HC Dukla Jihlava – HC Kometa Brno

1:4

konec (1:2, 0:1, 0:1)

08.03.2022, 18:00 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • Skupina C • Andrea Nováková

Zápas nám skončil vítězstvím Komety 4:1. Jihlava měla šanci ve 46. minutě, když po střela Patrika Zemana zazvonila tyčka. Velkou šanci měl ve vlastním oslabení Josef Vyvial, který jel sám na Schnattingera. Jihlava odvolala gólmana a zkoušela to v šesti. DO prázdné brány zpečetil vítězství Komety Eduard Šalé.

Přeji hezký zbytek dne. (20:04:37)

59:29

Kerber zkusil vystřelit, ale jeho střela jde mimo bránu.

59:08

Kometa vyhazuje na zakázané uvolnění. Hra se stěhuje před Schnattingera.

58:07

Maláč je zpět v brance Dukly.

58:07

Kometa právě vstřelila branku!
EDUARD ŠALÉ obral Jungwirtha o puk a dopravil kotouč až do prázdné branky Jihlavy. Bez asistence.

57:41

Kometě se podařilo dostat do středního pásma, ale u puku už je Jungwirth.

57:21

Filip Maláče zůstává na střídačce. Jihlava to zkusí v šesti hráčích.

57:21

Dukla si vzala oddechový čas.

57:00

Vyvial byl při úniku obrán o puk Piglem.

56:03

Schnattinger chtěl rozehrát, ale najížděl k němu domácí hráč.

55:13

Sedláčkova střela končí u Maláče.

54:29

Pavelec ve středním pásmu obral o puk hostujícího hráče a jel na Schnattingera, ten ho však vychytal.

53:22

53:12

Tvrdá střela Zdarsy se odrazila od betonů hostujícího brankáře.

52:12

Bělohlav vypíchl puk domácímu hráči a vydal se do útoku. S jeho střelou si Maláč poradil.

52:01

Chvátalova střela od modré skončila na plexiskle za brankou.

51:30

Dukla vyhrála buly a usadila se v útočném pásmu.

51:22

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malý – 2 min., hákování).

51:05

Tvrdou střelu Holemýho zblokoval Báťa.

50:20

Číhal našel na modré osamoceného Rauše, ale k tomu si hned sjel hostující hráč.

49:25

Další šance Vyviala, kterou vyrazil Schnattinger do mantinelu.

48:53

Toto oslabení sehrála Dukla skvěle.

48:53

48:32

Rauš zastavil hostující hráče a nahrál Melenovskému, který zajel s pukem až do obranného pásma Komety.

47:59

Vyvial jel úplně sám na gólmana hostů, ale ten ho vychytal.

47:13

Kometa už kombinuje v útočném pásmu, ale tyto kombinace jim úspěšně kazí jihlavští hráči.

46:53

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., hákování).

46:34

Šalé nechal puk za sebou a u kotouče je nyní domácí Dukla Jihlava.

46:12

Harmim z bezprostřední blízkosti nepřekonal Maláče.

45:25

Po střela Patrika Zemana zazvonila tyčka Schnattingerovy branky. Dorážet se ještě snažil Jungwirth.

45:11

Hrnčír by jel sám na Maláče, ale byl hlídán Kerberem.

44:21

Ani jeden tým se teď nedostává k žádným větším šancím.

43:24

Přechod do útočného pásma překazil Jihlavě ofsajd.

42:51

Vyvial se dostal sám do útočného pásma a pak čekal na své spoluhráče.

41:40

Šalé objel branku Maláče, ale byl dobře hlídán domácími hráči, kteří ho k zakončení nepustili.

41:00

Sapíkovu tvrdou střelu schoval do své lapačky Schnattinger.

40:26

Vyvial si vybruslil až mezi kruhy, ale k zakončení se nedostal.

40:01

Druhá třetina nám skončila a stav utkání je 1:3. V 25. minutě navýšil vedení Brna Martin Pigl. po vyloučení Sojky mělo Brno další přesilovku, ve které zazvonila tyčka za Maláčem po střele Malého. Ke konci třetiny byla Dukla aktivnější a nepouštěla Brno do větších šancí.

40:00

39:42

Brno se dostalo ke kotouči a nahazuje do útočného pásma.

38:50

Dukla je teď aktivnější než Kometa.

38:09

Chvátalovi ujel puk, ale Dukla i tak udržela pásmo.

37:50

Zdarsa se dostal ke kotouči a zkusil vystřelit. Tato střela byla sražena do ochranné sítě a vhazuje se před Schnattingerem.

37:02

Sedláčkovu střelu skvělo zblokoval Straka. S další střelou Komety si už poradil Filip Maláč.

36:39

Straka zkusil vystřelit z otočky, ale puk šel mimo branku.

35:42

Vyvial našel najíždějícího Pavelce, jehož pokus Schnattinger chytil mezi své betony.

34:06

Puk, který se odrazil od bruslí domácího hráče před bránu, radši kryje Schnattinger.

33:54

33:15

Jihlava se drží v útočném pásmu, ale Brno blokuje jejich střely.

32:25

32:17

Němec se dostal do útočného pásma a přihrával na najíždějícího Harmima, ale tuto přihrávku překazil jeden z domácích hráčů.

31:54

31:47

Po střela Jakuba Malého se ozvala tyčka Maláčovy branky.

31:08

Brnu se zatím tato přesilovka příliš nedaří.

30:30

Po vyhraném buly se Chvátal ujal puku a dostal se ven z obranného pásma Dukly.

30:25

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Sojka – 2 min., sekání).

29:39

Báťa se zjevil sám před Schnattingrem, ale puk mu sjel z hokejky a k zakončení nedostal.

28:55

Jihava teď uzamkla Kometu v útočném pásmu. Melenovskému nesedla přihrávka od Jungwirtha proto volil místo střely přihrávku zpět na svého spoluhráče.

28:10

Jungwirth ztratil puk, kterého se hned ujal Harmim a vydal se sám do útoku.

27:41

Už druhé zakázané uvolnění Dukly a hra je opět před Maláčem.

27:26

Maláč měl zakrytý výhled, ale dokázal si najít střelu od Sedláčka.

26:35

26:04

Němec dokázal udržet puk na modré a Dukle se nepodařilo vyhodit.

25:27

Bělohlav našel před brankou Pigla, který se nedostal k zakončení.

24:35

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Číhal – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu).

24:22

Jakub Malý našel před brankou MARTINA PIGLA, který byl hlídán jihlavským hráčem, ale i přesto dokázal skórovat a poslat Kometu do vedení 3:1. Asistence Jakub Malý.

23:38

Jihlava za bránou vyhrála souboj o puk, ale nakonec se Dukla sama připravila o pásmo.

23:01

Jihlava nahodila do útočného pásma.

21:51

Straka dostal ideální přihrávku a mohl trefit téměř odkrytou branku hostů.

21:39

21:10

Jihlava vyhazuje.

20:43

Brno už se usadilo v útočném pásmu, ale zatím neposlalo na Maláče žádnou střelu.

20:12

Kometa začíná rozehrávkou od své branky.

20:01

První třetina je minulostí. V této třetině jsme mohli vidět tři branky. Nejprve se za hosty prosadil Adam Boltvan. Dukla si pak zahrála přesilovou hru, ve které dokázala vyrovnat na 1:1 zásluhou Marka Melenovského. Poté přišlo první vyloučení na straně domácí Dukly a hosté so s přesilovkou poradili stejně jako domácí. Za Kometu přesilovku využil Martin Pigl.

20:00

19:40

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Straka – 2 min., krosček).

18:27

Kometa využila svou přesilovou hru a opět se ujímá vedení. Sedláčkovu střela se odrazila od Maláče a nejlépe se v předbrankovém prostoru zorientoval MARTIN PIGL, který dokázal dostat puk za záda Maláče. Asistence: Jan Sedláček, Matěj Bělohlav.

17:33

Straka chtěl vyhodit puk pryč a osvobodit Jihlavu, ale tento puk chytil na modré hostující hráč a udržel tak útočné pásmo pro svůj tým.

17:19

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Zdarsa – 2 min., krosček).

17:02

Prudká Zdarsova střela se odrazila od gólmana hostů.

16:09

Rauš našel Jungwirtha, který zavezl puk do obranného pásma hostů, ale Dukla se tam moc dlouho neohřála.

15:31

Kometa se usadila v útočném pásmu a hledá správnou pozici odkud by překonala Maláče.

14:43

Svobodova střela byla sražena do ochranné sítě.

14:07

Pigl na modré čáře se chystal vystřelit, ale hned se k němu sjeli dva domácí hráči.

13:36

Melenovský na modré se snažil puk vrátit do útočného pásma, ale kotouč si našel hostující Malý.

12:46

Pavelcova střela se od Schnattingera odrazila, ale nebyl tam nikdo ve žlutém dresu, kdo by kotouč dorazil.

12:31

Němec vyslal od modré střelu a vyzkoušel pozornost domácího brankáře Maláče.

11:20

Jungwirt poslal přihrávku na Pavelce, který stál před bránou, ale do této přihrávky někdo z hostů vložil hůl.

10:38

I Kometa se dopustila zakázaného uvolnění. Vhazuje se po pravici hostujícího gólmana.

09:11

Jungwirth vyslal Melenovského do útočného pásma, ale ten byl obtěžován Malým.

08:47

Jungwirthovu přihrávku nikdo nezachytil, a proto je pískáno zakázané uvolnění a hra se přesouvá před Filipa Maláče.

08:20

Jungwirth vyslal puk z prostoru kruhů, ale jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

06:53

Dukla právě vstřelila branku!
Jihlava využívá svou přesilovou hru a srovnává na 1:1. Po střele Lukáše Číhala se puk odrazil přímo na hůl MARKA MELENOVSKÉHO, který bez problému dorazil puk za záda Schnattingera. Asistence: Lukáš Číhal, Matěj Vovsík.

06:22

Kometa opět vyhazuje až K Maláčovi.

05:52

Pavelec při své střele trefil pouze hokejku clonícího hráče.

05:31

kometě se podařilo vyhodit až k Maláčovi.

05:19

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Harmim – 2 min., podrážení).

05:18

Šabatkovu střelu od modré zblokoval hostující hráč.

04:41

Keber nahodil do útočného pásma a tento puk se dostal až k Schnattingerovi.

03:15

Harmim svou přihrávkou našel ADAMA BOLTVANA, který trefil odkrytou branku a poslal KOmetu do vedení 1:0. Asistence: Nesim Harmim, Sebastian Bartes.

02:56

Vyvial si nevšiml Pavelce, který by se vydal sám do útočného pásma.

02:47

Chvátal vyhazuje na zakázané uvolnění a vhazuje se před Maláčem.

02:09

Sojka vyhrál buly a Dukla vyhodila puk pryč ze svého obranného pásma.

01:54

Kometa se drží v útočném pásmu.

00:52

Harmim nahodil do útočného pásma, ale u puku byla dříve Dukla, který rozjíždí útočnou akci.

00:03

Úvodní buly vyhrál Malý, který posílá Brno hned do útočného pásma.

00:01

HC Dukla Jihlava: Maláč (Krejčí) -Chvátal, Šabatka, Sapík (A), Vovsík, Číhal, Kerber, Zeman -Vyvial (C), Pavelec, Sojka – Jungwirth, Melenovský, Rauš – Straka, Báťa, Zdarsa.
Trenér: Michal Broš

HC Kometa Brno: Schnattinger (Petržílka) – Holemý, Sedláček (C), Němec, Svoboda, Řehák, Ulbricht, Grauer – Pigl, Malý (A), Šalé – Harmim, Bartes (A), Boltvan – Horký, Bělohlav, Hrnčíř – Nesvadba.
Trenér: Jan Zachrla

Rozhodčí: Kohoutek, Mejzlík – Polák, Komínek.
Hezký den, vítejte u online sledování Extraligy juniorů. Další boj o účast v play-off svedou týmy HC Dukla Jihlava proti HC Kometa Brno.
HC Dukla Jihlava

Dukla sehrála sedm utkání ve skupině C o účast v play-off. Z těchto sedmi zápasů dokázala Jihlava vyhrát jen jednou, když ve čtvrtém kole vyhrála nad Mladou Boleslaví 3:2. V šestém kole Dukla sehrála na domácím ledě zápas proti Bílým tygrům z Liberce. Toto utkání skončilo výrazně lépe pro hosty. Dukla Liberci podlehla 2:10. Dosud poslední zápas sehráli svěřenci Michala Broše na ledě Mladé Boleslavi. V tomto utkání Dukla vedla 2:0, ale toto vedení ztratila a šlo se do prodloužení, ve kterém bod navíc získala domácí Boleslav. V tabulce Jihlavě patří místo čtvrté se ziskem čtyř bodů.
HC Kometa Brno

Kometa si z dosavadních sedmi utkání odnesla 12 bodů. V šestém kole se Brno utkalo s Mladou Boleslaví. Kometa zásluhou Sedláčka vedla 1:0, ale tento zápas dopadl lépe pro hosty a Boleslav tak odvážela z Brna 3 body za výhru 3:2. V dalším kole se Kometa vydala na sever Čech, kde se utkala s Libercem. Brno vedlo 5:2 a i přes snížení Liberce na 5:4 si Kometa náskok pohlídala a nenechala domácí vyrovnat. Se ziskem dvanácti bodů patří Kometě Brno třetí příčka.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:4

Branky a nahrávky: 7. Melenovský (Číhal, Vovsík) – 4. Boltvan (Harmim, Bartes), 19. Pigl (Sedláček, Bělohlav), 25. Pigl (Malý), 59. Šalé

Rozhodčí: Kohoutek, Mejzlík – Polák, Komínek

03:15 KOM 0:1 Boltvan (Harmim, Bartes)
05:19 KOM 2 Harmim, podrážení
06:53 JIH 1:1 Melenovský (Číhal, Vovsík)
17:19 JIH 2 Zdarsa, krosček
18:27 KOM 1:2 Pigl (Sedláček, Bělohlav)
19:40 JIH 2 Straka, krosček
24:22 KOM 1:3 Pigl (Malý)
24:35 JIH 2 Číhal, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
30:25 JIH 2 Sojka, sekání
31:54 KOM 2 Malý, hákování
46:53 JIH 2 Zdarsa, hákování
51:22 KOM 2 Malý, hákování
58:07 KOM 1:4 Šalé