3:4

konec (2:1, 0:2, 1:1)

31.01.2022, 17:30 • GASCONTROL Aréna Havířov • 43. kolo • Patrik Czepiec

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (19:57:21)
Utkání je u konce. V poslední třetině daly oba týmy po jedné brance, což Havířovu na srovnání nestačilo. Nejprve se sice prosadil z dorážky Adam Křemen, ale Kozlové poslali všechny síly do útoku a Lukáš Pajer necelé tři minuty před koncem rozhodnul. Výsledek je tedy 3:4.

59:55

Ještě pět vteřin do konce zápasu. Vypadá to, že je rozhodnuto.

59:53

Puk neprotlačil do branky Jakub Doktor. Pak se píská, sudí udělali chybu, tohle icing v oslabení být nemohl.

59:40

AZ zatím hraje bez střely, přestože má slušný tlak.

59:14

Buly v útočném pásmu Havířova se bude opakovat.

59:07

Dvě minuty za vysokou hůl dostal Král, ale vyrazil proti rozhodčímu a dostává navíc desítku. Trest odpyká Matyáš Svoboda.

59:04

Od modré čáry vystřelil Jakub Doktor, ale pak vzplanuly vášně.

58:47

Domácí odvolávají brankáře a zkouší to v šesti.

57:39

57:39 Lukáš PAJER - 3:4

57:39

Kozlové právě vstřelili branku
Na modré čáře dostal nabito z hole Matějě Moronga LUKÁŠ PAJER a propálil všechno, co mu stálo v cestě. Rána byla dobře umístěná a Sejpal už nezvládl zasáhnout vyrážečkou. Puk šel totiž přesně k tyči. Asistence: Matěj Morong a Václav Čížek.

57:14

Další dalekonosný pokus, tentokrát z dílny domácího Eduardse Huga Jansonse. Pak přerušuje Tomáš Sajdl.

56:49

Od modré to zkusil René Piegl. Ale brankář Martin Sejpal po delší pauze nezaváhal.

56:07

Oddechový čas pro hosty.

56:07

56:07 Adam KŘEMEN - 3:3

56:07

Havířov právě vstřelil branku!
Na branku vypálil Jan Hudeček a z dorážky se prosazuje ADAM KŘEMEN. Puk se sotva došoural do klece, ale Tomáš Sajdl už se nestihl přemístit. I když Slezané nesehrávali přesilovku zrovna nejlépe, nakonec jim závěrečná kombinace přinesla gól. Už se ovšem hrálo pět na čtyři, takže výhoda končí. Asistence: Jan Hudeček a Gvido Jansons.

55:46

Ani tentokrát Jansons neohrozí brankáře, tato přesilovka se Havířovu vůbec nedaří.

55:21

Střelu promáchnul Gvido Jansons, ale AZ tlačí na pilu.

3:4

Branky a nahrávky: 3. Hudeček (J. Doktor), 10. J. Žolobov (G. Jansons, Maruna), 57. Křemen (Hudeček, G. Jansons) – 8. Jan Veselý (Jankovský, David Šafránek), 28. Morong (Síla), 34. Jan Veselý (Z. Král, Piegl), 58. Pajer (Morong, V. Čížek)

AZ Havířov: Sejpal (Štipčák) – G. Jansons, E. H. Jansons, T. Pastor, Chroboček, Mrowiec, M. Hlaváč, F. Kočí – Křemen, Hudeček (A), J. Doktor – J. Žolobov, Pechanec, L. Bednář – Tjurin, Maruna (C), Matiaško – D. Pastor, Damašek, Hotěk.
Trenér: Tomáš Potěšil

SC Marimex Kolín: Sajdl (G. Kuzněcov) – Kukla, Piegl, Niko, Pinkas, V. Čížek (C), Zorko, Váchal – Jan Veselý (A), David Šafránek, Jankovský – Z. Král (A), Štohanzl, Pajer – Matyáš Svoboda, Matějček, Zumr – Ouřada, Morong, Síla.
Trenér: Petr Martínek

Rozhodčí: Skopal, Šudoma – Měkýš, Otáhal