konec (1:0)

26.02.2022, 17:00 • DAC Aréna, Dunajská Streda • 22. kolo • Jakub Ruč

Tipsport: 1.77 3.89 4.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 4:8. Rohy: 6:8. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:10. (19:02:59)
Je konec. První poločas nenabídl kdovíjak kvalitní podívanou, vše ale změnila branka Žiliny na začátku druhé půle, která oba týmy pozitivně nakopla. Další dvě branky padly do žilinské sítě a jejich autorem je hrdina dnešního zápasu Nikola Krstović, který sestřelil hosty hattrickem.

90+4

90+3

Utkání už se jen dohrává, oba týmy čekají na hvizd sudího.

90

Nastavují se tři minuty.

88

Míč je v moci domácích a presink Žiliny je bezzubý, o bodech je rozhodnuto.

86

Přes pravou stranu, kde operuje Filip Mráz, vedla Žilina svůj útok ve snaze vstřelit kontaktní branku. Dimunův obranný zákrok jeho postup zastavil.

84

Dunajská Streda dala gól!
Vše nasvědčuje tomu, že v Dunajské Stredě je hotovo! Balićův centr přistál na hlavě NIKOLY KRSTOVIČE a tento kanonýr zkompletoval svůj hattrick.

82

Rozhodčí po zákroku ve vápně Žiliny přezkoumával celou situaci na videu. Nakonec se rozhodl penaltu pro Dunajskou Stredu neudělit!

79

Dunajská Streda se teď víceméně brání a její hráči se nebojí uchýlit i k tvrdším zákroků. Cíl je jasný – udržet jednobrankové vedení.

78

Střídání v týmu DAC 1904 Dunajská Streda: ze hřiště odchází Alex Pinto, přichází Milan Dimun.

78

Žlutou kartu viděl Alex Pinto.

77

Další roh rozehrával Kopas, Ferreira si na něm ale smlsnul.

76

Po tvrdém faulu si Sebastián Nebyla po právu vysloužil žlutou kartu, v 76. minutě je to první karta v tomto utkání.

75

Žilina si postupným útokem a krátkými přihrávkami vytvořila něco, co připomínalo tlak, avšak nezdařilá přihrávka Gona znamená konec tohoto stavu.

74

Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Tibor Slebodník, přichází Mário Sauer.

73

Další rohový kop měla k dispozici Žilina, zahrával ho Kopas. Nicméně jeho osud byl podobný jako před malou chvílí na druhé straně.

71

Rohový kop rozehrával Balić, ale v dobrém na něj určitě vzpomínat nebude. Centr přistál na hlavě bránícího hráče, který ho vyhlavičkoval mimo nebezpečí.

70

Střídání v týmu DAC 1904 Dunajská Streda: ze hřiště odchází János Hahn, přichází Andrezinho.