konec (3:2, 0:0, 0:0) Stav série: 2:0

22.03.2022, 19:00 • O2 arena (Praha - Vysočany) • Čtvrtfinále • Petr Pavlík

Tipsport: 1.53 4.8 5.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

30:01

Hříšníkem je tentokrát útočník Jaroslav Vlach (LIB), který vyfasoval od rozhodčích dvě trestné minuty za krosček a liberecký útočník už sedí na trestné lavici.

16:47

Sparťané nebyli úspěšní se svou trenérskou výzvou a dle pravidel dostanou dvě trestné minuty za zdržování hry. Trest jede odpykat na trestnou lavici Tomáš Šmerha (SPA).

16:00

Liberečtí hokejisté mají šanci na to se vrátit zpátky do zápasu. Na trestnou lavici usedl sparťanský útočník Roman Horák (SPA), který dostal trest za faul kolenem.

13:54

Liberec zažije krušné chvilky v obranném pásmu! Na trestnou lavici usedá obránce Mislav Rosandič (LIB), který vyfasoval od rozhodčího Laciny dvě minuty za vysokou hůl.

12:53

Sparťané budou hrát za malou chvíli další početní výhodu, na trestnou lavici usedl útočník Jan Šír (LIB). Liberecký mladík vyfasoval dvouminutový trest za podrážení.

08:20

Trest za špatné střídání nyní vyfasoval Liberec a sparťané budou hrát za chvíli přesilovou hru. Trest jede odpykat na lavici hanby útočník Adam Klapka (LIB).

06:29

Bude se poprvé v utkání vylučovat. Sparťané špatně střídali a půjdou pykat na lavici hanby. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jede odpykat Miroslav Forman (SPA).

3:2

Branky a nahrávky: 9. Sobotka (Moravčík, Šmerha), 13. David Němeček (Matuškin, R. Horák), 15. Tomášek – 8. L. Šmíd (Kváča), 17. J. Vlach (M. Zachar, P. Jelínek)

HC Sparta Praha: Machovský (J. Hudáček) – Matuškin, David Němeček, A. Polášek (A), T. Pavelka, Moravčík, Tomáš Dvořák, Jurčina – M. Forman, Sobotka (A), M. Řepík (C) – Chlapík, Vitouch, Tomášek – E. Thorell, R. Horák, Šmerha – J. Strnad, Stoljarov, Dvořáček.
Trenér: Josef Jandač

Bílí Tygři Liberec: Kváča (J. Pavelka) – L. Šmíd (A), M. Ivan, M. Rosandić, Kolmann, Aubrecht, Melancon, Štibingr – Ordoš, Filippi, M. Zachar – Faško-Rudáš, Gríger, Klepiš – J. Vlach, P. Jelínek (C), Klapka – Rychlovský, J. Šír, A. Najman.
Trenér: Patrik Augusta

Rozhodčí: Šír, Lacina – Brejcha, Lederer

06:29 SPA 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká M. Forman
07:14 LIB 0:1 L. Šmíd (Kváča)
08:20 LIB 2 příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Klapka
08:33 SPA 1:1 Sobotka (Moravčík, Šmerha)
12:49 SPA 2:1 David Němeček (Matuškin, R. Horák)
12:53 LIB 2 J. Šír, podrážení
13:54 LIB 2 M. Rosandić, vysoká hůl
14:56 SPA 3:1 Tomášek
16:00 SPA 2 R. Horák, faul kolenem
16:47 LIB 3:2 J. Vlach (M. Zachar, P. Jelínek)
16:47 SPA 2 zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu, odpyká Šmerha
30:01 LIB 2 J. Vlach, krosček