1:0

konec (0:0)

04.06.2022, 17:00 • Živanice • 28. kolo • Mateo

Tipsport: 1.55 4.3 3.68 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí Živanice nakonec vítězí 1:0. Jediným střelcem utkání byl Matouš Spěvák, který se v 65. minutě zpoza vápna opřel do míče a skóroval. Ve zbytku utkání už si domácí výsledek kontrolovali a nakonec dokráčeli ke tříbodovému vítězství. Druhá půle přinesla mnohem více zajímavých šancí, než půle první. Z tohoto zápasu je to vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit u dalších přenosů zase někdy příště. Na počtenou! Hezký zbytek dne a víkendu. (18:53:47)
Dnešní utkání sledovalo 120 diváků.

90+3

Nastavují se tři minuty.

90+1

Živanice ještě rozehrají přímý kop. Ten ovšem obraně Teplic nezpůsobil žádné problémy.

89

Jeden z teplických hráčů se ocitl na zemi, píská se faul.

88

Hlavičkový pokus hráče Živanic končí v rukavicích teplického brankáře.

87

Vaníček pošle znovu míč odkopem do hry poté, co střela jednoho z hostujících hráčů skončila mimo.