konec (1:2)

20.04.2022, 21:30 • Estadio El Sadar (Pamplona) • 33. kolo • Tomáš Kubečka

Tipsport: 4.31 3.94 1.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 34 % : 66 %.
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:7. (23:26:05)
Je konec! Real Madrid zvládl další utkání a na půdě Osasuny vítězí 3:1. Vedoucí celek španělské ligy se do vedení dostal ve 13. minutě šťastným zásahem Davida Alaby. Ihned po rozehrávce ale vyrovnal Ante Budimir. Real Madrid však ve zbytku poločasu převzal aktivitu a v posledních vteřinách první půle mu vrátil vedení Marco Asensio. Po změně stran se mezi střelce mohl zapsat i kanonýr Benzema, ale ten během šesti minut zahodil dvě penalty! Real si tak na pojistku musel počkat až do nastavení, kdy se trefil Lucas Vázquez.

90+7

90+6

Real Madrid právě vstřelil branku!
Je hotovo! Real Madrid v závěru nastavení přidává třetí branku! Vinícius Júnior utekl po levé straně, v přečíslení přihrál před branku a LUCAS VÁZQUEZ už měl snadnou práci!

90+4

Právě Thibaut Courtois nyní dlouho otálel s odkopem od vlastní branky. Belgický gólman nepřesným nákopem odevzdal míč domácím.

90+3

Thibaut Courtois musel rozehrávat z vlastní šestnáctky pod tlakem. Jeho nákop levačkou propadl do zámezí.

90+2

Osasuna už vrhá prakticky všechny síly do útoku. Domácí celek opět dokázal Real Madrid potrápit, nicméně dnes na favorita zatím branku ztrácí.

90+1

Nastavuje se šest minut!

90+1

Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Rodrygo, přichází Vinícius Júnior.

90

Rodrygo se znovu poroučel k zemi po souboji se stoperem v pokutovém území, ale sudí dává jasným gestem najevo, že penaltu pískat nebude.

89

Isco rozběhl na levou stranu Asensia, který vrátil míč Iscovi, jehož dělovka z hranice velkého vápna skončila blokem obětavého obránce.

88

Nacho Vidal se po pravém křídle dostal k odcentrování, nicméně jeho nadýchaná pobídka neoslovila nikoho v červeném.

87

Střídání v týmu CA Osasuna: ze hřiště odchází Ezequiel Ávila, přichází Iván Barbero.

86

Karim Benzema si výborně navedl míč do pokutového území a zkusil zakončit levačkou. Jeho krásná střela prolétla nad břevnem!

85

Rodrygo upadl po souboji v pokutovém území, nicméně za takovou akci sudí zkrátka nemůže odpískat třetí penaltu v jednom poločase.

84

Domácí brankář Sergio Herrera se zapojil do rozehrávky Osasuny, ale jeho nákop našel jen osamoceného Marca Asensia.

83

Po krátkém přerušení se znovu pokračuje ve hře. Benzema si došel pro míč na hranici velkého vápna, ale byl lapen v ofsajdu.

82

Hra je přerušena! Na stadionu se zřejmě děje něco, kvůli čemuž nelze pokračovat. Na trávník přiletělo několik předmětů.

1:3

konec (1:2)

Branky: 14. Budimir (E. Ávila) – 13. Alaba, 45. Asensio, 90+6. L. Vázquez (Vinícius Júnior)

Karty:   45. Brašanac (OSS) – 6. Camavinga (REA), 63. Nacho Fernández (REA)

Neproměněná penalta: 53. Benzema (REA), brankář Herrera zneškodnil, 59. Benzema (REA), brankář Herrera zneškodnil

Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 4:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:7.

CA Osasuna: Herrera – N. Vidal, D. García, Aridane, Cote (70. Barja) – Moncayola, Brašanac (81. R. Torres), J. Martínez (70. Oier) – E. Ávila (87. Barbero), Budimir, Kike García (46. M. Sánchez).
Náhradníci: J. Pérez – Barbero, Barja, Benito, R. García, Oier, I. Pérez, Ramalho, M. Sánchez, R. Torres.

Real Madrid: Courtois – L. Vázquez, Militao, Nacho Fernández, Alaba (46. Carvajal) – Valverde, Camavinga (74. Isco), D. Ceballos (72. Kroos) – Asensio, Benzema, Rodrygo (90+1. Vinícius Júnior).
Náhradníci: Fuidias, Lunin – Carvajal, Isco, Kroos, Fernández Fernández, Vinícius Júnior, Marín.