DHL extraliga juniorů - o umístění na 13.-19. místě

2:0

konec (2:0, 0:0, 0:0)

23.03.2022, 17:45 • Zimní stadion Eden • 8. kolo • Mateo

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (19:48:31)
Po konci zápasu se do sebe mezi mantinely pustili ještě domácí Petr Šíma a Jakub Plevka. Jinak je to ale z dnešního utkání už vše a slávisté tak doma porážejí Havířov 2:0. O vítězství rozhodli v první třetině díky gólům Stejskala a Vosmíka.

60:00

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šíma – 2 min., bitka + 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Plevka – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).

59:03

Volevecký dokázal na poslední chvíli hokejkou zastavit do protipohybu letící střelu v podání Kaliny.

58:18

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kvasnička – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Zavřel – 2 min., hrubost).

58:18

Matěj Zavřel a Matěj Kvasnička teď svedli u mantinelu v havířovském obranném pásmu pěstní souboj, oba si za to půjdou sednout na trestnou lavici.

57:11

Strnad ujel po pravém křídle a nabízel puk před odkrytou branku Labuzíkovi, který ale těžkou nahrávku vzduchem netrefil.

56:57

Havířovský útok zastavil ofsajd.

55:38

55:00

Nejprve pálil tvrdě od modré Stejskal, po Strnadově střele z levého kruhu se pak snažil před brankou dorážet Míšek.

54:35

Strnad se snažil skákavou nahrávkou hledat najíždějícího Matušku, ale ten puk ze vzduchu netrefil.

53:38

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (2 min. – příliš mnoho hráčů na ledě). Trest odpyká Bárta.

52:10

51:34

Slavie hraje ve čtyřech hráčích na ledě.

51:07

Havířov dál ostřeluje slávistickou branku! Fédor mířil mimo, Špačkovu další dělovku vyrazil skvělý Volevecký.

50:31

Po křižné nahrávce brankovištěm zakončoval z první Adam Špaček, Volevecký se stihl přesunout!

49:33

Další, a tentokrát ještě delší, dvojnásobná přesilovka pro Havířov!

49:33

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Strnad – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (2 min. – nesportovní chování). Trest odpyká Kvasnička.

48:09

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šíma – 2 min., vysoká hůl).

46:31

Zajímavá akce Pastora po pravém křídle skončila střelou těsně vedle Voleveckého.

45:03

Velké šance na obou stranách! Nejprve se Šíma výborně od mantinelu prokličkoval až přímo před připraveného Zlatnického, o chvíli později v přečíslení zakončoval – ovšem jen střelou do Voleveckého – Fabien Kočí.

43:49

42:46

Po Kočího střele od modré dorážel před odkrytou brankou Bárta, ale bekhendem se mu nepodařilo propasírovat puk za Voleveckého!

42:20

Slavia hraje ve čtyřech hráčích na ledě.

42:16

Bárta nejprve v dobré pozici z mezikruží minul, ránu Kočího následně výborným zákrokem lapil Volevecký.

41:49

Havířov dostává na začátku třetí třetiny k dispozici 31 sekund trvající přesilovku 5 na 3!

41:49

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Palát – 2 min., sekání).

41:20

Dnešní utkání sleduje 68 diváků.

40:20

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Míšek – 2 min., podrážení).

40:12

Kluchova střela od modré mířila pryč, Havířov následně vyhazuje na zakázané uvolnění.

40:01

Ve druhé třetině jsme žádný gól neviděli, a tak stále drží Pražané vedení 2:0. Největší šanci domácích měl na konci třetiny Stejskal, jenž tvrdou ranou orazítkoval horní tyč Zlatnického brány. Třetí třetina začne přibližně v 19:14.

40:00

38:28

38:16

Pastor ujel sám na Voleveckého, který si jeho kličku pohlídal a zasahuje.

37:43

Strnadovu ránu od modré Zlatnický viděl a kryje puk mezi betony.

37:15

Stejskal od modré trefil břevno!

36:28

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Kočí – 2 min., podrážení).

35:10

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Šíma – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Plevka – 2 min., držení).

34:48

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Horváth – 2 min., sekání).

34:02

Horváthovu ránu vyrazil Volevecký ramenem.

33:39

Zakázané uvolnění odpískáno také domácím.

33:10

Puk chvíli poskakoval v brankovišti, ale nakonec ho má ve své moci Volevecký. Vhazovat se bude před jeho bránou.

32:32

Hra přerušena kvůli kotouči na domácí střídačce.

31:42

Havířov posílá puk až na zakázané uvolnění.

31:10

Po delší době zásah Voleveckého, který má puk mezi svými betony.

29:59

Matuškovu střelu sebral do lapačky brankář Zlatnický.

28:33

Nemes se dostal do pěkné akce, kterou zakončil střelou. Tu ale Zlatnický chytil do lapačky.

28:05

Po delší době přerušení, které způsobilo zakázané uvolnění Havířova.

26:55

Hraje se nyní dlouho bez přerušení a bez žádné větší šance.

25:20

Havířov začíná akci za svou bránou.

23:17

Strnad se protáhl s pukem až před bránu, ale Zlatnického nepřekonal.

22:38

Zlatnický má kotouč pod lapačkou a vhazovat se bude před jeho bránou.

21:36

Další ofsajd Havířova.

21:25

Rána Stejskala od modré skončila na betonu Zlatnického.

20:54

Volevecký zasáhl, když vyrazil puk betonem.

20:09

Hned na úvod třetiny odpískán Havířovu ofsajd.

20:01

Po první třetině vedou domácí o dvagóly zásluhou Stejskala a Vosmíka. Utkání v této části přineslo hodně vyloučení. Jinak má ale zápas rychlý spád. Druhá třetina začne přibližně v 18:29.

20:00

19:55

Ofsajd Havířova.

19:36

Havířov nyní raději vyhodil puk na zakázané uvolnění.

18:18

Slavia právě vstřelila branku!
Domácí rychle odskakují do dvoubrankového náskoku. Málek pálil od modré a před Zlatnickým ještě jeho střelu tečoval ADAM VOSMÍK. Asistence: Jakub Málek a Michal Kulinič.

16:17

Ke střele od modré čáry se po přihrávce Šímy dostal JIŘÍ STEJSKAL a tvrdou střelou propálil Zlatnického. Asistence: Petr Šíma a Jan Matuška.

15:45

15:32

Voleveckýsi nadvakrát dokázal poradit se střelou jednoho z hostujících hráčů.

14:54

Puk na slávistické střídačce a hra je přerušena.

13:45

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Němeček – 2 min., hrubost).

13:23

Ránu Míška od modré čáry má mezi betony Zlatnický.

12:50

11:06

10:50

Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Plevka – 2 min., hrubost).

10:10

Strnad obětavě skočil do střely od modré čáry.

09:06

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Kulinič – 2 min., podrážení).