Moravskoslezská fotbalová liga

FKM Vysočina Jihlava – SK Uničov

2:5

konec (1:4)

06.03.2022, 10:15 • Na Stoupách, UMT, Jihlava • 18. kolo • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Tipsport: 4.1 3.9 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

Žlutou kartu dostává David Bača (SK Uničov).

81

81. Aleš KRČ - 2:5

81

Uničov právě vstřelil branku!
Hostující celek žádné drama nepřipouští, Uničov dává pátou branku v zápase a druhý dnešní přesný zásah přidal ALEŠ KRČ.

66

Žlutou kartu dostává Irodotos Christodoulou (FKM Vysočina Jihlava).

60

60. Sebastian CHOCHOLATÝ - 2:4

60

Jihlava právě vstřelila branku!
Domácí celek snižuje na rozdíl dvou branek, znovu se dnes prosazuje aktivně hrající SEBASTIAN CHCHOLATÝ.

41

Žlutou kartu dostává Matyáš Písačka (FKM Vysočina Jihlava).

40

40. Sebastian CHOCHOLATÝ - 1:4

40

V závěru poločasu se prosazuje domácí celek a snižuje stav zápasu. Prosazuje se SEBASTIAN CHOCHOLATÝ.

27

27. David BAČA - 0:4

27

Zdá se, že už je po zápase. Uničiv ještě před půlhodinou hry přidává čtvrtou branku. Domácího brankáře překonal DAVID BAČA.

23

23. Aleš KRČ - 0:3

23

V pohodě hrající hostující celek navyšuje své vedení, po pěkné akci se znovu prosazuje Uničov. Nyní se prosazuje ALEŠ KRČ. Dominance hostujícího celku pokračuje dál.

12

12. Tomáš KOMENDA - 0:2

12

Necelou čtvrthodinu po začátku zápasu se hostující celek dostává do dvoubrankového vedení. Prosazuje se TOMÁŠ KOMENDA.

2

2. Jakub SVOBODA - 0:1

2

Už ve druhé minutě se dostává hostující celek do vedení, prosazuje se JAKUB SVOBODA. Ten se tak stává prvním střelcem Uničova v jarní části soutěže.

2:5

konec (1:4)

Branky: 40. Chocholatý, 60. Chocholatý (pen.) – 2. Svoboda, 12. Komenda, 23. Krč, 27. Bača, 81. Krč

Karty:   41. Písačka (JIB), 66. Christodoulou (JIB) – 82. Bača (UNI)

FKM Vysočina Jihlava: Jágřík – Christodoulou, Písačka, Tall Mame Alassane, Fila M. (C), Chocholatý, Musil Fila L., Arroyo Cabeza, Peřina, Franěk
Náhradníci: Lancman, Pekárek, Vacek, Novák, Lokvenc, Savi, Walter

Trenér: Michal Lovětínský

SK Uničov: Kvapil – Diblík, Bala, Vejvoda, Svoboda, Komenda (C), Bača, Sečkář,Krč, Kamas, Koutný
Náhradníci: Uvízl, Štaffa, Šidlík, Vybíral, Můčka

Trenér: Jiří Neček

Rozhodčí: Bělák – Slabý, Julínek