1:1

konec (1:1)

21.05.2022, 17:00 • 26. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 2.35 3.35 2.35 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Živanice nakonec dokázaly obrátit nepříznivě se vyvíjející průběh utkání proti jablonecké rezervě. Až pět minut před přestávkou poslal Jablonec do vedení Ali-Abubakar. V samotném závěru první půle však z penalty vyrovnal David Petrus. Po změně stran jsme opět sledovali boj o každý metr hřiště. Domácí rozhodli až v samotném závěru, kdy se po rohu trefil hlavou David Knespl. (18:51:27)

90+1

90

90. David KNESPL - 2:1

90

Živanice právě vstřelily branku!
Domácí v samotném závěru zřejmě rozhodují! Po rohovém kopu uklidil balón hlavou do sítě DAVID KNESPL – 2:1.

89

Jablonec v samotném závěru utkání ještě vybojoval přímý kop.

87

Jablonec napadá rozehrávku Živanic hodně vysoko, ale obrana domácích si zatím dává pozor, aby se v závěru nepřipravila alespoň o bod.

85

Střídání v týmu FK Jablonec B:
ze hřiště odchází Abi-Abubakar, přichází Werani.

84

Ani další akce Živanic neskončila adresnou přihrávkou do pokutového území. Jablonec bude rozehrávat od branky.

82

Živanice se dostaly vpřed po pravé straně, ale nákop skončil v moci stoperů Jablonce. Ani jeden z týmů nechce udělat chybu.

80

Živanice zahrávaly deset minut před koncem rohový kop, ale vysoký centr hostující gólman přizvedl mimo vápno.

78

Domácí celek v závěru utkání postupně zvyšuje tlak, ale zatím se ne a ne dostat do šancí.

76

Po delší době se do ofenzivy vydal také Jablonec, nicméně prudký centr skončil v moci brankáře.

74

Živanice se draly vpřed po pravé straně, ale prudký centr skončil na bloku jednoho z obránců ve skluzu.

72

Jablonec zahrával rohový kop. Centrovaný míč se snesl do rukavic gólmana.

69

Do konce utkání zbývá dvacet minut a po změně stran se z trávníku naprosto vytratily šance.

67

Živanice postupovaly ve třech vpřed, jenže přihrávka z pravé strany na střed skončila u obránce Jablonce.

65

Domácí brankář nyní dlouho otálel s odkopem od branky, což se vůbec nelíbilo hráčům soupeře.

62

Jablonec pokračuje v kombinaci kolem poloviny soupeře, nicméně prudký přízemní centr skončil v moci zadáků.