1:2

konec (0:1)

21.05.2022, 17:00 • 26. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 1.87 3.8 2.84 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je konec! Rezerva Příbrami nakonec padla se Sokolovem 1:2. Sokolov vlétl do dnešního souboje aktivně a už po čtyřech minutách se ujal vedení. Domácí celek naopak dominoval na ploše po změně stran a po hodině hry se dočkal vytouženého vyrovnání. V samotném závěru ale rozhodl o triumfu hostů Roman Popovič. (19:00:22)

90+3

90+2

Žlutá karta pro tým FK Baník Sokolov (Fišer).

90

90. POPOVIČ - 1:2

90

Sokolov právě vstřelil branku! Sokolov se v závěru dostává do vedení! Po centru z pravé strany propadl míč na značku pokutového kopu a osamocený ROMAN POPOVIČ, který míč napálil do sítě!

90

Ani jeden z týmů už se v závěru utkání nikam nežene. Na trávníku dominují obrany, nikdo z hráčů nechce udělat fatální chybu.

89

Jeden z domácích hráčů slalomem na polovině hřiště obešel hned dva soupeře, ale nakonec si předkopl míč daleko před sebe.

88

Centr z levé strany směřoval na dobře postaveného Rajtmajera, ale tomu k zakončení scházel snad krok.

87

Sokolov se po delší době usadil na polovině soupeře, ale defenziva domácího celku rychle získala balón.

86

Nákop za obranu Příbrami skončil v rukavicích domácího gólmana. Ten rozehrávkou žene spoluhráče nahoru.

85

Jeden z domácích hráčů byl faulován v blízkosti velkého vápna a získal pro Příbram přímý kop z dobré pozice.

83

Rajtmajer si potáhl míč na levou stranu a zakončil. Jeho dělovku zpoza vápna ale zablokoval dobře postavený obránce.

81

Do konce utkání zbývá posledních deset minut a ani jeden z týmů se prakticky nedostává do šancí.

79

Domácí si pomohli kombinací na vlastní polovině, ale napadající soupeř donutil rozehrávku Příbrami k chybě.

77

Příbram zahrávala rohový kop. Prudký centr směřoval k přední tyči, ale tam dominovali zadáci.

75

Sokolov se usadil kolem velkého vápna soupeře a takovou házenkářskou kombinací se tlačí do zakončení.

73

Hra je přerušena! Jeden z domácích hráčů zůstává po souboji ležet na trávníku a drží se za levý kotník.

71

Do konce utkání zbývá posledních dvacet minut a zatím nadále platí nerozhodný stav.