Tipsport extraliga

HC Energie Karlovy Vary – Berani Zlín

5:1

konec (3:1, 0:0, 2:0)

13.02.2022, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • 52. kolo • Vlastimil Mourek (@04Vlastam)

Tipsport: 1.75 4.5 3.95 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:46

54:46 Tomáš VONDRÁČEK - 5:1

54:46

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Odbyla pátá! Pět minut před koncem ujela karlovarská pětka TOMÁŠ VONDRÁČEK po pravé straně a následnou ranou zpoza kruhů zvyšuje na 5:1! Asistence: Tomáš Havlín.

43:05

Berani zůstanou ve třech, za hákování měl jít na dvě minuty na trestnou Ondřej Němec, jenže za protesty dostal ještě osobní trest deset minut plus do konce utkání. Dvě minuty odpyká Antonín Honejsek

43:05

43:05 Lukáš PULPÁN - 4:1

43:05

Dvojitá přesilovka využita! V kombinaci po přihrávce Tomáše Rachůnka propálil Hufa od modré LUKÁŠ PULPÁN. Asistence: Tomáš Rachůnek a Tomáš Mikúš.

42:38

Pavel Sedláček (ZLN) inkasuje dvě trestné minuty za hákování.

A Berani jdou do tří! Vyloučen je za nesportovní chování ještě Pavel Kubiš.

39:22

Tomáš Redlich schytal ránu od modré přímo do obličeje a svíjí se bolestí na zemi.

36:32

Bedřich Köhler (ZLN) po vhazování bezdůvodně zásobil krosčeky ležícího Tomáše Mikúše (KVA) a je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

34:19

Sudí se po delší poradě rozhodli pro vyloučení Davida Turečka (KVA) a Darka Hejcamana (ZLN) dvojitým menším trestem za hrubost. Pokračuje se ve hře 5 na 5.

34:19

Nyní bylo u Habala velmi dusno, Suhradovu střelu se snažilo dorazit několik hráčů, vše vyústilo v hromadnou strkanici a budou následovat tresty.

18:24

18:24 Pavel KUBIŠ - 3:1

18:24

Zlín právě vstřelil branku!
Nenápadnou střelu zpoza kruhů vyslal Jiří Karafiát, skvělou práci před Habalem ale předvedl PAVEL KUBIŠ, který z clony včas uhnul a tečoval puk, který tak prošel mezi Habalovými betony až do sítě. Jiří Karafiát.

14:15

14:15 Tomáš HAVLÍN - 3:0

14:15

To byla paráda! Vše začal TOMÁŠ HAVLÍN, který přihrál ze středního pásma na modrou čáru Janu Hladonikovi, ten křižně přihrál Tomáši Rachůnkovi, který našel nehlídaného Havlína, a ten prostřelil Daniela Hufa ranou do levého horního rohu branky. Asistence: Tomáš Rachůnek a Jan Hladonik.

13:38

Přesilovka pro domácí, za podrážení je vyloučen Bedřich Köhler.

13:03

13:03 Jiří KULICH - 2:0

13:03

Znovu to byl kapitán domácích, kdo zavezl hru do útočné třetiny, tentokrát se vydal na Daniela Hufa sám. Puk se hostující brankář před sebe na hůl Martina Weinhodla, jehož rána se od obránců odrazila k JIŘÍMU KULICHOVI, jenž kotouč zametl mezi Hufovy betony. Asistence: Martin Weinhold a Tomáš Vondráček.

06:52

Prvním dnešním vyloučeným mužem je Ondřej Dlapa (KVA) za hákování.

02:32

02:32 Jiří ČERNOCH - 1:0

02:32

Hned z první střely padla branka! JIŘÍ ČERNOCH si vzal kotouč ve středním pásmu a ujel s ním až do levého kruhu, odkud zpoza obránce vystřelil a zaskočený Daniel Huf pak jen lovil kus černé gumy ve své síti. Asistence: Dalimil Mikyska.

5:1

Branky a nahrávky: 3. Černoch (D. Mikyska), 14. Kulich (Weinhold, Vondráček), 15. T. Havlín (T. Rachůnek, Hladonik), 44. Pulpán (T. Rachůnek, T. Mikúš), 55. Vondráček (T. Havlín) – 19. Kubiš (Karafiát)

HC Energie Karlovy Vary: Habal (Š. Lukeš) – Pulpán (A), T. Havlín, Dlapa, Parkkonen, D. Mikyska, Weinhold, Tureček – T. Rachůnek (A), T. Mikúš, Koblasa – Kulich, Hladonik, Vondráček (C) – O. Beránek, Černoch, Kohout – Redlich, Jiskra, Osmík.
Trenér: Martin Pešout

Berani Zlín: Huf (Kašík) – M. Novotný, Gazda, O. Němec (A), Suhrada, Hamrlík, Ferenc – Honejsek, Claireaux, Mallet – Kubiš (C), R. Veselý, Zabusovs – Köhler, Hejcman, Michasjonok – P. Sedláček (A), Makarenko, Karafiát.
Trenér: Luboš Jenáček

Rozhodčí: Hradil, Šindel – Lederer, Gerát

Diváci: 1000

02:32 KVA 1:0 Černoch (D. Mikyska)
06:52 KVA 2 Dlapa, hákování
13:03 KVA 2:0 Kulich (Weinhold, Vondráček)
13:38 ZLN 2 Köhler, podrážení
14:15 KVA 3:0 T. Havlín (T. Rachůnek, Hladonik)
18:24 ZLN 3:1 Kubiš (Karafiát)
34:19 ZLN 2+2 Hejcman, hrubost
KVA 2+2 Tureček, hrubost
36:32 ZLN 2 Köhler, hrubost
42:38 ZLN 2 P. Sedláček, hákování
ZLN 2 Kubiš, nesportovní chování
43:05 KVA 4:1 Pulpán (T. Rachůnek, T. Mikúš)
43:05 ZLN 2+10+TH O. Němec, hákování+nesportovní chování+nesportovní chování, odpyká Honejsek
54:46 KVA 5:1 Vondráček (T. Havlín)