4:0

konec (1:0, 1:0, 2:0)

09.02.2022, 17:45 • KV Arena • Skupina A • Robert Vosika

Ode mne je to pro dnešní den vše, přeji pěkný zbytek večera a budu se těšit u dalšího přenosu. (19:45:32)
V závěrečné třetině jsme viděli několik přesilových her a rovnou dvě branky. Nejdříve se po sólu trefil v čase 48:13 PETR PAVELEC. Poslední dnešní gól nakonec zajistil TOBIÁŠ PASTOR, a to v čase 53:35. Plzeňští se naopak nedostali ani do větších šancí, které by mohly skončit gólově.

59:38

Hostům už se ani nedaří projít do třetiny. Ke konci zápasu si bere na hole puk Energie a už v klidu dohraje třetinu.

59:14

Ebenstreit předvedl skvělý zákrok a drží stále čisté konto.

58:14

Mazanec dojel puk, který byl tečovaný do jeho útočné třetiny a z rohu kluziště hledal své spoluhráče v mezikruží. Tam ale nikdo nebyl a Energie si kotouč vzala na své hole.

57:29

Nyní Ebenstreit opět nerozehrál ideálně a nechal chvíli odkrytou klec, toho ale plzeňští nevyužili.

56:54

Eichler zachytil puk ve středovém kruhu a může začít s útokem.

56:12

Oba týmy hrají v plném počtu.

55:58

Šmíd tečoval nahození od Kočího, ale poté puk ztratil a kotouč si tak berou hosté.

55:05

Makovec se řítil s Buzekem na gólmana domácích a pokoušel se o nahození, které ale nedosáhlo cíle a skončilo až v rohu kluziště.

54:42

Nabito od Antona dostal Handl, který se rozhodl vyslat na Maříka dělovku, se kterou si maskovaný muž bez problémů poradil.

54:12

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Smýkal – 2 min., hrubost).

54:12

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Kučera – 2 min., hrubost).

54:12

Nyní nastala menší strkanice před brankou Ebenstreita, ze které nakonec budou dva tresty a hrát se bude v situaci 4 na 4.

53:35

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Nepřesná rozehrávka nastala i na druhé straně, k puku se dostali domácí. Útok založil až ze středního pásma Zdeněk Šmíd, který nahrál TOBIÁŠOVI PASTOROVI, který si objel obranu, nabruslil před Maříka a prostřelil betony.

52:53

Ebenstreit chtěl teď vyhodit, ale puk se dostal jen k jednomu z jeho protihráčů.

51:59

Adámek se Csabim jeli sami na brankáře, druhý jmenovaný si vzal střelu na sebe, ale trefil se přímo do Maříkovy lapačky.

51:35

Pastor projel obranou až před Maříka, odkud hledal spoluhráče, ale marně.

50:55

Ofsajd i na druhé straně.

50:40

Signalizované postavení mimo hru zastavuje snahu hráčů z Plzně.

49:24

Host se dostali do pásma, ale za brankou Ebenstreita prohráli souboj o kotouč a hra se přelévá na druhou stranu.

48:13

Tak tohle bylo něco! Domácí vyhráli vhazování ve svém pásmu, po kterém se ujal kotouče PETR PAVELEC, který sám projel celé hřiště, prokličkoval obranou hostů a zavěsil nad Maříkovo rameno. Asistence: Tobiáš Pastor.

47:52

Adámek chtěl zavézt kotouč do útočného pásma, ale zezadu ho o kotouč připravil vracející se obránce.

47:11

46:34

Karlovarští jakoby ztratili síly, nedaří se jim udržet v útočném pásmu.

45:42

Handl minul nahrávku, která proletěla brankovištěm. I přes to je Energie stále v pásmu.

45:27

45:11

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Hořejší – 2 min., napadení).

44:25

Hosté se dostali k první střele, která bohužel letěla mimo.

43:27

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Mähler – 2 min., podrážení).

42:57

Hosty zastavuje ofsajd.

42:37

Hostům se nedaří rozehrát, na napadání domácích nemají odpověď.

42:00

Do útoku se mohl ihned zapojit navrátilec z trestné lavice Csabi, jenže mu puk hokejku přeskočil.

41:37

41:12

Kotouč opět za brankou Maříka a Eichler se snaží rozehrát.

40:24

Úvodní vhazování vyhráli domácí, ti ale za nahozeným pukem nestihli dojet a k němu se dere Plzeň.

40:01

Do druhé třetiny naskočilo lépe družstvo z Karlových Varů. Ze začátku hráli aktivněji a byli více na puku. Později ve třetině se síly vyrovnaly a na kotouč si sáhli i hosté. Těm se podařilo vytvořit si šance, největší z nich měl Antonín Lučan, ale ani jednu kádr z Plzně nevyužil. Skóre pozměnil až domácí kapitán ADAM CSABI, který skóroval v čase 38:11. Hosté si ještě přenesou něco málo přes minutu a půl oslabení do závěrečné části, do šaten se šlo ale za stavu 2:0 pro domácí Energii.

Další třetina začne přibližně v 19:10.

40:00

39:58

39:37

Indiání dostanou možnost hrát 4 proti 3, za sekání si jde na trestnou lavici sednout Adam Csabi (KVA).

38:11

Po rychlém kontru na branku hostů se po souhře dostávají domácí do dvou brankového vedení! Po přihrávce Nicka Mählera se trefuje kapitán ADAM CSABI. Asistence: Nick Mähler, Matyáš Adámek.

37:58

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kočí – 2 min., držení).

37:58

Vyloučení v týmu HC Škoda Plzeň (Makovec – 2 min., držení).

37:40

Plzeňští se snažili po vhazování ve svém pásmu vyhodit, ale Anton vyhození zachytil a ještě chvíli bojoval o útočné pásmo.

37:12

Bílek byl před Ebenstreitem sám, jenže z mezikruží branku minul.

36:05

Mazancovi se nepodařilo rozehrát a k puku se dostali domácí. Ti se sice drželi v útočném pásmu, ale bez kotouče.

35:20

35:17

Pavelec vyzkoušel pozornost Maříka, ten ale střelu nepustil.

34:14

Teď se Energetikům nepodařilo vhazování a do útočného pásma nakoukli i hosté. Ušetřili tím cenné sekundy a domácí se opět snaží dostat do pásma.

34:01

Domácí se usazují v útočném pásmu a hledají recept na Maříka.

33:20

Eichler (PLZ) po vhazování na modré čáře sevřel kotouč ve vzduchu a za to si půjde odpykat dvouminutový trest.

32:48

32:45

Domácí se sice dostali ke kotouči, vyhodit se jim ale podařilo až na druhý pokus.

32:15

Lučan zkoušel dělovku od modré, střela ale minula domácí svatyni.

31:40

Energii se po nepřesné přihrávce podařilo vyhodit.

30:48

První přesilovou hru a šanci na vyrovnání dostanou hosté. Mähler (KVA) se snažil získat puk, jenže při tom hákoval protihráče.

29:17

Pavelec zkoušel ránu z ostrého úhlu přes dva protihráče, rána skončila na holích hostů, kteří se snaží jet do útoku.

28:36

Delší dobu jsou nyní v pásmu hosté, ale tlak se jim nepodařilo zužitkovat.

28:00

Lučan měl před sebou prázdnou branku, akorát potřeboval trefit puk z první ideálně. To se mu nepodařilo a kotouč branku minul.

26:23

Nepřesná rozehrávka domácích je stála puk, ale plzeňští toho nevyužili.

25:17

Smýkal hledal na modré Kubíčka, do přihrávky ale vložil hůl jeden z hostujících obránců a karlovarští přišli o pásmo.

24:31

Domácí se zuby nehty drží v útočném pásmu a nepouštějí hosty ke kotouči.

23:55

Nepřesná rozehrávka domácích hráčů končí až za brankou Maříka a píská se zakázané uvolnění.

22:41

Domácí Adámek zavezl puk do útočného pásma, tam si ale domácí nerozuměli a přišli o pobyt v něm.

22:07

Hosté tlak nijak nezužitkovali a domácí vyhodili puk do středního pásma.

21:30

Na delší dobu zavítali ke karlovarským hráčům i hosté. Domácí se osvobodili jen za cenu zakázaného uvolnění.

21:00

V pásmu opět karlovarští, kteří jsou nyní při chuti.

20:15

Po úvodním vhazování kotouč zavítal do pásma hostů. Domácí ale nijak neohrozili Maříka a na druhou stranu spěchají hráči Plzně.

20:01

V první třetině se hrála dlouho vyrovnaná hra. Hrálo se ze strany na stranu, týmy chybovaly v rozehrávkách a ze strany domácích se hrálo do těla. Ani jeden tým ovšem neměl k dispozici přesilovou hru. Tomu odpovídá i počet gólů – byl vstřelený pouze jeden a o ten se v čase 18:52 postaral MATYÁŠ ADÁMEK po chybné komunikaci ze strany hostů a váhání s rozehrávkou.

Prostřední třetina začne přibližně v 18:27.

20:00

18:52

Puk se nejdřív po nahození dostal k Maříkovi, který přenechával puk spoluhráčům. K němu ale byl nejblíže Adámek, který by byl u puk dříve a Maříka donutil vyhodit. U puku byl ale první Adam Csabi, který nahrál MATYÁŠI ADÁMKOVI, který prostřelil hostujícího gólmana.

18:07

Jeden z karlovarských hráčů upadl při napadání rozehrávky, jenže o chvíli později zablokoval vyhození hostů. U puku zůstává Energie a střelu Antona pokryl Mařík.

17:01

V rohu kluziště u karlovarské branky hledá spoluhráče Benák. To se mu nedaří a hra se přelívá na druhou stranu.

16:12

V pásmu nyní Plzeň, jenže každý střelecký pokus zastavuje Ebenstreit. Domácí poté v útoku zastavuje ofsajd.

15:16

Nepřesnosti v rozehrávce za domácí nakonec řeší Pavelec, který přivezl kotouč do útočného pásma.

14:38

Po delší době střelecký pokus, tentokrát z hole Kučery, na střelu Ebenstreit viděl a neměl s její likvidací problém.

13:55

Prošek se snaží rozehrát ve vlastním pásmu, ale je u toho atakován.

13:07

Nepřesnosti v rozehrávce stály hosty kotouč. Ze svého pásma rozehrávají domácí.

12:17

K jediné střele Plzně se dostal Hořejší, puk ale nijak neohrozil domácí branku.

11:08

Kubíčkovi se nepodařilo nahodit puk a spíše ho jen přenechal soupeři.

10:37

Přihrávku Csabiho zastavil jeden z hostujících obránců a dopředu se ženou plzeňští.

10:07

Pokus o průchod do útočného pásma hostů zastavuje ofsajd.

09:16

Probíhá souboj o puk u mantinelu v třetině hostů, puk se nakonec dostal na hole karlovarských hráčů, ale dlouho si ho neudrželi.

08:29

Plzeň potřebovala vystřídat a po krátkém pobytu v útoku se jim to i podařilo. Puku se chopí domácí a snaží se vjet do útočného pásma.

07:31

Protečování puku umožnilo Energetikům vystřídat. Jejich další akci ovšem zastavilo postavení mimo hru.

06:45

Csábiho ránu z voleje chytá Mařík do lapačky.

06:00

Domácí se snažili rozehrát, jenže Váňovi kotouč přeskočil hůl a proto o puk přicházejí.

05:06

Anton prokličkoval přes obranu hostů a s pukem se dostal až za jejich branku. Tam ale přebírají puk hosté a vyráží na druhou stranu.

04:33

Dvě nepřesné přihrávky po sobě stály Energii pásmo.

03:42

Za kotoučem jel až za branku Maříka Handl, jenže kotouč nedostihl a dostávají se k němu hosté.

02:44

Po nepřesné přihrávce se můžou do útoku pustit domácí.

02:17

Hořejší zavezl puk do svého pásma a odtud se hosté snaží rozehrát.

01:33

Energie se snažila založit útok, jenže nepřesná rozehrávka končí na zakázaném uvolnění.

00:42

Do svého útočného pásma se po chvíli podívali i hosté, jenže jednu střelu netrefili a kotouč si vzali na hole karlovarští.

00:10

Po úvodním vhazování se usazují v útočném pásmu domácí.

00:01

HC Energie Karlovy Vary: Psohlavec (Ebenstreit) – Kočí (A), Kubíček, Anton, Mähler, Postl, Smykal – Mikeš, Adámek, Csabi (C), Pavelec, Šmíd, Handl, Váňa M. (A), Pastor, Váňa V.
Trenér: Martin Gombár

HC Škoda Plzeň: Jansa (Mařík) – Lučan (A), Hromádka, Eichler, Jiříček, Buzek (A), Prošek – Hořejší (C), Mazanec, Benák, Reiser, Řehoř, Makovec, Titlbach, Kučera, Pittr, Beran, Bílek
Trenér: Petr Kořínek

Rozhodčí: Žižka – Belko, Baxa.

Utkání je odloženo, novým termín utkání je stanoven na 9. února od 17:45.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

4:0

Branky a nahrávky: 19. Adámek (Csabi), 39. Csabi (Mähler, Adámek), 49. Pavelec (Pastor), 54. Pastor (Šmíd)

HC Energie Karlovy Vary: Ebenstreit (Psohlavec) – Kočí (A), Kubíček, Anton, Mähler, Postl, Smykal – Mikeš, Adámek, Csabi (C), Pavelec, Šmíd, Handl, Váňa M. (A), Pastor, Váňa V.

HC Škoda Plzeň: Mařík (Jansa) – Lučan (A), Hromádka, Eichler, Jiříček, Buzek (A), Prošek – Hořejší (C), Mazanec, Benák, Reiser, Řehoř, Makovec, Titlbach, Kučera, Pittr, Beran, Bílek

Rozhodčí: Žižka – Belko, Baxa

18:52 KVA 1:0 Adámek (Csabi)
30:48 KVA 2 Mähler, hákování
33:20 PLZ 2 Eichler, sevření puku rukou
37:58 PLZ 2 Makovec, držení
37:58 KVA 2 Kočí, držení