Liga národů UEFA - Liga A

Itálie – Německo

1:1

konec (0:0)

04.06.2022, 20:45 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Skupina 3 • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 3.96 3.73 1.98 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Celky Itálie a Německa odstartovaly Ligu národů remízou 1:1. V úvodu byli v Bologni lepší hosté, ale největší šanci první půle měl na kopačce Gianluca Scamacca, jenž zamířil do tyče. Zkraje druhého poločasu se úroveň hry podstatně zvedla. Zpočátku byli lepší Italové, ale tolik důležitý gól dokázali vstřelit až v 70. minutě, kdy Wilfried Gnonto našel dorážejícího Lorenza Pellegriniho. Úřadující mistři Evropy ale po chvíli inkasovali, o srovnání se postaral záložník Joshua Kimmich. Pak Itálie vyklidila pole a v závěru byli nebezpečnější Němci, nicméně zřejmě po zásluze se dnes body dělí.

Z mé strany je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (22:43:44)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 12:17.

90+5

90+4

Na druhé straně ale budou mít výhodu rohového kopu také hosté. Bude se jednat o zřejmě poslední akci zápasu.

90+4

Žlutá karta pro tým Itálie (Matteo Cancellieri).

90+3

Federico Dimarco ale nacentroval mizerně, takže žádný větší vzruch před Neuerem k vidění nebyl.

90+3

Bryan Cristante se dostával k hlavičce, jenže zapracoval také obránce. Itálie rozehraje rohový kop.

90+2

Ještě jedna standardní situace pro Italy přijde na řadu. Většina všech hráčů na hrací ploše se stěhuje před Manuela Neuera.

90+1

Ale ztratili balón a pak zatáhl za záchrannou brzdu Süle. Nad rámec klasických devadesáti minut se budou nastavovat minuty čtyři.

90

Za chvíli se dozvíme, kolik minut se bude ve druhém dějství nastavovat. Němci to teď zkoušejí postupnou kombinací.

89

Ke konci zápasu fauly přibývají. Žluté napomenutí obdržel také útočník Německa Timo Werner.

87

Antonio Rüdiger to v souboji s Cancellierim udělal velmi chytře. Ucítil kontakt a spadl na zem. Srbský rozhodčí foukl do své píšťalky.

86

Federico Dimarco se snažil dostávat vpřed po levé straně, nicméně tolik potřebnou rychlost neměl a nakonec byl zakřižován vracejícími se Němci.

85

Střídání v týmu Itálie:
ze hřiště odchází Gianluca Scamacca, přichází Matteo Cancellieri.
ze hřiště odchází Davide Frattesi, přichází Matteo Ricci.

83

Němci podvanácté v tomto klání faulovali. Hříšníkem byl tentokráte Kai Havertz, jenž to s došlápnutím celkem přehnal. Zcela po zásluze viděl žlutou kartu.

82

Italové to zkoušeli rychlou přihrávkou, ale Gianluca Scamacca si míč vůbec nenašel. Na začátku půle sice byli lepší domácí, ale teď už je vše naopak.