3:2

po prodl. (0:0, 1:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 1:0

22.03.2022, 17:00 • Čtvrtfinále • Lukáš Chuchválek

Pro dnešek je to ale z boleslavského zimního stadionu vše, děkuji za pozornost. (19:33:24)
Tím pádem Boleslav vede v sérii 1:0 a už zítra se bude rozhodovat o tom, zda Boleslav odjede do Třince s vedením 2:0, nebo se série srovná na 1:1. Zápas byl nesmírně vyrovnaný a pravděpodobně bude i zítra. Tak si ho nenechte ujít.
V prodloužení to dlouho vypadalo, že to mají oba celky pod kontrolou, respektive jejich gólmani. Avšak zužitkování oddechového času při vyloučení hostů se vyplatilo Bruslařům, protože David Moravec zkušeně rozhodl o prvním bodu série pro domácí celek.

66:23

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Pozor! Přišla ohromná hrubice v třinecké obraně, která vedla k tomu, že se puku chopil u modré čáry úplně volný DAVID MORAVEC, jenž si dal čas a přiblížil se do nehlídaného prostoru k pravému kruhu, odkud tvrdě prostřelil Patrika Švančaru přízemní střelou. Asistence: Jan Závora, Vojtěch Polák.

66:14

Závora zkusil prostřelit hostujícího gólmana z nulového úhlu u jeho pravé tyčky, Švančara si dal pozor.

65:45

Třinec se osvobozuje.

65:41

Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Hrůzek – 2 min., podrážení).

65:41

Oddechový čas pro domácí.

65:41

Ve středním pásmu došlo k nedovolenému zákroku na boleslavského hráče. V signalizované výhodě pak nastřelil Křepelka zblízka Švančaru, jenž zastavil po téměř šesti minutách hru.

65:00

Polovina prodloužení za námi a hraje se celou dobu bez přerušení. Proto se hraje stále čtyři na čtyři kvůli trestu Boleslavi, co se sem přenesl.

64:35

Neúspěšný kontr hostujícího celku.

64:08

Vojtěch Polák zkusil sólo a trefit růžek u levé tyčky z nulového úhlu.

63:20

Hosté se vymanili z tlaku a šli vpřed. Od modré se pak rozmáchl Filip Hrůzek, jehož rána byla sražena.

62:33

Opět Závora, jenž si nabruslil před brankoviště, kde se mu nepovedlo klepnout do poskakujícího puku.

62:19

O teč se před bránou pokoušel Závora.

61:49

Se srovnáním počtu hráčů na ledě trochu chybí akce. Hosté vymýšlí, co s pukem, jak rozehrát.

60:46

60:27

Mohlo být hned rozhodnuto, ale Chovaniak nastřelil od modré jen tyč!

3:2

Branky a nahrávky: 25. Polák (Jasečko), 49. Vacík (Závora), 67. Moravec (Závora, Polák) – 32. Jobánek (Ullrych, Moškoř), 43. Pětník

BK Mladá Boleslav: Stuchlík (Král) – Moravec, Němec, Vacík, Křepelka, Hrouda, Rajgl, Jasečko – Simon, Závora (C), Polák, Snášel, Brouček, Půček, Vlasák, Hašlar, Vyroubal, Plíšek
Trenér: Petr Haken

HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Hrůzek, Marcinko – Moškoř, Šutý, Wardas, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek

Rozhodčí: Hribik, Valda – Maštalíř, Bohuněk

04:58 TRI 2 Hrůzek, držení
19:08 MBL 2 Moravec, vysoká hůl
21:39 MBL 2 Plíšek, vražení na hrazení
24:34 MBL 1:0 Polák (Jasečko)