03.02.2022, 18:00 • Hronov, Zimní stadion • 34. kolo • Vendula Zdražilová

Tipsport: 1.7 5.0 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:29:48)

62:53

Hronov právě vstřelil branku!
A je rozhodnuto. Prodloužení v jeho třetí minutě rozsekl MARTIN KOZÁK a zařizuje tak pro svůj tým bonusový bod navíc – 5:4. Bez asistence.

62:27

Prodloužení je zatím spíše z obou stran opatrné, k vidění ještě nebyla žádná vyloženě velká šance.

61:19

Domácí brankář se zranil a musel být vystřídán, hned jeho pozornost vyzkoušeli hosté. Pavlíček uspěl.

61:03

Střídání v týmu HC WIKOV Hronov: ze hřiště odchází Borovička, přichází Pavlíček.

60:55

Kapička se přihnal k domácí brance, zblízka švihl do puku, ale ten má ve své moci Michal Borovička.

60:01

60:00

58:36

Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Kynčl – 2 min., napadení + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Michal Kapička – 2 min., podrážení).
Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (David Homolka – 2 min., hrubost).

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:05

Od modré čáry střílel Michal Kapička, ale jeho projektil skončil jen na zadním mantinelu. Hosté ale stále operují před Michalem Borovičkou.

55:30

Jablonečtí vycítili šanci a nyní se dostali k další střele před Borovičkou, který pohotovým zákrokem svůj tým podržel.

54:16

Hronov je v plném počtu.

54:02

Ve vlastním oslabení šel jeden z domácích sám na branku hostů, ale zblízka ji přestřelil.

52:16

Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Tomáš Mrkvička – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Martin Kozák – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu HC WIKOV Hronov (Jakub Exner – 2 min., hrubost).

51:30

Jablonec je v plném počtu.

50:49

Vlci právě vstřelili branku!
Ve vlastním oslabení potrestal chybu obrany Hronova MATĚJ HÁJEK a je opět vyrovnáno – 4:4. Bez asistence.

50:27

Jakub Kynčl pálil od modré čáry z první a poté se odražený puk dostal na hůl jeho spoluhráče, který ale zblízka klec hostů netrefil.

5:4

Branky a nahrávky: 15. Lavrenov (Pavelka), 23. Lavrenov (Mikulec, Kynčl), 26. Moník (Exner, Degtěrev), 40. Bucek (Matouš, Kozák), 63. Kozák – 4. Vomáčka (Křepelka, Abraham), 7. Král (Kapička, Mrkvička), 33. Had (Hájek, Pavlů), 51. Hájek

HC WIKOV Hronov: Borovička (62. Pavlíček) — Kynčl, Degtěrev, Mikulec, Pavelka, Exner (C), Romanov – Nazarov, Bucek, Lavrenov, Duchan, Moník, Teuber, Hašlar, Kozák (A), Lebedkin, Janda, Matouš (A)
Trenér: Martin Táborský

HC Vlci Jablonec nad Nisou: Krofta (Jelínek) – Pavlů (A), Abraham, Tržický, Patzelt, Had, Mrkvička (C), Král, Křepelka, Kačírek, Homolka (A), Jursa, Hájek, Vomáčka, Kapička, Bouřil
Trenér: Vítězslav Jankových

Rozhodčí: Valda – Kettner, Hofman

03:26 JBL 0:1 Vomáčka (Křepelka, Abraham)
HRO 2 Exner, držení
39:18 JBL 2 Had, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
39:56 HRO 4:3 Bucek (Matouš, Kozák)
49:30 JBL 2 Vomáčka, krosček
50:49 JBL 4:4 Hájek
52:16 JBL 2 Mrkvička, hrubost