon proti noze dostal jeden z domácích hráčů, který z hranice velkého vápna zamířil znovu do brankové konstrukce!

60

60. Václav PILAŘ - 4:0

60

Po hodině hry se Viktoria dočkala čtvrté trefy, když pokusem z pravé strany šestnáctky zvýšil vedení VÁCLAV PILAŘ.

50

50. Ondřej MIHÁLIK - 3:0

50

Po rozehrání rohového kopu se míč dostal mimo šestnáctku, jenomže Viktoria se před branku rychle vrátila a ONDŘEJ MIHÁLIK hlavou zvýšil vedení na 3:0!

46

46. Václav PILAŘ - 2:0

46

Do druhého poločasu vstoupila Viktoria ve velkém stylu, když po zhruba třiceti vteřinách! VÁCLAV PILAŘ z hranice vápna zacílil přesně do černého!

41

Viktoriáni vyprodukovali další střelecký pokus, který mířil mezi tři tyče. Hostující brankář sice reagoval, ovšem balon zamířil do brankové konstrukce!

17

17. Pavel BUCHA - 1:0

17

Po rozehrání přímého kopu zamířil balon do šestnáctky, odkud se PAVEL BUCHA trefil přesně a otevřel tak skóre zápasu.

Před malou chvíli Viktoria Plzeň oznámila další posilu, která doplní mužstvo Michala Bílka. Z Pardubic míří na západ Čech Brazilec Cadu!

6:0

konec (1:0)

Branky: 17. Bucha, 46. Pilař, 50. Mihálik, 60. Pilař, 66. Pilař, 88. Kliment

FC Viktoria Plzeň: Sestava v prvním poločase: Tvrdoň – Falta, Hejda, Čihák (C), Řezník – Ndiaye, Bucha – Jedlička – Mosquera, Chorý, Kopic. Sestava ve druhém poločase: Jedlička – Káčer, Janošek, Pernica, Holík – Sojka, Qose – Čermák – Mihálik, Čermák, Pilař – Kliment (C).
Trenér: Michal Bílek

SK Klatovy 1898: Valeš – Šoul, Presl, Marek, Mészáros (C), Zajíček, Vacek, Brabec, Sojka J., Lukeš, Prančl.

Rozhodčí: Nehasil – Hodek, Volf.