06.02.2022, 17:00 • City Ground, Nottingham • 4. kolo • Michal Raška

Tipsport: 4.05 3.56 1.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (18:56:45)
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 7:2. Střely mimo: 3:8. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:14.
Další velké vítězství Nottinghamu Forest v FA Cupu! Po skalpu Arsenalu poráží i Leicester a to poměrem 4:1.
Domácí celek otevřel brankový účet ve 23. minutě, když se prosadil Zinckernagel. O minutu později se hosté dopustili velké chyby a Johnson zvýšil vedení na 2:0. Ve 32. minutě to bylo už 3:0 pro Nottingham, neboť se prosadil Worrall. Ve 40. minutě využil chyby domácího gólmana Iheanacho. V 61. minutě šli domácí zpět do tříbrankového vedení, když se prosadil Spence. Konec zápasu si Nottingham pohlídal bez problémů.

90+3

90+3

Lišky ještě získaly ke konci zápasu volný kop z pravé strany, ale ten ani tentokrát nepřinesl nic nebezpečného.

90+1

Pereira se sice dostal ke střele, ale jeho pokus letěl jen vedle levé tyče.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty navíc.

88

Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Garner, přichází Cafú.
Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Johnson, přichází Silva.

87

Garner se opřel do volného míče, ale jeho pokus zamířil jen vedle brány soupeře.

85

Hráči Leicesteru už i rezignovali na nějaké větší napadání a pomalu se smiřují s vypadnutím s druholigovým celkem.

83

Nottingham Forest se sice dostal dopředu po levé straně, ale následně nevymyslel nic vážnějšího.

82

82. Samba chytil ránu Amarteyho z voleje.

82

Amartey to velmi dobře zkusil z dálky z voleje, ale Samba jeho pokus parádně lapil do rukou!

80

Leicesteru se navíc nedaří vymyslet něco smysluplnějšího a další přihrávka skončila jen u brankáře.

79

O postupujícím je skoro jistě jasno, neboť Nottingham stále vede o tři branky.

76

Další nedovolený zákrok ze strany hostů a Nottingham bude mít k dispozici volný kop.