5:3

konec (2:2, 0:1, 3:0)

13.02.2022, 17:00 • TITAN Aréna • 35. kolo • Daniela Mesíková sk

Tipsport: 2.64 4.26 2.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptovský Mikuláš predviedol v tretej tretine trojgólový obrat, celkovo zvíťazil nad Novými Zámkami 5:3 a zaznamenal ďalšie cenné tri body. (19:20:33)

59:33

Liptovský Mikuláš dal gól!
Zlá prihrávka hostí, zachytil ju Handlovský v obrannom pásme, prihral ALEKSIMU VARTTINENOVI, ktorý ešte z vlastnej polovice trafil prázdnu bránu.
Asistencia: Lukáš Handlovský

59:05

Bránka hostí je už prázdna, po icingu sa vhodí pred Kozlom.

58:02

Elo oslobodil svoj tím, nepíska sa ani zakázané uvoľnenie.

56:56

Farleyho pokus zrazil Kriška na domácu striedačku.

56:35

Odpískaný icing, hra sa sťahuje pred Kozela, ktorý nemal v tretej tretine až toľko práce.

55:28

ALEKSI VARTTINEN si spracoval prihrávku Hovorku, vošiel do útočnej tretiny a príklepom zakončil k vzdialenejšej žŕdke, trafil medzi Bakalov betón a lapačku. Bakala na strelu videl, napriek tomu mu prekĺzla do siete.
Asistencia: Marek Hovorka

54:42

Ďurina chcel strieľať spoza obrancu, ale dostal poriadny hit.

53:57

Uhrík nemal rýchlosť, ale vystrelil po ľade, Bakala prerušil hru.

53:00

Po prihrávke Hovorku zakončoval z otočky Kriška, tesne minul.

52:07

Ligas strieľal, Uhrík sa mu obetavo hodil do strely.

51:46

Obdržálek hľadal dlhou prihrávkou Uhríka, ten sa však puku nedotkol a je pískané zakázané uvoľnenie.

50:36

Gól však platí, domáci využívajú presilovú hru a vyrovnávajú na 3:3. Autorom gólu je MARTIN KRIŠKA, asistovali mu Marek Hovorka a Lukáš Handlovský.