4:0

konec (2:0)

06.02.2022, 15:00 • Stadio Luigi Ferraris, Janov • 24. kolo • Tomáš Kobera

Tipsport: 2.77 3.89 2.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní fotbalové klání je u konce a my můžeme konstatovat, že 3 body zůstanou v Janově. Domácí po skvělém startu do zápasu a prvních dvou trefách přidali dva góly také ve druhé půli. Nejprve se v 63. minutě prosadil střídající Conti a výhru korunoval skvěle kopnutou penaltou hrdina zápasu Antonio Candreva. Čtyřiatřicetiletý Ital kromě proměněného pokutové kopu zaznamenal také dvě asistence a měl spolu s gólmanem Falconem lví podíl na dnešním vítězství Sampdorie. Domácí tak po čtyřech ligových prohrách v řadě konečně bodují a vzdálí se týmům pod sebou, které bojují o udržení. Z tohoto utkání je to vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek nedělního odpoledne. (17:05:54)

90+4

A k tomu nebylo daleko! Míč proběhl malým vápnem, do brány ale nezamířil.

90+4

Hosté se snaží poměr branek alespoň zkorigovat.

90+1

90+1. Antonio CANDREVA - 4:0

90+1

Sampdoria právě vstřelila branku!
Tak tohle byla velká paráda! ANTONIO CANDREVA nechal vzpomenout na legendární penaltu Antonína Panenky a perfektním dloubáčkem doprostřed upravuje skóre zápasu – 4:0!

90

Sudí nastaví 4 minuty nad rámec hrací doby.

90

Antonio Candreva se ujme pokutového kopu.

90

90. Penaltová situace.

90

Po faulu Consigliho, který podrazil svého protihráče byla nařízena penalta pro Sampdorii!

89

Z nějakých třiceti metrů natáhl ke střele Harroui a málem jsme viděli fantastický gól!

87

Další pokus o zakončení měl na svědomí Gianluca Scamacca, který bránu hlavou minul.

86

Přetažený centr Caputa prolétl pokutovým územím a míč se vrátil na kopačky hostujících fotbalistů.

85

Domácí skvěle brání vlastní šestnáctku. Sice se hosté pohybují v tomto vymezeném prostoru v posledních minutách velmi často, ale k vytvoření nebezpečných střeleckých pozic jejich snaha vede jen zřídka.

84

Střídání v týmu US Sassuolo Calcio: ze hřiště odchází Domenico Berardi, přichází Emil Konradsen Ceïde.

83

U míče jsou po delší době také hráči v modrých dresech, to však nevydrželo dlouho.

81

Hrdinou dnešního zápasu je jednoznačně brankář domácích! Ten předvedl další dva skvělé zákroky, nejprve proti střele z bezprostřední blízkosti a následně zachytil i nebezpečnou hlavičku.

80

Střela Kyriakopoulose bya sražená na rohový kop, který ale hosté ke vzniku šance nevyužili.

4:0

konec (2:0)

Branky: 5. Caputo (Candreva), 7. Sensi, 63. Conti (Candreva), 90+1. Candreva (pen.)

Karty:   20. Candreva (SMD), 58. Falcone (SMD) – 45+4. Raspadori (SAS), 50. Scamacca (SAS)

Střely na branku: 7:9. Střely mimo: 3:9. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:16.

UC Sampdoria: Falcone – Bereszyński (C), A. Ferrari, O. Colley, Murru (75. Augello) – Thorsby, Sensi, Rincón (75. Vieira) – Candreva, Gabbiadini (36. Suprjaha, 59. Conti), Caputo.
Náhradníci: Audero, N. Ravaglia – Askildsen, Augello, Conti, Magnani, Trimboli, Vieira, Suprjaha.

Trenér: Giampaolo M.

US Sassuolo Calcio: Consigli – Müldür, Chiricheş, G. M. Ferrari (C), Kyriakopoulos – Frattesi (60. Harroui), Maxime López (73. Henrique) – D. Berardi (84. Konradsen Ceïde), Raspadori, Traorè (60. Defrel) – Scamacca.
Náhradníci: Pegolo, Satalino – K. Ayhan, Defrel, Harroui, Magnanelli, Henrique, Peluso, Ruan, Toljan, Ciervo, Konradsen Ceïde.

Trenér: Dionisi A.