23.03.2022, 01:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • Jan Prošek

Tipsport: 2.0 4.05 3.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Connor Hellebuyck (WPG) – 42 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
Logan Thompson (VGK) – 22 zákroků, 4 OG, úspěšnost 84,6%, odchytal 60:00

Český ani slovenský hráč do zápasu nenastoupil.

Tři hvězdy utkání

1. Connor Hellebuyck (WPG) – 42 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100%, odchytal 60:00
2. Nikolaj Ehlers (WPG) – 1+1
3. Mark Scheifele (WPG) – 1+1 (03:51:09)
Vegas Golden Knights bojují o play-off, ale v poslední době se jim vůbec nedaří. Prohráli pět zápasů v řadě, pak shodou okolností dvakrát vyhráli. V posledních dvou zápasech nedali ani gól. Tým Petera DeBoera má ještě 16 zápasů na to, aby zkusil v boji o play-off uspět. Fanoušci Vegas už bijí na poplach.

Winnipeg Jets dnes svého soupeře jasně přehrál, dostával se do výrazných šancí, které dokázali proměnit.

58:11

Nicolas Roy vypálil, Connor Hellebuyck v pohodě kryje puk, hra je přerušená.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v tomto zápase.

56:30

Domácí celek kombinuje v útočném pásmu, snaží se vstřelit další branku.

56:25

Komerční přestávka.

55:36

William Carrier zkoušel něco vymyslet v útočném pásmu, ale vypálit nedokázal.

55:01

Hokejisté Vegas vůbec neví, jak mají hrát. 40 střel na branku, bez gólu. Soupeř dal z 24 střel hned 4.

53:51

53:51 Nikolaj EHLERS - 4:0

53:51

Winnipeg právě vstřelil branku!
Jets si se soupeřem dělají co chtějí, Nyní po krásné akci přidávají další branku, prosazuje se skvělou tečí NIKOLAJ EHLERS. Asistence: Mark Scheifele a Blake Wheeler.

52:47

23:40, tak vypadá statistika střel na branku.

52:30

Alex Pietrangelo minul od modré čáry branku, jeho rána byla hodně nepovedená.

51:06

51:06 Neal PIONK - 3:0

51:06

Je rozhodnuto, domácí tento zápas v pohodě vyhrají, po rychlé přihrávce se prosazuje neobsazený a z první zakončující NEAL PIONK. Asistence: Kyle Connor a Paul Stastny.

50:33

Zakázané uvolnění Vegas vrací hru před branku hostujícího celku.

50:25

Sledujeme hru čtyři na čtyři a domácí celek míří za snadnou výhrou.
Tragická marodka Vegas má dalšího člena – Zack Hayes pro krvavé zranění odstoupil ze zápasu. Vegas hraje na pět obránců. Mimo hru jsou nyní už Lehner, Martinez, McNabb, Pacioretty, Smith, Stone, Hague a i Hayes.

50:15

Josh Morrissey pálil, Logan Thompson přerušil hru. Vegas se nemůže dostat do tempa. Komerční přestávka.

49:41

Sledujeme hru čtyři na čtyři.

49:24

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Nolan Patrick – 2 min., krosček).

49:21

U střídačky Vegas se strhla potyčka. Uvidíme, zda se bude vylučovat.

48:42

Connor Hellebuyck snadno kryje ránu soupeře. Vegas se snaží, ale je to málo. Domácí hrají takticky zodpovědně.

48:24

Blake Wheeler se dostal do útočného pásma, jeho rána byla zblokovaná.

47:23

Paul Stastny měl obrovskou šanci, ale brankář Vegas ho dokázal vychytal. Winnipeg hraje nyní výrazně lépe.

47:02

17:37, tak vypadá statistika střel na branku.

46:40

Alex Pietrangelo se sice dostal ke střele, ale pochopitelně trefil prvního hráče, který před ním stál.

46:32

Keegan Kolesar vyslal na branku propagační střelu, brankář Connor Hellebuyck snadno zastavil puk. Komerční přestávka.

46:10

Dylan Coghlan napadal rozehrávku soupeře, ale k puku se dostat nedokázal.

45:33

Dominic Toninato vedl velmi dobrou útočnou akci, ale zakončit nedokázal. Následně icing Vegas.

45:00

Jack Eichel zakončoval, ale trefil jen brankáře.

44:35

Alex Pietrangelo rozehrává od své branky, Jack Eichel dostal puk do útočného pásma. Ale Vegas nevypálilo.

43:36

Logan Thompson měl co dělat, aby si se střelou soupeře dokázal poradit. Nakonec to zvládl.

43:01

Mattias Janmark pálil vysoko nad branku. Vegas hraje aktivně, ale chybí střelba z dobrých pozic.

42:48

Nolan Patrick pálil, jeho rána byla zblokovaná.

42:42

Chandler Stephenson měl obrovskou šanci, ale ani tentokrát hráč Vegas netrefil branku. To už je křeč.

41:46

Další snadné vyhození Winnipegu, Jack Eichel a jeho formace je na ledě.

41:24

Dylan Coghlan trefil brankovou konstrukci, následně hráči Jets znovu vyhodili.

41:05

Jets vyhazují přes všechny čáry. Vegas musí složitě bojovat o útočné pásmo.

41:03

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Neal Pionk – 2 min., hákování).

40:01

Obrovské problémy Vegas pokračují dál. Vegas prohrává o dva góly, v zápase je aktivnější, ale už více než pět třetin nedokázalo Vegas dát gól. Poslední zápasy hraje směrem dopředu opravdu špatně. Jets těží z chyb Vegas.

40:00

39:31

Mattias Janmark neproměnil svou šanci, trefil jen střed branky, kde byl gólman.

39:00

Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině, Neal Pionk pálil od modré čáry, Logan Thompson si poradil.

38:23

Jansen Harkins se dostal do brejku, ale brankář Logan Thompson tentokrát své spoluhráče podržel. Vytáhl dobrý zákrok.

37:28

Ben Hutton nahazoval kotouč na branku, ale brankáře vůbec neohrozil.

36:41

Komerční přestávka po snadném zákroku brankáře Jets. Vegas je znovu ve velkých problémech.

35:14

35:14 Mark SCHEIFELE - 2:0

35:14

Desátá střela na branku Vegas a domácí vedou 2.0. Z minima vytěžili domácí maximám. Po teči před brankou se prosazuje strašně snadno MARK SCHEIFELE. Asistence: Nikolaj Ehlers a Dylan DeMelo.

34:28

Josh Morrissey měl hodně prostoru, jeho rána o malý kousek minula cíl. Vegas hraje hodně riskantně.

34:12

Ben Hutton nahodil kotouč na branku od modré čáry, s jeho pokusem neměl brankář Jets problém.

34:08

9:25, tak vypadá statistika střel na branku. Tradiční problém Vegas v této sezoně, dát gól, platí i dnes.

33:24

Mason Appleton pálil z dobré pozice v situaci dva na jednoho, minul branku.

32:13

Dylan DeMelo minul branku ránou od modré čáry, nebyla to vůbec špatná rána.

31:37

Keegan Kolesar výborně našel spoluhráče, William Carrier pálil a Connor Hellebuyck zastavil puk. Brankář domácí nyní podržel výborným zákrokem.

30:59

Brenden Dillon měl obrovskou šanci, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku. Nechybělo mnoho.

30:01

William Karlsson stál dobře před brankou, ale minul. Následná rána končí na tyči, Jack Eichel trefil brankáře. Pak domácí vyhodili.

29:52

Chandler Stephenson minul branku.

29:19

Hosté se nemohou dostat do útočného pásma.

28:50

Jack Eichel kombinuje v útočném pásmu, následně ale Paul Stastny otočil směr hry.

28:45

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Jevgenij Svečnikov – 2 min., sekání).

28:39

Pete Deboer a jeho tým odvedli výbornou práci, gólu Jets předcházel ofsajd, branka neplatí.

28:21

Mattias Janmark vedl zajímavou akci Vegas, ale v útočném pásmu se k puku propracovat nedokázal.

27:30

7:22, tak vypadá statistika střel na branku. Ale i to málo stačilo domácím k tomu, aby získali vedení.

26:16

26:16 Pierre-Luc DUBOIS - 1:0

26:16

Domácí proměnili přesilovku a z páté střely v zápase dávají branku. PIERRE-LUC DUBOIS se dostal k odraženému puku a jeho dorážka končí v brance. Asistence: Blake Wheeler a Kyle Connor.

26:07

Ofsajd Winnipegu, respektive kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.

26:00

Domácí se usadili v útočném pásmu, následně hráči Vegas dokázali vyhodit.

25:38

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Daniil Miromanov – 2 min., hákování).

25:18

Nate Schmidt má kotouč za svou brankou, oba týmy střídají, Jets nahodili puk tak, aby z toho nebyl icing.

24:37

4:22, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase. Vegas má více ze hry, ale musí dobře bránit.

23:43

Jonathan Marchessault vedl zajímavou akci svého celku, ale Dylan DeMelo se dokázal dobře vrátit a nenechal soupeře vypálit.

23:27

William Karlsson se dostal k odraženému puku, jeho tvrdou ránu kryje brankář Jets. Bude se vhazovat.

22:53

Alex Pietrangelo pálil od modré čáry, ale ani tento střelecký pokus nebyl povedený. Vegas kontroluje hru.

22:29

Zack Hayes pálil z dobré pozice mezi kruhy, ale ani tato rána v brance nekončí. Puk byl zblokovaný.

22:04

Daniil Miromanov pálil z dobré pozice, brankáře nepřekonal, následně neuspěl ani jeho spoluhráč.

21:20

Utkání pokračuje dál, Vegas mělo dobrou šanci, ale ani po zaváhání brankáře nedokázalo skórovat.

20:01

Bezbrankových dvacet minut. Vegas hrálo aktivně, dostávalo se do šancí, hrálo podstatně lépe než poslední zápasy, ale na první branku v tomto zápase čeká. Vegas vede na střely 17:4. Connor Hellebuyck ani Logan Thompson zatím neinkasovali.

20:00

19:36

Shea Theodore se dostal k propagační střele od hrazení, se kterou si celkem snadno poradil domácí brankář.

18:55

Zakázané uvolnění vrací hru do obranného pásma Golden Knights.

18:51

Ofsajd, vhazovat se bude ve středním pásmu. První třetina patří Vegas, které je aktivnější a snadněji se dostává do zakončení.

18:00

Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:44

Shea Theodore dobře vypálil, ale brankář domácích výborně zasáhl. Následně Roy neuspěl.

17:15

4:13, tak vypadá statistika střel na branku, následně se píská zakázané uvolnění proti Winnipegu.

16:48

Mark Scheifele zůstal volný před brankou, dostal přihrávku, ale jeho pokus vyrazil Logan Thompson.

16:30

16:23

Dominic Toninato se při vlastním oslabení dostal ke střele, kterou Alex Pietrangelo zblokoval do ochranné sítě nad branku. Buly v útočném pásmu Jets.

16:11

Jack Eichel, Jonathan Marchessault a zakončující William Karlsson. Střelu Vegas, první v přesilovce, kryje Connor Hellebuyck.

15:31

Vegas hraje zkrácenou přesilovku.

15:26

14:55

Kyle Connor měl dobrou šanci, ale minul branku. Následně Logan Thompson skvělými zákroky zachránil Vegas od inkasované branky. Komerční přestávka.

14:31

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Blake Wheeler – 2 min., hákování).

14:12

Jeden z hráčů Vegas se dostal při vlastním oslabení dostal do šance, ale minul.

13:38

William Karlsson dokázal vyhodit přes všechny čáry, domácí musí rozehrávat od své branky.

13:26

Vyloučení v týmu Vegas Golden Knights (Paul Cotter – 2 min., hákování).

12:53

Neal Pionk minul branku, Vegas půjde do čtyř po faulu v obranném pásmu.

12:20

Daniil Miromanov od modré čáry nedokázal trefit branku.

12:00

0:9, Vegas je střelecky aktivnější, ale na nějakou výraznější šanci zatím čeká. Optickou převahu sice má.

11:38

Alex Pietrangelo autorem další střely Vegas, Connor Hellebuyck má další zákrok na svém kontě.

11:11

William Carrier se propracoval do zakončení, Connor Hellebuyck ho vychytal. Dobrá akce Vegas, ale ještě lepší zákrok brankáře.

10:50

Alex Pietrangelo se dostal do ofsajdu, buly ve středním pásmu. Komerční přestávka.

09:45

Neal Pionk se vrací za svou branku, následně nahodil kotouč do útočného pásma tak, aby z toho nebyl icing. Hosté hrají výrazně lépe než minulé zápasy.

08:51

Ben Hutton zakončoval od modré čáry, jeho tvrdou rána ale končí mimo, brankář Winnipegu zasahovat nemusel. Puk končí vedle.

07:54

Nate Schmidt si dokázal poradit před brankou a nenechal hráče Vegas vypálit. Následně Jack Eichel minul branku.

07:30

Connor Hellebuyck kryje zajímavou šanci, kterou měli hosté. Hra je přerušená, vhazovat se bude před brankou Jets.

07:04

Blake Wheeler pálil z otočky mezi kruhy, Logan Thompson si připisuje první zákrok. Komerční přestávka.

06:50

Hokejisté Vegas zblokovali další dvě dobré střelecké pozice.

06:42

Neal Pionk je u kotouče první, zakázané uvolnění proti Vegas vrací hru do útočného pásma Jets.

06:26

0:3, tak vypadá statistika střel na branku v tomto zápase.

06:00

Dylan DeMelo se zapojil do kombinace, kterou zakončoval Mason Appleton. Jeho rána byla nepřesná. Logan Thompson zasahovat nemusel.

05:00

Mattias Janmark odrazil kotouč mimo hrací plochu, vhazovat se bude ve středním pásmu. Úvodní minuty patří Vegas.

04:33

Chandler Stephenson vybojoval kotouč v obranném pásmu, následně s Vegas pokoušelo o rychlou protiakci, ale William Carrier se dostal do ofsajdu.

04:15

Zakázané uvolnění, vhazovat se bude před brankou Winnipegu.

03:50

Jack Eichel zadovkou přihrával před branku, kde hledal spoluhráče. Následně od modré čáry neuspěl jeho kolega.

03:22

Daniil Miromanov se dvakrát dostal do dobré pozice, Connor Hellebuyck si s jeho pokusy výborně dokázal poradit.

02:10

Hostující celek neměl vůbec špatný vstup do tohoto zápasu, snadněji se dostává do zakončení, ale zatím na nějakou výraznější šanci čeká.

01:40

Logan Thompson vyjel za svou branku, odkud rychle rozehrál. Následně po rychlé akci Nicolas Roy minul branku.

00:50

Jack Eichel pálil z dobré pozice před brankou, ale obrana si poradila. Dylan DeMelo zblokoval jeho pokus.

00:27

Hostující celek se usadil v útočném pásmu, ale do výraznější šance se propracovat nedokázal.

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey, DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, N. Schmidt – Ehlers, Wheeler, Connor – Dubois, J. Svečnikov, Scheifele – Sanford, P. Stastny, Appleton – A. Brooks, Toninato, Harkins.

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Brossoit) – B. Hutton, Pietrangelo, Theodore, Coghlan, Z. Hayes, Miromanov – W. Karlsson, Eichel, Marchessault – W. Carrier, Stephenson, N. Roy – Janmark, B. Howden, Patrick – Cotter, Leschyshyn, Kolesar..
Tým Vegas má obrovskou marodku – mimo hru jsou Hutton, Lehner, Martinez, Stone, McNabb, Pacioretty, Smth i Hague.
Winnipeg Jets s přehledem zvládl poslední vzájemný zápas, Vegas porazil 7:3. Tři kanadské body získal Kyle Connor za dvě asistence a gól.
Winnipeg Jets z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si se St. Luis Blues 4:3 v prodloužení, Vegas Golden Kngihts 7:3 a Chicagem 6:4. Tým nestačil na New York Islanders 2:5 a na Boston Bruins 2:4.
Hokejisté Vegas sérii pěti porážek přerušili dvěma výhrami nad Floridou a Los Angeles. V zatím posledním zápase ale tým po nepovedeném výkonu nestačil na Minnesotu Wild 0:3. Vegas má obrovskou marodku a týmu se nedaří nastartovat vítěznou sérii. Postup do play-off se výrazně komplikuje.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Winnipeg Jets a Vegas Golden Knights.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

4:0

Branky a nahrávky: 27. Dubois (Wheeler, Connor), 36. Scheifele (Ehlers, DeMelo), 52. Pionk (Connor, P. Stastny), 54. Ehlers (Scheifele, Wheeler)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Morrissey (A), DeMelo, Dillon, Pionk, Stanley, N. Schmidt – Ehlers, Wheeler (C), Connor – Dubois, J. Svečnikov, Scheifele (A) – Sanford, P. Stastny, Appleton – A. Brooks, Toninato, Harkins.
Trenér: Dawe Lowry

Vegas Golden Knights: Lo. Thompson (Brossoit) – B. Hutton, Pietrangelo (A), Theodore, Coghlan, Z. Hayes, Miromanov – W. Karlsson, Eichel, Marchessault (A) – W. Carrier, Stephenson (A), N. Roy – Janmark, B. Howden, Patrick – Cotter, Leschyshyn, Kolesar.
Trenér: Pete Deboer

Rozhodčí: Anderson, Lee – Rody, Shewchyuk

Diváci: 13 690

13:26 VEG 2 Cotter, hákování
14:31 WPG 2 Wheeler, hákování