FA Cup

Chelsea FC – Plymouth Argyle FC

2:1

po prodl. (1:1)

05.02.2022, 13:30 • Stamford Bridge, Londýn • 4. kolo • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.04 15.6 32.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Chelsea dnes splnila roli favorita, přestože to proti třetiligovému soupeři, který srdnatě bojoval, vůbec neměla snadné. Plymouth se v 8. minutě dostal do vedení díky standardní situaci a následné hlavičce Gillespheye. Chvíli před pauzou srovnal kapitán Azpilicueta, ale následně jsme dlouho čekali na gól. Až v nastaveném čase prvního prodloužení se prosadil Marcos Alonso a rázem se zdálo, že Londýňané duel bez problémů dovedou do vítězného konce. Ve 118. minutě však kopal hostující Hardie penaltu, kterou ovšem skvělý Arrizabalaga dokázal chytit. Chelsea tedy postupuje po výhře 2:1 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (16:22:51)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 11:5. Střely mimo: 12:3. Rohy: 20:5. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 15:4.

120+2

120+2

Chelsea drží míč na útočné polovině. Zdá se, že to dnes zvládne.

120+1

Žlutou kartu dostává Kai Havertz (Chelsea FC).

120+1

Nastavují se 2 minuty!

120

Arrizabalaga dokázal vyboxovat centrovaný míč, který mířil do pokutového území. Za chvíli se dozvíme, kolik minut se bude nastavovat.

118

118. Penalta Hardieho

118

Kepa Arrizabalaga ale vystihl směr a nyní se stává hrdinou svého týmu! Ryan Hardie kopl penaltu po své pravé ruce, španělský gólman ovšem vytáhl skvostný zákrok.

116

116. Faul Sarra, po kterém se kopala penalta

116

Neuvěřitelné! Po velkém zaváhání Sarra se bude kopat penalta! Hosté budou mít obrovskou šanci srovnat.

114

Chelsea je ale ve druhé části prodloužení možná až příliš pasivní. Většina fanoušků asi čekala, že to dohraje bez větších potíží, jenže to se tak úplně neděje.

112

Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází César Azpilicueta, přichází Trevoh Chalobah.

110

Velký závar jsme viděli před Arrizabalagou! Španělský brankář si musel poradit s velmi tvrdou střelou Brooma ze střední vzdálenosti.

108

Balón sice odvrátil Lukaku, ale celá situace se bude opakovat i o pár sekund později.