Moravskoslezská fotbalová liga

FKM Vysočina Jihlava – SK Uničov

2:5

konec (1:4)

06.03.2022, 10:15 • Na Stoupách, UMT, Jihlava • 18. kolo • Info o změnách stavu (Jan Prošek)

Tipsport: 4.1 3.9 1.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. Aleš KRČ - 2:5

81

Uničov právě vstřelil branku!
Hostující celek žádné drama nepřipouští, Uničov dává pátou branku v zápase a druhý dnešní přesný zásah přidal ALEŠ KRČ.

60

60. Sebastian CHOCHOLATÝ - 2:4

60

Jihlava právě vstřelila branku!
Domácí celek snižuje na rozdíl dvou branek, znovu se dnes prosazuje aktivně hrající SEBASTIAN CHCHOLATÝ.

40

40. Sebastian CHOCHOLATÝ - 1:4

40

V závěru poločasu se prosazuje domácí celek a snižuje stav zápasu. Prosazuje se SEBASTIAN CHOCHOLATÝ.

27

27. David BAČA - 0:4

27

Zdá se, že už je po zápase. Uničiv ještě před půlhodinou hry přidává čtvrtou branku. Domácího brankáře překonal DAVID BAČA.

23

23. Aleš KRČ - 0:3

23

V pohodě hrající hostující celek navyšuje své vedení, po pěkné akci se znovu prosazuje Uničov. Nyní se prosazuje ALEŠ KRČ. Dominance hostujícího celku pokračuje dál.

12

12. Tomáš KOMENDA - 0:2

12

Necelou čtvrthodinu po začátku zápasu se hostující celek dostává do dvoubrankového vedení. Prosazuje se TOMÁŠ KOMENDA.

2

2. Jakub SVOBODA - 0:1

2

Už ve druhé minutě se dostává hostující celek do vedení, prosazuje se JAKUB SVOBODA. Ten se tak stává prvním střelcem Uničova v jarní části soutěže.

2:5

konec (1:4)

Branky: 40. Chocholatý, 60. Chocholatý (pen.) – 2. Svoboda, 12. Komenda, 23. Krč, 27. Bača, 81. Krč

Karty:   41. Písačka (JIB), 66. Christodoulou (JIB) – 82. Bača (UNI)

FKM Vysočina Jihlava: Jágřík – Christodoulou, Písačka, Tall Mame Alassane, Fila M. (C), Chocholatý, Musil Fila L., Arroyo Cabeza, Peřina, Franěk
Náhradníci: Lancman, Pekárek, Vacek, Novák, Lokvenc, Savi, Walter

Trenér: Michal Lovětínský

SK Uničov: Kvapil – Diblík, Bala, Vejvoda, Svoboda, Komenda (C), Bača, Sečkář,Krč, Kamas, Koutný
Náhradníci: Uvízl, Štaffa, Šidlík, Vybíral, Můčka

Trenér: Jiří Neček

Rozhodčí: Bělák – Slabý, Julínek