7:1

konec (1:0, 3:0, 3:1)

08.03.2022, 17:00 • LOGSPEED CZ Aréna • Skupina A • Markéta Tomanová

Je dobojováno!

Indiáni na domácím ledě poráží Třinec vysoko 7:1. V poslední třetině padly čtyři góly, Ocelářům se podařilo rozvlnit síťku jen jednou a domů se vracejí bez bodů.

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám krásný zbytek úterního večera a někdy u hokeje opět na počtenou. (19:03:10)

58:05

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Eremiáš – 2 min., krosček).

57:35

Hraje se dlouhá pasáž bez přerušení a také bez šancí.

55:17

Dvořákova dorážka přes třineckého gólmana neprošla.

54:11

Dolhého střela od modré končí v lapačce Švančary.

53:17

Třinec vyhazuje na zakázané uvolnění.

53:12

Ženíškova střela minula zařízení.

52:02

Plzeň právě vstřelila branku!
Z levého kruhu se po přihrávce od Ženíška prosazuje MATĚJ HOUDEK. Asistence: Adam Ženíšek a Jakub Hamšík.

50:47

Zakázané uvolnění Třince.

49:55

Z prostoru před brankovištěm pálil Haas, Vondraš připraven.

48:05

Indiáni se dostali z třineckého tlaku a ADAM DVOŘÁK dokázal dostat kotouč za záda ocelářského strážce brankoviště. Asistence: Dominik Soukup

45:10

Marcelovo nahození z levého kruhu skončilo za brankou hostů.

43:20

Třinec právě vstřelil branku!
Oceláři snižují. Po Souhře s Kozlíkem a Haasem se prosazuje PETR ULLRYCH. Asistence: Oskar Haas a Matěj Kozlík.

40:14

Z levého kruhu nahrál Dominik Soukup kotouč před branku na hokejku JANA SLANINY a ten rozvlnil síťku na třinecké svatyni. Asistence: Dominik Soukup

40:01

Prostřední část utkání je minulostí!

Ve druhé třetině se střelecky více dařilo indiánům. Dokázali využít dvě přesilové hry a jeden gól přidali při hře pět na pět. Do kabiny odcházeli za stavu 4:0.

Poslední perioda začne přibližně v čase 18:30.

40:00

7:1

Branky a nahrávky: 17. Eremiáš (Dvořák), 22. Soukup (Adamec, Hamšík), 27. Slanina (Malák), 38. Korčák (Soukup, Dvořák), 41. Slanina (Soukup), 49. Dvořák (Soukup), 53. Houdek (Ženíšek, Hamšík) – 44. Ullrych (Haas, Kozlík)

HC Škoda Plzeň: Vondraš (Lokajíček) – Houdek, Dolhý, Hamšík, Pánek, Malák – Kvasnička, Eremiáš, Kopic, Adamec, Korčák, D. Soukup, Dvořák, Slanina, Marcel, M. Soukup, Ženíšek, Dáňa

HC Oceláři Třinec: Švančara (Klimek) – Andrle, Chovaniak, Kareš, Ročák, Hrůzek, Marcinko – Moškoř, Šutý, Haas, Pětník, Geidl, Ullrych, Šotkovský, Matěj, Ramik, Kozlík, Jobánek

38:11 TRI 2 Hrůzek, napadení
39:40 TRI 2 Haas, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
40:14 PLZ 5:0 Slanina (Soukup)
43:20 TRI 5:1 Ullrych (Haas, Kozlík)
48:05 PLZ 6:1 Dvořák (Soukup)
52:02 PLZ 7:1 Houdek (Ženíšek, Hamšík)
58:05 PLZ 2 Eremiáš, krosček