2. liga skupina Východ

SHK Drtiči Hodonín – HK Opava

0:3

konec (0:0, 0:2, 0:1)

19.02.2022, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 40. kolo • Tomáš Chalupa

Tipsport: 2.94 5.0 1.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (19:13:39)

59:24

Zakázané uvolnění Slezanu Opava.

59:14

Ještě jeden zákrok pro Pitáka.

59:02

Nyní Slezané vyhazují jen na zakázané uvolnění, mrzet je to ale vůbec nemusí. Od výhry je totiž dělí pouhá minuta.

58:40

Opava je s kotoučem až u branky Hodonína.

58:19

Lekeše při přechodu do pásma zastavuje ofsajd. Opava už si dnešní zápas pohlídá.

57:59

Dominik Piták má další úspěšný zákrok. Opavského brankáře už od nuly dělí jen dvě minuty.

57:45

Beránek zpátky na ledě, Opava v plném počtu.

57:40

Tomáš Rousek se utrhl domácí obraně, při zakončení už ale byl tísněn a Kořénka se mu nedaří přelstít!

56:30

Opava navíc hned po buly vyhazuje do bezpečí.

56:25

Dlouhá kombinace domácích. Nakonec z toho byla střela Komínka z pravé strany, Pitákovi se daří kotouč udržet. Hosté mohou vystřídat.

55:32

Domácí mají poslední možnost zkusit ještě se zápasem něco udělat.

55:32

Vyloučení v týmu HK Opava (Beránek – 2 min., držení).

55:00

Domácí se ještě snaží, jejich střely jsou ale vesměs nepřesné.

54:00

Šindelář z mezikruží pálí těsně vedle.

53:45

Opavský Ficek se z rohu po vzoru Crosbyho snažil o Kořénka napálit kotouč do branky, to se mu ale nedaří. Domácí brankář byl totiž pozorný.

53:16

Opava v ofsajdu.

52:31

Po nahození Thiela se před brankou Kořénka strhla menší mela. Dotírající Beránek byl sražen na zem a následovala pošťuchovaná, která se však obejde bez trestů.

0:3

Branky a nahrávky: 23. Zouhar (Wolf, Kadula), 30. Beránek (Rousek, Thiel), 45. Vojtovič (Buršík, Peterka)

SHK Drtiči Hodonín: Kořének (Martinčík) – Mikulík, Pchalin, Hohl, Škápik, Sedláček, Miklík (C) – Hefka, Lekeš, Marek, Hrazdíra, Handl, Hložánek, Levitskii, Janás, Růžička, Komínek (A), Romančík.
Trenér: Tibor Janás.

HK Opava: Piták (Baldik) – Kocián, Šindelář (C), Peterka, Zouhar, Ficek, Zelenka, Thiel – Wolf (A), Malina (A), Rousek, Vašenka, Beránek, Vojtovič, Buršík, Horný, Kadula.
Trenér: Aleš Tomášek.

Rozhodčí: Čuňočka – Čelechovský, Hübl

2:39 HOD 2 Miklík, hákování
10:12 OPA 2 Zelenka, podrážení
13:37 HOD 2 Komínek, vysoká hůl