18.06.2022, 10:30 • Žákava • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.01 18.0 23.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

88

88. Jan KLIMENT - 6:0

88

Plzeň právě vstřelila branku!
Viktoriáni korunují výkon ve druhém poločase, v němž už dávají pátou branku. Přesně se totiž trefuje další letní posila Plzně JAN KLIMENT, jenž zvyšuje na 6:0!

66

66. Václav PILAŘ - 5:0

66

Ve druhém poločase si Viktoria dělá co chce a přidává od přestávky čtvrtou trefu. Navrátilec z Jablonce VÁCLAV PILAŘ totiž zkompletoval hattrick!

60

60. Václav PILAŘ - 4:0

60

Po hodině hry se Viktoria dočkala čtvrté trefy, když pokusem z pravé strany šestnáctky zvýšil vedení VÁCLAV PILAŘ.

50

50. Ondřej MIHÁLIK - 3:0

50

Po rozehrání rohového kopu se míč dostal mimo šestnáctku, jenomže Viktoria se před branku rychle vrátila a ONDŘEJ MIHÁLIK hlavou zvýšil vedení na 3:0!

46

46. Václav PILAŘ - 2:0

46

Do druhého poločasu vstoupila Viktoria ve velkém stylu, když po zhruba třiceti vteřinách! VÁCLAV PILAŘ z hranice vápna zacílil přesně do černého!

17

17. Pavel BUCHA - 1:0

17

Po rozehrání přímého kopu zamířil balon do šestnáctky, odkud se PAVEL BUCHA trefil přesně a otevřel tak skóre zápasu.

6:0

konec (1:0)

Branky: 17. Bucha, 46. Pilař, 50. Mihálik, 60. Pilař, 66. Pilař, 88. Kliment

FC Viktoria Plzeň: Sestava v prvním poločase: Tvrdoň – Falta, Hejda, Čihák (C), Řezník – Ndiaye, Bucha – Jedlička – Mosquera, Chorý, Kopic. Sestava ve druhém poločase: Jedlička – Káčer, Janošek, Pernica, Holík – Sojka, Qose – Čermák – Mihálik, Čermák, Pilař – Kliment (C).
Trenér: Michal Bílek

SK Klatovy 1898: Valeš – Šoul, Presl, Marek, Mészáros (C), Zajíček, Vacek, Brabec, Sojka J., Lukeš, Prančl.

Rozhodčí: Nehasil – Hodek, Volf.