03.02.2022, 17:30 • WERK ARENA, Třinec • Skupina B • Martina Sikorová

Konec zápasu. (19:44:58)

61:10

Zlín právě vstřelil branku!
Hosté přesilovou hru využívají a po gólu ADAMA HAMRLY berou druhý bod. Asistence: Lukáš Heš.

60:37

Oddechový čas pro hosty.

60:37

Pohludka se dle rozhodčího provinil podrážením a fasuje menší trest.

60:20

Cedzo mohl velmi rychle rozhodnout, když se natlačil až před Kowalczyka, tam ale neuspěl.

60:01

Zlín ve třetí třetině proměnil svou větší aktivitu ve vyrovnávací gól, za stavu 3:3 nás čeká prodloužení. To začne zhruba v 19:39.

60:00

59:38

Hra pokračuje v pěti na obou stranách, současně přichází zakázané uvolnění Zlína.

58:54

Gerych to zkusil z prostoru mezi kruhy, branku ale netrefil.

57:44

Následují další tresty, tentokrát současné. Za hrubost budou pykat

57:20

Přesilovku si ale hosté dlouho nevyužili. Vyloučen je totiž také Babulík a to za držení.

57:00

Pohludka se dle rozhodčího provinil hákováním, což se střídačce Třince vůbec nelíbí, na verdiktu ale nic nezmění.

56:32

Cedzo to zkusil individuálně, nejproduktivnější hráč Ocelářů si ale ukrojil příliš velké sousto a na posledního obránce už nevyzrál.

55:06

MARTIN HOLBA se dostal až k Milotovi a zakončil. Nějakou dobu to vypadalo, že puk skončil v betonech třineckého brankáře. Objevil se ale v síti a Zlín tak slaví vyrovnání. Asistence: Filip Kaláč.

53:50

Marek chtěl přehodit třineckého brankáře, což se mu taky povedlo. Současně ale zlínský útočník přehodil také celou branku.

52:30

Puk doklouzal až k Kowalczykovi a protože Pohludkovi nechyběly ke zlínské brance ani dva kroky, musel brankář hostů přerušit hru.

51:58

Zlín už se nějakou dobu držel v útočném pásmu, střelba ale nepřicházela a Kotalovi pak na modré přeskočil puk hokejku.

50:01

Martiňák skáče do hry, oslabení mají Oceláři za sebou.

3:4

Branky a nahrávky: 5. Lipka (Barna), 19. Kubiesa (Gerych), 21. Kubiesa (Solowski, Sikora) – 10. L. Heš (Pilát), 16. Kaláč (Babulík), 56. Holba (Kaláč), 62. Hamrla (L. Heš)

HC Oceláři Třinec: Milota (Michalík) – Dravecký, Solowski, Buják, Ćmiel, Martiňák, Holub – Sajdok, Gerych, Švančara, Barna, Kubiesa, Rybnikár, Pohludka, Sikora, Cedzo, Lipka, Urbánek
Trenér: Marek Malík

Berani Zlín: Kowalczyk (Uherek) – Kotala, Hamrla, Mikel, Kopřiva, Špaňhel, Šišák – Hampl, Holba, L. Heš, Pilát, Marek, Pešák, Babulík, Kaláč, J. Heš, Klimek

18:42 TRI 2 Holub, faul kolenem
20:39 TRI 3:2 Kubiesa (Solowski, Sikora)
30:29 ZLN 2 Kopřiva, napadení
31:47 ZLN 2 Hamrla, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
43:02 TRI 2 D. Buják, vražení na mantinel
48:06 TRI 2 Martiňák, sekání
55:06 ZLN 3:3 Holba (Kaláč)
57:00 TRI 2 Pohludka, hákování
57:20 ZLN 2 Babulík, držení
57:44 TRI 2 D. Buják, hrubost