1:0
konec (1:0, 0:0, 0:0)
09.02.2022, 09:40 • Skupina B • Michal Raška
Tipsport: 1.4 5.3 5.5 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.3 - 5.5
Ruský olympijský výbor – Švýcarsko
1:0
konec (1:0, 0:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 20. Slepyšev (K. Semjonov)
Karty:
Neproměněná penalta:
Ruský olympijský výbor:
Ivan Fedotov (Samonov) – Nikišin, N. Nestěrov, Jelesin, J. Jakovlev (A), S. Tělegin, Vojnov, Šaripzjanov – Grigorenko, Šipačov (C), N. Gusev – Galijev, Gricjuk, K. Semjonov – D. Voronkov, P. Karnauchov, Slepyšev – Andronov (A), Kajumov, V. A. Tkačov – Čibisov.
Náhradníci:
Trenér: Alexej Žamnov
Švýcarsko:
Berra (Genoni) – Diaz (C), Mirco Müller, Alatalo, Untersander (A), Y. Weber, Loeffel, Frick, Fora – Ambühl, Hofmann, Corvi – D. Hollenstein, Andrighetto, G. Haas – F. Herzog, Vermin, Bertschy – Thürkauf, S. Moser (A), Mottet.
Náhradníci:
Trenér: Patrick Fischer
Rozhodčí: Schrader (GER), Sidorenko (BLR) – Oliver (USA), Ondráček (CZE)
Diváci:
1. třetina | ||||
03:36 | ROV | 2 | Nikišin, krosček | |
19:57 | ROV | 1:0 | Slepyšev (K. Semjonov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
26:21 | ROV | 2 | Galijev, vysoká hůl | |
32:31 | ROV | 2 | D. Voronkov, hrubost | |
ROV | 2 | P. Karnauchov, hrubost | ||
SUI | 2 | Mirco Müller, hrubost | ||
SUI | 2 | Ambühl, hrubost | ||
33:15 | SUI | 2 | Y. Weber, sekání | |
37:57 | ROV | 2+2 | Slepyšev, úder hlavou | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:05 | SUI | 2 | Loeffel, sekání | |
48:43 | SUI | 2 | Alatalo, hrubost | |
49:14 | ROV | 2 | N. Gusev, sekání | |
Konec |
Střely na bránu: 30:33
Vyhraná buly: 38:20
Vyloučení: 7:5
Olympijští sportovci z Ruska porazili Švýcarsko 1:0.
59:56
59:38
59:25
59:15
58:56
58:43
58:43
58:28
58:00
57:15
56:30
56:30 Fabrize Herzog neproměnil obrovskou tutovku!
56:30
55:39
54:48
53:22
52:54
52:17
52:17 Berry vychytal únik Guseva!
52:17
52:02
51:42
51:14
50:56
50:43
50:00
50:00 Alexandr Nikišin napálil tyč švýcarské brány!
50:00
49:39
49:14
48:43
48:29
48:12
48:00
47:46
47:10
46:45
46:02
45:40
44:55
44:28
43:59
43:05
42:46
42:15
41:57
41:08
41:05
41:05
40:12
40:01
40:00
39:57
39:14
38:35
37:57
37:55
37:29
36:35
36:10
35:15
34:56
34:10
33:49
33:25
33:15
32:37
32:31
Vyloučení v týmu Olympijští sportovci z Ruska (Pavel Karnauchov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Mirco Müller – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Švýcarsko (Andres Ambühl – 2 min., hrubost).
32:31
32:19
32:11
32:01
31:28
31:02
30:28
30:00
29:02
28:21
28:10
27:54
27:19
27:00
27:00 Andrighetto poslal dělovku do břevna!
27:00
26:39
26:21
26:00
25:17
24:50
23:56
22:54
22:20
22:13
21:27
21:12
20:36
20:01
20:00
19:57
19:57 Anton SLEPYŠEV - 1:0
19:57
Tři vteřiny před koncem jdou domácí do vedení 1:0! ANTON SLEPYŠEV se dostal k puku na levé straně a snažil se hledat spoluhráče, ale kotouč se mu odrazil zpět do cesty za bránu a bekhendem jej nahodil před svatyni, kde si jej srazil kolenem do vlastní brány Enzo Corvi. Asistence: Kirill Semjonov.
19:40
19:09
18:19
17:28
16:58
16:20
15:32
15:00
14:12
13:46
13:19
12:52
12:20
11:14
10:30
10:11
09:25
09:04
08:40
07:46
07:10
06:15
05:52
05:36
05:21
05:13
04:32
04:06
03:45
03:36
02:42
02:00
01:12
00:36
00:12
00:01
Olympijští sportovci z Ruska: Ivan Fedotov (Samonov) – Nikišin, N. Nestěrov, Jelesin, J. Jakovlev (A), S. Tělegin, Vojnov, Šaripzjanov – Grigorenko, Šipačov (C), N. Gusev – Galijev, Gricjuk, K. Semjonov – D. Voronkov, P. Karnauchov, Slepyšev – Andronov (A), Kajumov, V. A. Tkačov – Čibisov.
Trenér: Alexej Žamnov
Švýcarsko: Berra (Genoni) – Diaz (C), Mirco Müller, Alatalo, Untersander (A), Y. Weber, Loeffel, Frick, Fora – Ambühl, Hofmann, Corvi – D. Hollenstein, Andrighetto, G. Haas – F. Herzog, Vermin, Bertschy – Thürkauf, S. Moser (A), Mottet.
Trenér: Patrick Fischer
Rozhodčí: Schrader (GER), Sidorenko (BLR) – Oliver (USA), Ondráček (CZE).
Brankáři: Reto Berra (Fribourg-Gottéron), Leonardo Genoni (Zug), Joren van Pottelberghe (Biel-Bienne)
Obránci: Santeri Alatalo, Romain Loeffel, Mirco Müller (všichni Lugano), Christian Marti, Yannick Weber (oba Curych), Raphael Diaz (Fribourg-Gottéron), Michael Fora (Ambri-Piotta), Ramon Untersander (Bern)
Útočníci: Fabrice Herzog, Grégory Hofmann, Sven Senteler, Dario Simion (všichni Zug), Sven Andrighetto, Denis Hollenstein, Denis Malgin (všichni Curych), Andres Ambühl, Enzo Corvi (oba Davos), Christoph Bertschy (Lausanne), Gaëtan Haas (Biel-Bienne), Simon Moser (Bern), Killian Mottet (Fribourg-Gottéron), Joël Vermin (Ženeva)
Brankáři: Jaroslav Askarov, Alexandr Samonov (Petrohrad), Timur Biljalov (Kazaň), Ivan Fedotov (CSKA Moskva), Dmitrij Šugajev (Čerepovec),
Obránci: Semjon Čisťakov, Damir Šaripzjanov (oba Omsk), Arťom Minulin, Jegor Jakovlev (oba Magnitogorsk), Alexandr Nikišin, Dmitrij Višněvskij (oba Spartak Moskva), Alexandr Jelesin (Jaroslavl), Šakir Muchamadullin (Ufa), Nikita Něstěrov (CSKA Moskva), Daniil Pylenkov (Petrohrad), Sergej Tělegin (Čeljabinsk), Vjačeslav Vojnov (Dynamo Moskva),
Útočníci: Sergej Andronov, Michail Grigorenko, Pavel Karnauchov, Sergej Plotnikov, Anton Slepyšev (všichni CSKA Moskva), Anton Burdasov, Nikita Gusev, Andrej Kuzmenko, Kirill Marčenko (všichni Petrohrad), Arťom Anisimov, Artur Kajumov (oba Jaroslavl), Stanislav Galijev, Vadim Šipačov (oba Dynamo Moskva), Arťom Galimov, Dmitrij Voronkov (oba Kazaň), Arsenij Gricjuk, Kirill Semjonov (oba Omsk), Andrej Čibisov (Magnitogorsk), Alexandr Kadějkin (Ufa), Vladimir Tkačov (Čeljabinsk).