Chance liga

HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava

5:4

po prodl. (3:0, 0:3, 1:1 - 1:0)

19.02.2022, 17:00 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • 47. kolo • Igor Mainka (@igor_mainka)

Tipsport: 2.54 4.5 2.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:40

Menšík zahákoval Bartoše a domácí si v závěru třetí třetiny zahrají přesilovou hru.

52:29

Krenželok byl zasažen u mantinelu holí do obličeje, provinilcem je Jakub Illéš. Byla to prudká rána.

47:00

Domácí si zahrají další přesilovku. Na dvě minuty za krosček putoval na trestnou lavici Filip Eliáš.

42:46

Menšík neobešel u mantinelu Tepera, vzápětí Havránek zasáhl holí do tváře Šedivého a domácí si zahrají dvouminutovou přesilovou hru.

37:43

Lyszczarczyk zbytečně zahákoval v útočném pásmu Eliáše a domácí jdou znovu do čtyř.

34:13

Šedivý fauloval před brankou soupeře, který upadl na led a počet hráčů na obou stranách se vyrovná. Šedivý je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

33:37

Matyáš vystřelil z pravé strany, brankář Žukov puk vyrazil vedle sebe, kam si dojel Matyáš a za brankou byl faulován Rutarem, který jej podrazil.

24:33

Šlahař v útočném pásmu podrazil Mareše a frýdecko-místecký útočník musí zamířit na trestnou lavici, kde jej čeká dvouminutový trest za podrážení.

19:40

A teď už ano. U mantinelu přidržel Zadražil Komorskiho a následuje dvouminutové vyloučení za držení.

18:04

Skořepa z levého kruhu nahodil puk na branku, který pokryl brankář Baroš. Vedle něj Ciura složil na zem Čermáka a jde ven na dvě minuty za nedovolené bránění.

11:07

Juda přihrál před branku Cachnínovi, ten zkusil bekhendem zakončit, ale neuspěl. Vzápětí byl podražen Martynkem a hosté si zahrají první přesilovou hru.

5:4

Branky a nahrávky: 4. D. Krenželok (David Bartoš, O. Šedivý), 7. O. Šedivý, 14. Kurovský (M. Zbořil, Lyszczarczyk), 55. Lyszczarczyk (Teper, Komorski), 64. Kurovský (O. Šedivý) – 23. Illéš (Cachnín), 24. T. Havránek (Menšík, Eliáš), 39. Illéš (Kowalczyk), 59. T. Harkabus (Čachotský, M. Zadražil)

HC Frýdek-Místek: Baroš (Foltán) – D. Krenželok, Teper, M. Zbořil, Ogurcov, Ciura, Matyáš, Korím – O. Šedivý (A), David Bartoš, Šlahař – Lyszczarczyk, Komorski, Kurovský – Christov (C), Peterek, Martynek (A) – M. Hrubec, Klimša, Ján Blaško.
Trenér: Trličík.

HC Dukla Jihlava: Žukov (A. Wolf) – Bilčík, L. Mareš, Kowalczyk, A. Rutar, Kachyňa, Zeleňák, Eliáš – Čachotský (C), Skořepa, P. Čermák – T. Harkabus, M. Zadražil, Helt – Cachnín, M. Juda, Illéš – T. Havránek, Menšík, F. Seman.
Trenér: Ujčík.

Rozhodčí: Skopal, Koziol – Měkýš, Vašíček.