27.02.2022, 17:30 • WWK Arena, Augsburg • 24. kolo • Michal Raška

Tipsport: 4.02 3.95 1.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (19:28:45)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 15:8.
Je konec. FC Augsburg remizoval s Borussií Dortmund 1:1.
Už v 11. minutě se Michael Gregoritsch dostal ke hlavičce, ale tu poslal jen vedle brány. O dvě minuty později pálil na druhé straně k levé tyči Mahmoud Dahoud, ale domácí gólman si poradil. Ve 35. minutě předvedl Thorgan Hazard skvělé sólo a poslal hosty do vedení 1:0.
V 51. minutě mohli jít hosté do dvoubrankového vedení, ale Rafał Gikiewicz vyrazil nepříjemnou střelu Malena na břevno. Následně se Augsburg dostal do nátlaku a ten zužitkoval v 78. minutě, když srovnal Noah-Joel Sarenren-Bazee. Poté se Dortmund opět probudil, ale žádnou gólovou příležitost nevymyslel.

90+4

90+4

Hazardovi se ale centr nepovedl a domácí se ubránili. Oba celky berou po bodu.

90+3

Nakonec byl Marius Wolf zfaulován a Borussia bude ještě zahrávat volný kop z pravé strany.

90+3

Dortmund získal autové vhazování a má poslední možnost na vítěznou branku.

90+2

Nyní se sice Youssoufa Moukoko dostal do zakončení, ale jeho pokus letěl jen vedle brány.

90+1

Thorgan Hazard hledal z levé strany Moukoka, ale k tomu míč neprošel a do brejku může jít Augsburg.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

89

Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ruben Vargas, přichází Lasse Günther.

88

Thorgan Hazard se snažil vyslat Wolfa do vápna, ale ten na míč nedosáhl.

87

Jude Bellingham tvrdě sejmul Felixe Uduokhaie k zemi a uviděl žlutou kartu.

87

Posléze se Thorgan Hazard dostal k míči, ale jeho prudký centr dokázal vyboxovat Rafał Gikiewicz.

86

Youssoufa Moukoko se dostal k další střele, ale jeho pokus byl zblokován do zámezí a následuje rohový kop Dortmundu.

84

Youssoufa Moukoko sice šel k zemi uvnitř vápna, ale nakonec se tento talentovaný mladík nacházel pouze v ofsajdu.

82

Gregor Kobel si poradil s dalším centrem soupeře ze strany a Augsburg převzal otěže zápasu a chce tři body.

81

Střídání v týmu Borussia Dortmund: ze hřiště odchází Mahmoud Dahoud, přichází Reinier.