1:4

konec (0:2, 1:0, 0:2) Stav série: 0:1

23.03.2022, 18:00 • ZŠ Michalovce • Čtvrtfinále • Viktor Kalinács sk

Tipsport: 2.2 4.06 2.76 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Košičania víťazia v prvom štvrťfinálovom stretnutí play-off proti Michalovciam 4:1. Oceliari ťažili z dvoch gólov v prvej tretine a z minimálnej nedisciplinovanosti.

Druhý duel je na programe zajtra o 18:00 zhodne na Zemplíne. (20:34:44)
Vznikli ďalšie menšie šarvátky, čo sa nepáči najmä košickému koučovi. Zbytočné obrázky, ale aj také je hokejové play-off.

59:59

Už na konci stretnutia sa do seba pustili Snuggerud a Kukuča. Férový boj oboch borcov skôr nemá víťaza.

59:40

Duel sa dohráva v pásme Michaloviec, ktoré prehrávajú úvodný súboj série.

58:52

Ešte mierna nervozita v podaní Buca a Mihalika, s výsledkom to však už nič nezmení.

58:28

58:28 Allan MCPHERSON - 1:4

58:28

Košice dali gól!
Je definitívne rozhodnuté. Vošvrda znovu na striedačke, jeho spoluhráči si však tlak nevytvorili. Hostia jednoducho vykorčuľovali z vlastnej tretiny, aby na tri prihrávky skóroval z dvoch metrov do prázdnej brány. ALLAN MCPHERSON.

Asistencie: Marek Bartánus, Luc James Snuggerud.

58:05

58:05 Alexej VOLGIN - 1:3

58:05

Šedivý nešetril krokom, napádal Regendu, ktorý puk stratil. Zmocnil sa ho ALEXEJ VOLGIN, ktorý cez celé klzisko zvyšuje na 3:1!

57:55

Vošvrda sa už po buly do brány nevrátil, šiesti korčuliari Michaloviec na ľade!

57:50

Deje sa tak až po icingu Košíc. Time out pre Michalovce.

57:28

Mení sa to až teraz, Košarišťan pozorný pri nahodení zo strednej vzdialenosti. Oddychový čas ešte neprichádza.

57:10

Sekunda po sekunde, za nami je ďalšia minúta. Michalovce sa nevedia dostať k puku na dlhší čas.

56:18

McPherson vybojoval buly pred Vošvrdom. Každá sekunda je v tomto prípade cenná.

55:54

Tretia dobrá strelecká pozícia pre Galbavého v stretnutí, ani z tohto vyrovnanie nie je!

55:16

Mráz nenašiel Mihálika, defenzívne zahral na jednotku Slovák.

54:23

Hostia sa s tým už nepárajú. Nahadzujú puky na zadný mantinel súpera a rýchlo striedajú.

53:47

Z ničoho nič sa puk dostal ku Klhufkovi pred bránkoviskom Vošvrdu, Košiciam sa nedarí pridať poisťovací gól!

1:4

Branky a nahrávky: 35. Mašlonka (Przygodzki, Ross) – 8. Slovák (Paršin, Volgin), 19. Ihnačák (McPherson), 59. Volgin, 59. McPherson (Bartánus, Snuggerud)

HK DUKLA Ingema Michalovce: Vošvrda (Vojvoda) – Ross, Doherty, Macejko, Pavlin, Mihalik, Bokroš, Mudrák – Erkinjuntti, Cameranesi, Regenda – Faith, Galamboš, Keränen – Mašlonka, Mráz, Galbavý – Przygodzki, Buc, Kukuča
Trenér: Tomasz Valtonen

HC Košice: Košarišťan (Balogáč) – Šedivý, Volgin, Saucerman, Snuggerud, Romančík, Deyl, Jacko – Klhufek, Chovan, Rogoň – McPherson, Ihnačák, Bartánus – Paršin, Slovák, Pereskokov – Jokeľ, Mrázik, Milý
Trenér: Daniel Michael Ceman

Rozhodčí: Novák, Hronský – Durmis, Crman – Ország

01:55 MIC 2 Faith, podrážení
06:43 MIC 2 Regenda, hákování