2:1

konec (0:1)

26.02.2022, 17:00 • 22. kolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Tipsport: 2.16 3.26 3.41 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je u konce. Až do 88. minuty ViOn vyhrával 1:0 a už myslel na body. Pravděpodobně už ale byl myslí jinde a nepohlídal si tak závěrečné minuty. V oné 88. minutě jeden z jeho hráčů zavinil pokutový kop, který o čtyři minuty později, po dlouhém zdržování a protestech hostů, proměnil Roko Jureškin. Následně se ale stalo něco neuvěřitelného, v 90+4 minutě totiž dostal další míč do sítě Dominik Radić a rozhodl tak o tom, že Sereď nejen obere ViOn o výhru, ale dokonce o všechny body. (19:05:51)
Držení míče: 66 % : 34 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:6.

90+5

90+4

Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku!
DOMINIK RADIĆ rozhoduje tento zápas. Sereď bude brát 3 body. Po centru Roka Jureškina si míč v šestnáctce hostů našel zmíněný Radič a posílá Sereď do vedení 2:1. Asistence: Jureškin.

90+2

Tým ŠKF Sereď právě vstřelil branku! ROKO JUREŠKIN proměňuje pokutový kop bez absolutního zaváhání. Hosté budou cítit obrovskou křivdu.

90

Na trávníku sledujeme velmi vášnivé výměny názorů. Hosté nejsou ztotožněni s verdiktem hlavního arbitra.

88

Byla nařízena penalta pro domácí po faulu hostů při boxování na domácího Ljubičić. Velmi tvrdý verdikt pro Vion.

86

Výborný pas na Yaa do šestnáctky, jehož zakončení mohlo znamenat vyrovnání, ale to by tam nesměl být kapitán hostů Čögley.

85

Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Karol Mondek, přichází Peter Kolesár.
Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Anton Sloboda, přichází Tomáš Ďubek.

84

Yaův přízemní centr do šestnáctky, tentokrát z levé strany, končí jen na kopačkách hostů.

83

Horák ve středu pole fauloval Ljubičiće, přímý kop pro domácí.

81

Yaův střílený centr poskočil těsně před Lukáčem, ale gólman hostů si s ním poradil bez problémů.

79

Domácí vystartovali velmi rychle dopředu, opět jsou však domácí fanoušci nespokojení, protože přihrávka Potomy na Yaa byla velmi nepřesná.

77

Střídání v týmu FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble: ze hřiště odchází Samuel Suľa, přichází Martin Chren.

76

Fábry byl před šestnáctkou zcela volný, ale jeho zakončení je velmi nepřesné a takto trestuhodně nevyužívá této příležitosti.

74

Sereď sice stejně jako v prvním poločase drží míč víc než soupeř, ale je to bez výraznějších šancí a to se přestává líbit domácím fanouškům.

72

Výborný náběh na centr v šestnáctce ukázal střídající Horák. Jeho zakončení hlavou bylo v poslední možné chvíli zblokováno domácím obráncem.

71

Střídání v týmu ŠKF ORION TIP Sereď: ze hřiště odchází Adam Morong, přichází Dominik Radić.