06.05.2022, 18:00 • Zimný štadión Žilina • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 1.63 4.29 4.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Je rozhodnuté! O víťazstve Francúzska rozhodol v predĺžení TIM BOZON.

62:19

Nórsky hráč sa snažil prejsť individuálne, bo vytlačený do rohu.

61:25

Francúzi mohli rozhodnúť tento zápas, sám hráč sa rútil na bránu, no Holma neprekonal.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Tri tretiny o víťazovi tohto stretnutia nerozhodli, o malú chvíľu bude nasledovať predĺženie.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

57:48

Blíži sa záver tretej tretiny, stav je stále nerozhodný 1:1.

54:18

Francúzi naháňali puk po rohoch, získať sa im ho nepodarilo. Po zakázanom uvoľnení sa hra sťahuje pred ich bránu.

52:14

Rýchly protiútok Nórska bol zakončený strelou, ktorú francúzsky gólman bez problémov kryl, mal odkrytý výhľad.

50:28

Buysse predviedol nie ľahký a dôležitý zákrok.

47:12

Trettenes strieľal, o malú chvíľu Francúzi zblokovali ďalšiu strelu a podarilo sa im oslobodiť sa.

46:29

Vylúčenie v tíme Francúzsko:
Texier – 2 min., hákovanie.

42:45

Nóri sa už bránia, podarilo sa im dokonca dostať do zakončenia, z ľavého kruhu strieľal Lilleberg.

41:22

Až teraz sa Francúzi dostali k strele, tá ale nebola nebezpečná, vyslal ju od mantinelu Claireaux.

40:47

Vylúčenie v tíme Nórsko:
Krogdahl – 2 min., nedovolené bránenie.

40:01

Začala sa tretia tretina.
V druhej tretine padol jeden gól, Nóri zásluhou Geheba vyrovnali na priebežných 1:1.